Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 76

Wątek: Dyskusja na temat wątku o okazjach na allegro

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie Dyskusja na temat wątku o okazjach na allegro

    czy dobrze rozumiem, że ten wątek zastąpił poprzedni tj. „chusta na allegro - tanio”?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    czy dobrze rozumiem, że ten wątek zastąpił poprzedni tj. „chusta na allegro - tanio”?
    Chyba tak, bo tamten usunięty. Ale dlaczego? Czy można zamknąć ten wątek przed niezalogowanymi i jakiś limit postów zrobić?

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    a licytacje tez mozna? bo jak tak, to ja mam jedną: http://allegro.pl/nosidlo-ergonomicz...223726292.html az szkoda, ze nikt nie licytuje
    Ja się na niego czaję

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    tamten wątek usunięty chyba dlatego, bo go oburzony pan od munducy podlinkował na allegro
    ciekawi mnie, czy ten wątek jest otwarty dla wszystkich czy nie (dla zalogowanych? mających jakąś min. ilość postów?).
    droga moderacjo, wiesz coś na ten temat?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #5
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    widoczny dla nie zalogowanych, właśnie sie wylogowałami sprawdziłam

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    wschód W-wy
    Posty
    363

    Domyślnie

    Stary wątek częściowo widać od strony googla, gdyby ktoś potrzebował.
    Banda czworga '97,'99,'06,'13 kropka tutaj

  7. #7

    Domyślnie

    Prosimy o kontynuacje ewentualnej dyskusji na ten temat tutaj, i unikanie OTowania w watku dotyczacym okazji na allegro.
    Przypominamy, ze ten dzial jest widoczny dla wszystkich.

    PONIZSZA INFORMACJA ZNIKNIE ZA 24h:

    Ze wzgledu na Wasze prosby w watku i na PW:
    - ostatnie posty z watku zostaly przeniesione do nowego watku (http://www.chusty.info/forum/showthr...oria-manducowa),
    - na Ogolnie powstal nowy watek o okazjach na allegro,
    - stary watek zostal usuniety.

    Jednoczesnie przy tej okazji chcialybysmy przypomniec, ze nigdy nie mozna miec poczucia bezpieczenstwa w internecie, ze zawsze osoby postronne moga znalezc droge, zeby czytac czyjes posty lub zidentyfikowac dana osobe.
    Prosimy zwracajcie uwage na to co i w jakim dziale piszecie!

    http://www.chusty.info/forum/showthr...oria-manducowa

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Drogie moderatorki! A czy nowy wątek o okazjach na Allegro został ukryty dla osób niezalogowanych/ bez postów? Chodzi nam o to, że z okazji które znajdujemy, korzystają osoby spoza forum. Wiadomo, że zawsze idzie to obejść, ale zalogowanie się i klepnięcie iluś tam postów to zawsze jakieś utrudnienie. Ja jak jakąś okazję wklejam to mam nadzieję, że w pierwszej kolejności skorzysta jakaś forumka.

  9. #9
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Nie mozna zapomniec o nowych noszacych w chustach rodzicow, ktorzy jeszcze sie nie zalogowali na forum.
    Ten dzial jest widoczny dla wszystkich z mysla ze to jest super okazja zachecic do kupienia i noszenia w pierwszej chuscie.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  10. #10
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Rozumiem. Tylko, że takie osoby w pierwszej kolejności raczej zakładają temat w dziale kupię, wtedy można im wklejać okazje- trudniejsze do wyhaczenia dla potencjalnych businessmenów.

    No, ale jest to zrozumiały argument, oczywiście. Szkoda tylko, że z okazji rzadko skorzystają chustonówki

    Edit: ja dodałam pierwszy post w dziale kupię, wątek o okazjach na allegro trafił mi się przypadkiem w nowych postach. Ale i tak to co wklejamy za 5 minut znika, a wątpię, że chustonówka na forum chustowym posiedzi dłużej niż 5 minut, albo będzie klikać odśwież czekając na okazję. Wg mnie można by zrobić limit 10 postów, to niedużo a przynajmniej chustowe okazje pozostaną na forum. No ale jak chcecie, Wasz argument jest dobry, jak już pisałam rozumiem Wasz punkt widzenia.
    Ostatnio edytowane przez kasia1990 ; 13-05-2014 o 22:41

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    wschód W-wy
    Posty
    363

    Domyślnie

    Zgadzam się z modami

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Nie mozna zapomniec o nowych noszacych w chustach rodzicow, ktorzy jeszcze sie nie zalogowali na forum.
    Ten dzial jest widoczny dla wszystkich z mysla ze to jest super okazja zachecic do kupienia i noszenia w pierwszej chuscie.
    droga moderacjo, a czy nie byłoby dobrze uwzględnić zdanie forumek, skoro to one zapełniają ten wątek „chusto-allegrowy” treścią i wielokrotnie narzekały na jego ogólnodostępność, która nie pozwala im skorzystać z wyłapanych okazji? tak rzucam argument pod rozwagę



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  13. #13
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Jesli masz wystarczajaca ilosc postow mozesz dolaczyc do tzw. grup zamknietych zobacz w swoich ustawieniach

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    586

    Domyślnie

    IMO to nie chustonówki korzystają z tych okazji,tylko raczej "próchna"(nie ubliżając nikomu), bo jako nowa nie miałam pojęcia co okazją jest a co nie. Dopiero po kilku mcach zaczęłam się orientować w cenach,chustach choć nadal większość nazw czy skrótów brzmi dla mnie jak czarna magia

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    A skad ta pewnosc ze to ktos nieforumowy wykupuje te wszstkie okazje?Ja sama kilkakrotnie kupilam chuste z podanych tu linkow bez pisania o tym w watku.
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  16. #16
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    No, dobra. Ale ja pytam - jak zawsze - co zlego w tym, ze ktos kupuje te chusty? Komu "wolno", a komu "nie wolno"?
    Co jest glowna motywacja do tego, zeby tu cos zalinkowac? A co zeby sie wkurzyc?

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    wschód W-wy
    Posty
    363

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    No, dobra. Ale ja pytam - jak zawsze - co zlego w tym, ze ktos kupuje te chusty? Komu "wolno", a komu "nie wolno"?
    Co jest glowna motywacja do tego, zeby tu cos zalinkowac? A co zeby sie wkurzyc?
    Możesz kupić od 150 postów
    Banda czworga '97,'99,'06,'13 kropka tutaj

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar Hester
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Podwarszawa
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    mi., wydaje mi się że tak ogólnie, to chusty może kupić każdy kto ma konto na allegro. Problemem jest to, że dziewczyny wyszukują okazje, i robią to z jakimś celem, który potem nie jest realizowany. To znaczy - nikt nie ogranicza osobom skupującym chusty i puszczającym je dalej za wyższą kwotę praw do nich, ja osobiście nie widzę też w takiej praktyce nic złego (moralnie, bo w sumie wolałabym by chusty wolnorynkowo taniały ). Jak chcą to niech polują na all. Jesli jednak są forumki, które chcą takie okazje cenowe wrzucać dla okreslonej grupy odbiorców - tu, kolegów i koleżanek z forum, osób, które raczej będą je wykorzystywać dla siebie i swoich znajomych, a do wątku zagląda cały internet i realizuje zgoła inny cel, to rodzi się pewien konflikt.

    IMO zamknięcie wątku jest zasadne - pytanie raczej jak to zrobić, bo chyba konkretnego watku nie da się ustawić na dostęp dla osób z 50 postami, trzeba go przerzucić do działu z ograniczeniami, a te jednak mają większe obostrzenia postowe i stażowe. Mylę się?
    A 2007, M 2009, Z 2010, A 2011, H 2017, P 2019

  19. #19
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    wschód W-wy
    Posty
    363

    Domyślnie

    Ja się z tym nie zgadzam. Tak samo jak z robieniem tajemnicy z wypustu tul, żeby niektóre osoby mogły sobie zarobić.
    PS Pod wpływem forum są też obniżki cen.

  20. #20
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wisteria Zobacz posta
    Ja się z tym nie zgadzam
    ja tak samo, zaraz dojdzie do tego, ze w watku o okazjach bedzie trzeba sobie klepać licytowanie konkretnej chusty, zeby nadal została okazją.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •