Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Warszawskie powitanie (myszka i Adaś)

  1. #1
    Chustonówka Awatar myszka85
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie Warszawskie powitanie (myszka i Adaś)

    Witam się i ja!

    Trafiłam na forum 2 razy i za drugim postanowiłam się zarejestrować. Pierwsze spotkanie to było poszukiwanie opinii o chuście hoppediz, na którą się strasznie napaliłam po wyjeździe w Bieszczady, na którym gospodarze kwatery pożyczyli mi na tydzień swoją. Byłam nią zachwycona bo dawała radę na parogodzinnych górskich wycieczkach ale chciałam jeszcze się upewnić czy nie kupić czegoś innego. Opinie na forum są różne no ale się zdecydowałam i nie żałuję. Od prawie czterech miesięcy Adaś z niej korzysta i bywamy na ekstremalnych wycieczkach. Mamy już np. zaliczoną wyprawę po biebrzańskich bagnach, kałużach po kolana i parę wież widokowych z młodym w chuście oraz kilka przepraw przez chaszcze i błota gdzie wózek nie daje rady.

    Drugie moje spotkanie z forum to wielorazowe pieluchowanie. Zaczęłam jakieś 3 miesiące temu i ostatnio miałam problem z górnymi przeciekami, więc google podsunęło mi wątek na forum. Okazało się, że młody przytył a ja mu te kieszonki za ciasno zapinałam, więc już jest ok. W tym czasie odkryłam też forumowy bazarek pieluszkowy no i postanowiłam się zarejestrować i zrobić pierwsze zakupy .

    Teraz powoli odkrywam forum i widzę, że ma bardzo dużo do zaoferowania. Szczególnie mi się podobają opcje różnych spotkań warszawskich bo widzę, że nie jestem sama. Żałuję tylko, że tak późno tu zajrzałam bo nie nudziłabym się tak na macierzyńskim wiedząc, że mogę pójść do muzeum, umówić się na wspólny spacer/ pogaduchy i nie spędzać samotnie połowy dnia gadając do ścian i kotów i desperacko pragnąc kontaktu z ludźmi.

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    witaj
    gratuluję ekstremalnych wypraw w chuście



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  3. #3
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Witaj! Podziwiam za ekstremalne wyprawy. Zaglądaj zatem do wątku warszawskiego. Zapraszamy!

  4. #4
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Hej. Zatem jutro szansa na kulturalne spotkanie w muzeum. Do zobaczenia
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  5. #5
    Chusteryczka Awatar tintirinka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Wiocha pod Warszawą
    Posty
    2,803

    Domyślnie

    Witam również

  6. #6
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Czesc Marta
    widze,ze z chusta wiele juz przeszliscie, fajnie
    to moze do zobaczenia na warszawwskim spotkaniu forumowym

  7. #7
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cześć! Fajnie, że tutaj zajrzałas. Spotykamy się w Warszawie w miarę reguralnie w fajnym gronie, w różnych miejscach i w rózne dni aby kazdej z nas pasowało, zatem mam nadzieję, na któreś do nas dołączysz

  8. #8
    Chustomanka Awatar Agatek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,021

    Domyślnie

    Witaj. Podobają mi się Twoje wyprawy z Adasiem! Ja nie miałam jeszcze odwagi i okazji na tak ciekawe. Inspirujesz.
    :sierpień 2013, i !marzec 2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •