Strona 48 z 76 PierwszyPierwszy ... 38404142434445464748495051525354555658 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 1509

Wątek: Chusta na allegro - OKAZJA!!!

  1. #941
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Heh, idąc tym tropem może warto też szukać chósta
    J.2014 i E.2016

  2. #942
    Chustonówka Awatar Szarotka
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    24

    Domyślnie

    Z ciekawości sprawdziłam.
    Na allegro są husty. Chóst nie ma.

  3. #943
    Chustofanka Awatar iziska
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    434

    Domyślnie

    Tychże nie było chyba za bardzo kole w oczy to ó

    Było jeszcze "storchen wiege" i pewnie inne zmiany w nazwach, gdy obdarowani pozbywają się niechcianych prezentów.

    Trzeba szukać różnych wariacji
    Olka 17.07.2014

  4. #944
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Wlasnie na olx wisi stara natka ktora kilka dni temu linkowalam za 60zl teraz wystawiona za 200zl normalnie przestaje wrzucac okazje bo korzystaja nie te forumki ktore szukaja chusty do noszenia a te ktore chca zarabiac na tym, ja nie mam nic przeciwko tylko niech same wyszukuja te okazje ja juz nie bede wiecej, dziewczyny jesli ktoras szuka.jakiejs chusty to piszcie tu jak mi cos takiego q dobrej cenie w oczy wpadnie to napisze.pw
    Ostatnio edytowane przez mamafranka ; 22-01-2015 o 00:04

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  5. #945
    Chustomanka Awatar spoczi
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    624

    Domyślnie

    Nieładnie ja dzieki Wam kupiłam dwie cudne chusty i nosidło za grosze a glowie właśnie dzięki Tobie Mamofranka. Myślałam, żeby chwilę ponosić i dalej puścić po podobnej cenie ale zakochałam się i chyba zostaną na dluzej
    pisane z telefonu
    Maja - 12.04.2014
    Jędrek - 14.03.2017

  6. #946
    Chustofanka Awatar selidor
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    205

    Domyślnie

    Nie jestem pewna, czy to okazja Grecja za 190 http://olx.pl/oferta/chusta-tkana-na...tml#04bea49bbd

  7. #947
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez selidor Zobacz posta
    Nie jestem pewna, czy to okazja Grecja za 190 http://olx.pl/oferta/chusta-tkana-na...tml#04bea49bbd
    Imo zadna okazja ostatnio grecje chodza po ok 150zl
    To od tej samej forumki ktora wystawiona mial ta natke,.ma jeszcze jedna stara natke na sprzedaz, kktora mi sie wtlydaje, ze tez.jakis czas temu tu ktos linkowal, a tamta natak zniknela z.olx, ciekawe czy sie sprzedala bo droooga byla

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  8. #948
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880
    J.2014 i E.2016

  9. #949
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

  10. #950
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Pawie żałobne 3,9m za 250 zł do negocjacji
    http://olx.pl/i2/oferta/chusta-didym...ml#:be17a2b9b8

    I indio aurora 4 (choc wcale nie tanio)
    http://olx.pl/i2/oferta/didymos-indi...ml#:be17a2b9b8



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  11. #951
    Chustomanka Awatar Emma
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    585

    Domyślnie

    Za aurorę przegięła z ceną i to ostro!! rozm. 4 można koło 100zł taniej dostać!
    Żona, mama, doula

    Synek maj 2012r. Córcia wrzesień 2014r

  12. #952
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,916
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  13. #953
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Interesował się ktoś może tym indio z Olx za 120zł bo zakleplam je telefonicznie i nie myśląc przelalm kasę zamiast prosić o wysyłkę pobrniowa. No i ogłoszenie jest nadal widoczne wiec mam pietra.

  14. #954
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    Interesował się ktoś może tym indio z Olx za 120zł bo zakleplam je telefonicznie i nie myśląc przelalm kasę zamiast prosić o wysyłkę pobrniowa. No i ogłoszenie jest nadal widoczne wiec mam pietra.
    Tak cos mi sie kojarzy ze jakis czas temu ono juz bylo tylko tansze za cos ok 100 i ktoras forumka je chciala ale sprzedajaca sie wycofala, poszukaj kilka stron do tylu bo to chyba ja je linkowalam, ja bym poza tym nie panikowala, duzo kupuje na tablicy czesto place z gory i jeszcze mi sie nic nie przytrafilo

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  15. #955
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Dzięki za pocieszenie ale to dokładnie ta sama chusta którą jedna z dziewczyn niby kupiła z tablicy a babka odwołała bo niby z allegro ktoś kupił, a teraz to samo ogłoszenie wystawiła :/

  16. #956
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    Dzięki za pocieszenie ale to dokładnie ta sama chusta którą jedna z dziewczyn niby kupiła z tablicy a babka odwołała bo niby z allegro ktoś kupił, a teraz to samo ogłoszenie wystawiła :/
    Zeby Cie pocieszyc zadzwonilam i babka powiedziala ze juz nieaktualne i wlasnie maliala wycofywac ogloszenie, moze po prostu czekala na zaksiegowanie przelewu

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  17. #957
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Dzieki wielkie! :* Ja pisalam z innego maila i numeru kom żeby sprawdzić ale nie dostałam odpowiedzi, a dzwonienia nie miałam komu zlecić

    Edit. Dostałam już numer nadanej do mnie przesyłki i wszystko gra Będę miała indio! I pewnie je sobie pofarbuje, marząc że jednak przekonam się do kółkowej i mi trochę posłuży bo tam bardzo chciałam mieć indio choćby na chwilę
    Ostatnio edytowane przez bansza ; 30-01-2015 o 12:52

  18. #958

  19. #959
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

  20. #960
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •