Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: mikrofibra-ściereczki itp?

  1. #21
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    mi z tych za 2,99 niebieskich sprawdzały sie na wklady przy noworodku. Ale w Biedronce czasami bywaja scereczki mikrofibrowe pakowane po kika- i tu chłonnosć jest zdecydowanie lepsza, uzyłam tej mikrofibry na wkładki laktacyjne i sie sprawdziła
    właśnie takie mam - za dychę chyba 4 sztuki były, 2 jednokolorowe i 2 we wzorki
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  2. #22
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwka Zobacz posta
    właśnie takie mam - za dychę chyba 4 sztuki były, 2 jednokolorowe i 2 we wzorki
    ja dawałam z 2 czy 3 warstwy i było ok. Nie przeciekły mi nigdy
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #23
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    wyprałam w 90 stopniach kilka razy, kilku używam w kuchni i nadal rozmazują wodę a nie chłoną. Cos jeszcze mogę im zrobić czy do niczego się nie nadają?
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  4. #24
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwka Zobacz posta
    właśnie takie mam - za dychę chyba 4 sztuki były, 2 jednokolorowe i 2 we wzorki
    Też mam takie z biedronki. Kolorowe przeznaczyłam do kuchni, a jednobarwne na wkłady do pieluch. Są beznadziejne. Nieco wody owszem chłoną, ale ta chłonność wynika raczej z ich budowy typu frotte, tzn. mam wrażenie, że równie dobrze by chłonęły wodę np. rajsptopy nylonowe zwinięte w kulkę. Nie można nawet rąk wytrzeć, ani blatu, bo nie zbierają wody. Chyba już nic im nie pomoże.

    Za to inne z mikrofibry sprawdzają się super, i jako wkładki, i w kuchni (nie te same oczywiście). Jedyna wada, że z czasem zaczynają się im rolować brzegi, chyba od temperatury prania, i trzeba pozszywać brzegi, żeby te wałeczki nie uwierały dziecia.

  5. #25
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwka Zobacz posta
    wyprałam w 90 stopniach kilka razy, kilku używam w kuchni i nadal rozmazują wodę a nie chłoną. Cos jeszcze mogę im zrobić czy do niczego się nie nadają?
    No to już nie wiem,widać jakaś niemikrofibrowa ta mikrofibra - jakąś pościel dla lali z nich może zrób...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #26
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Zła jestem, bo ładna, miękka i w ogóle. Miałam nołnejm ze sklepu wszystko za 4 złote i chłonęła aż miło.
    Ale mikrofibra ma takie włoski i dobrze trze, będę nią czyścić sedes
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •