Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76

Wątek: Dyskusja na temat wątku o okazjach na allegro

  1. #61
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Jazzoo, ja rownież poprosze o dodanie do grupy
    juz

    Cytat Zamieszczone przez Nathalia Zobacz posta
    Nie mogę otworzyć linku, ale mogę wejść tu http://www.chusty.info/forum/showthr...allegro-OKAZJA!!!
    To chyba nie jest to samo, czy coś mi umknęło?
    juz tez masz dostep

    edit: zeby miec pewnosc ze prosba o dostep nie zostanie ominiona, prosze zglaszac prosbe o dostep przez profil -> nalezy do grup
    Ostatnio edytowane przez Jazzoo ; 14-05-2014 o 17:12
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #62
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ktoś tutaj już o tym chyba wspomniał. Najlepiej założyć 2 tematy. Jeden ukryty a drugi ogólnodostępny i wszyscy będą zadowoleni Ja jestem za prywatnym tematem
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 14-05-2014 o 17:49

  3. #63
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hester Zobacz posta
    W moim odczuciu ma zapobiegać czemuś innemu - by osoby spoza forum nie śledziły wątku, bo mają w nim gotowe podpowiedzi co jest chodliwe i w jakiej cenie, i by nie korzystały komercyjnie na cudzej wiedzy i czasie spędzonym na szukaniu tych ofert. I żeby w takiej sytuacji, jak była ostatnio - gdy dziewczyny rozmawiają o nieuczciwym sprzedawcy - zapobiec wglądu do tych rozmów przez obiekt rozmów. IMO to zamknięcie w ogóle nie jest wymierzone w osoby z forum, więc żaden z Twoich punktów IMO się tu nie kwalifikuje.
    nie wierzę, że wszyscy, czy chociażby większość sprawdza na chustoforum. owszem, niektórzy dociekliwi najpewniej tak robią, ale większość sprawdza na tablicy (kiedy ja zapamiętam jakie to trzy litery teraz )/allegro/gumtree.
    wydaje mi się, że wiele osób chce sprzedać zalegającą szmatę, która już przestała być przydatna/okazała się całkowicie zbędnym wydatkiem za możliwie najbliższą pierwotnej cenę albo za połowę - bo używana.

  4. #64
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Nie trzeba wchodzić na forum, google syrzuca wątki z otwartej części

  5. #65
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    Myślę, że sprzedawcy nie podczytują forum Gdyby czytali, mieliby mniej więcej pojęcie o cenach chust. W opisywanej przez Ciebie sytuacji, to wątek o okazjach może podwyższyć cenę, bo jeśli nagle kilka osób jest zainteresowanych, to sprzedawca sam dochodzi do wniosku, że cena zbyt niska.
    i ta wypowiedź to jest strzał w dziesiątkę dla mnie, plus gugiel, nawet jesli zapyta tylko jedna osoba to samo nagłe podwyższenie liczby obserwujących może sugerować zwiększone zainteresowanie, do tego dość często się zdarza, że aukcja znika, bo na mailu ktoś konkretną kwotę zaproponował i tyle.

  6. #66
    Chustomanka Awatar reverie
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Keflavik
    Posty
    559

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    juz
    dziękuję!

  7. #67
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Ja jestem za wątkiem dla osób zarejestrowanych - żeby wątek nie był dostępny dla wszystkich np. przez google. M.in przez sytuację z Manducą. Poza tym jest większa szansa, że okazje, które forumki wyszukują sa kupowane przez forumki (czy sa sprzedawane za wyższą cenę czy nie - nie wnikam).
    Jednak jestem na nie jeżeli chodzi o ilość postów - dostęp powinien być od razu po zarejestrowaniu. Jak zaczęłam korzystać z forum to ten wątek był dla mnie ogromną pomocą - nie w szukaniu ofert, ale w patrzeniu co jest DOBRĄ chustą/nosidłem, a co nie. Nie byłam w stanie przebrnąć przez te wszystkie nazwy, na allegro jest dużo chust różnego rodzaju i nie miałam pojęcia, którą chustę warto kupić, a która jest kiepska. Dlatego nie chciałabym, żeby wątek był dla osób np. powyżej 200 postów (jestem na forum od kilku miesięcy a jeszcze nie dobiłam do tej magicznej liczby )

  8. #68
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    czyli ja jako chustonowka i osoba szukajaca okazji na nosidło ergonomiczne nie bede teraz mogła czytac tego co wklejacie? pozna pora przemeczenie i chyba nie rozumiem

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta



    juz tez masz dostep

    edit: zeby miec pewnosc ze prosba o dostep nie zostanie ominiona, prosze zglaszac prosbe o dostep przez profil -> nalezy do grup
    dziękuję
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  10. #70
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    197

    Domyślnie

    Tezpoproszę o dodanie do grupy
    A może ktoś wie czemu od wczoraj wyświetla mi się że mam mniej postow niż dzień wcześniej? Nie stukalam specjalnie, żeby nie było :-p

  11. #71
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie

    Pewnie były porządki moderacji w starych, nieaktualnych wątkach

    `pisze z tapatalk, ręką jedną i ssakiem u biustu. Literowki możliwe `

  12. #72
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Chociażby stary wątek allegrowy - też usunięty, więc posty sie odliczają
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  13. #73
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Chociażby stary wątek allegrowy - też usunięty, więc posty sie odliczają
    O tak, mi odliczyło też posty jak skasowali wątek allegrowy. Nieźle tam nastukałam....

  14. #74
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Kasia wysłałaś do ergo zdjęcia? kiedy mi wyślesz? bo mnie zżera ciekawość.. proszę proszę

  15. #75
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Dziewczyny, a co to za historia z Manducą była?
    Tak czytam, czytam i nadal nie wiem o co chodzi.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    gdy forumka zrobi zakup z tego (co zauważyłam) chwali się najczęściej ' moja Ci ona', a co z resztą?

    ilość odsłon tamtego wątku w porównaniu do postów była powalająca.....
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •