Strona 30 z 76 PierwszyPierwszy ... 20222324252627282930313233343536373840 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 1509

Wątek: Chusta na allegro - OKAZJA!!!

  1. #581
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa- Białołęka
    Posty
    267

    Domyślnie

    kurcze sluchajcie mialam licytowac ale totalnie od niedzieli zapomnialam o tej aukcji i teraz dostalam maila ze sie skonczyla...kurcze jak tanio poszla...tylko nie pamietam jak sie nazywal ten model?podpowiedzcie mi bo mam na koncu jezyka..
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4687326325


    edit:
    i fajny mietek za 50 zl
    http://allegro.pl/nosidlo-chusta-mei...703222760.html

    elastyk tuli reni jusis za 50 zl
    http://allegro.pl/chusta-elastyczna-...688955893.html
    Ostatnio edytowane przez princessara ; 15-10-2014 o 22:38
    mama najcudowniejszego na świecie Antosia (24.05.2011)

  2. #582
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    38

  3. #583
    Chustofanka Awatar moniqa
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    162

    Domyślnie

    princessara, to tobi didka, zdaje się? za 37zł, to dopiero okazja
    Ostatnio edytowane przez moniqa ; 15-10-2014 o 22:36 Powód: precyzuję komu odpowiadam :)
    J 2010
    M 2014

  4. #584
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa- Białołęka
    Posty
    267

    Domyślnie

    no tak cos mi chodzilo po glowie ze to ktorys pasiak didk ale nie mialam czasu zeby szukac...boze teraz to sobie pluje w brode ze nie przypilnowalam..taka okazja!!
    mama najcudowniejszego na świecie Antosia (24.05.2011)

  5. #585
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    uuuu, faktycznie okazja. Ciekawe dlaczego sprzedający nie napisał jaka to chusta. Chyba mógł z metki przepisać...

  6. #586
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czyżyk Zobacz posta
    uuuu, faktycznie okazja. Ciekawe dlaczego sprzedający nie napisał jaka to chusta. Chyba mógł z metki przepisać...
    On nie miał pojęcia co to za chusta ją pisałam do nich i oni za nią poza aukcją chcieli 50zł. Pewnie bym ją brała ale kibi kupiłam i mój budżet na szmaty w tym miesiącu się wyczerpał

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  7. #587
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    natka za 60 (chyba ze starą metką) http://olx.pl/oferta/chusta-dla-dzie...tml#149ec077c3

  8. #588
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Natka fioletowa za 80zł http://olx.pl/i2/oferta/chusta-natib...ml#:112bb83d93
    Jest jeszcze w niebiesko-zieleniach w podobnej cenie z Wrześni, ale melduję że już prosiłam o jej wysyłkę, bo to dla mnie wymarzone kolory, a nały lada dzień może przyjść na świat

  9. #589

    Domyślnie

    Niestety nie zalinkuje, bo nowa jestem, ale na OLX była chusta DIDYMOS za 50 zł taka pomarńczowo biała, widział ktoś? niestety nie zdążyłam jej kupić, poszła bardzo szybko

  10. #590
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez draazeka Zobacz posta
    Niestety nie zalinkuje, bo nowa jestem, ale na OLX była chusta DIDYMOS za 50 zł taka pomarńczowo biała, widział ktoś? niestety nie zdążyłam jej kupić, poszła bardzo szybko
    Ta, indiacz za 5 dych, widziałam na fajsie
    Ktoś też miał fajną akcję w lumpexie z oschowym starry night nebula.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  11. #591
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Ta, indiacz za 5 dych, widziałam na fajsie
    Ktoś też miał fajną akcję w lumpexie z oschowym starry night nebula.

  12. #592
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Tez wypatrzyłam didka bo z Natka ktoś mnie uprzedził. Ale opis nie zgadzał się ze zdjęciem wiec jestem ciekawa co ostatecznie było prawdą, po cenie liczyłam że opis wynikał z nieznajomości, ach i rozmarzyłam się że mogłam mieć indio na które nigdy nie będzie mnie stać...
    A swoją drogą, ogromny wysyp natek niezwiązanych lub tylko kilka razy wg opisów, zauważyłam w ostatnich dniach, i to w niskich cenach.

  13. #593
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    A swoją drogą, ogromny wysyp natek niezwiązanych lub tylko kilka razy wg opisów, zauważyłam w ostatnich dniach, i to w niskich cenach.
    ciekaw co jest powodem? dla mnie to dziwne- kupic chuste za jakies 150zl, nie zawiazac wcale i sprzedac za polowe ceny

  14. #594
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Albo poszła niechlubna opinia na jakimś portalu albo rozdali/rozlosowali wśród osób nie przekonanych do chust, np. na targach czy warsztatach reklamowych dla rodziców. Innych pomysłów nie mam, bo już się zastanawiałam co z nowymi Natkami jest nie tak, ale wtedy świadomi by reklamowali w sklepach.

  15. #595

  16. #596
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Ta, indiacz za 5 dych, widziałam na fajsie
    Ktoś też miał fajną akcję w lumpexie z oschowym starry night nebula.
    że coooo?!!

    i indiacz POMARAŃCZOWYYYY?! omg ja to wszystko przegapie

  17. #597
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    Albo poszła niechlubna opinia na jakimś portalu albo rozdali/rozlosowali wśród osób nie przekonanych do chust, np. na targach czy warsztatach reklamowych dla rodziców. Innych pomysłów nie mam, bo już się zastanawiałam co z nowymi Natkami jest nie tak, ale wtedy świadomi by reklamowali w sklepach.
    Albo robi się moda na noszenie, a potem ludzie stwierdzają że to nie to, nosidło lepsze, dziecko nie lubi... ja tak już 2 chusty dostałam od koleżanek... A Natka jakaś taka ekspansywna widać Moja teoria spiskowa

  18. #598
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    To jest chyba tak, jak pisze PaPuna ludzie dostają w prezencie i chcą wypchnąć za jakąkolwiek kasę.
    Marciula z tą oszką to dziewczyna pisała, że była w lumpku i usłyszała jak dwie kobiety się zachwycają jakimś super materiałem na poduszki, ona się odwróciła a tam starry night za 2,5 zł i nie oddały jej
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  19. #599
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Też czytałam o tej oszy Ja bm się chyba zaczaiła na te co ją kupiły na poduszki i poczekała aż wyjdą - wtedy w łeb obuchem, szmata pod pachę i w dłuuuga

    A z tym indio to widzialam je jako pierwsza, ale nie mam nic na koncie żęby zadzwonić, a mąż akurat do sklepu ze swoim fonem wyszedł
    Chciałam na forum podlinkować ale mi neta rozłączyło

    Ale wydaje mi się że te indio to było tylko fota z netu ściągnięta, w opisie było że to martin, w pasy, więc juz później nie żałowałam ze nie zadzwoniłam

  20. #600
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Ale w opisie było, że biało -pomarańczowa a martin białego nie ma
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •