Strona 68 z 76 PierwszyPierwszy ... 18586061626364656667686970717273747576 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,360 z 1509

Wątek: Chusta na allegro - OKAZJA!!!

  1. #1341
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    O rany

  2. #1342
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emilia3333 Zobacz posta




    , a ja głupia, która przy fraudach pracowałam, znam procedury nie sprawdziłam autentyczności danych...
    a jak się sprawdza?
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  3. #1343
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    673

    Domyślnie

    Przykre, wczoraj na fb dziewczyny pisały, że jest jakiś oszust z tulą. Z Chojnic. Zgłoś sprawę na Policję. Też ufałam, ale teraz chyba każdorazowo będę pisała o odbiór osobisty żeby sprawdzić sprzedającego.

  4. #1344
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Tak z Chojnic. Później napiszę jak.

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

  5. #1345
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    Emi przytulam!
    no kurcze nikomu nikomu nie życzę, żeby został oszukany (ja kiedyś wpłaciłam kasę za wózek i ciągu dalszego nie było), ale że Ciebie to spotkało mam ochote osobiscie do goscia sie przejechac i skopac mu zadek
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  6. #1346
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    Ja sie tak nie doczekalam sokowirowki, ubranek medycznych na azs a mąż wkrętarki...

    Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

  7. #1347
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Emilia przykre
    Ja jak na razie to z olx nie moge sie doczrkac na bluzke za 30zl ale 300zł to juz jest duza strata
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  8. #1348
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Nie liczę już ze wrócą pieniądze, szkoda mi tylko tego, że miałam czyste intencje i chciałam uszczęśliwić małego człowieka dając rodzicom bezpieczne narzędzie do noszenia. No, ale cóż pozostaje wierzyć w karmę. Może tak miało byc, że natne się za pierwszym razem. Więcej już nic nie kupię w ten sposób...

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

  9. #1349
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    z kim się nie zgadam to został oszukany na mniejszą bądź większą kwotę na olx,ja sama straciłam jednorazowo 300zł, też robiłam zakupy dla dziecka,ech..przykro mi ,że tak wyszło z tą Tulą.

  10. #1350
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Za mocno się podniecilam, żyrafy mojej bratowej bardzo się podobały, niecałe 300zl tylko brać, jak go później zaczęłam sprawdzać, to nic się nie zgadzało, no ale 3h później już facet zniknął z olx z tym kontem....

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

  11. #1351
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emilia3333 Zobacz posta
    Za mocno się podniecilam, żyrafy mojej bratowej bardzo się podobały, niecałe 300zl tylko brać, jak go później zaczęłam sprawdzać, to nic się nie zgadzało, no ale 3h później już facet zniknął z olx z tym kontem....

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
    ale powiedz jak sprawdzasz....
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  12. #1352
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Po pierwsze sprawdzaj adres który ci poda sprzedawca, często to wygwizdowie mój podał adres poczty polskiej, po drugie jeśli konto jest z tego miesiąca lub poprzednich dwóch nie kupuj moje było z kwietnia 2016 po 3 dzwon do tej osoby i porozmawiaj z nią takie połączenie ma później znaczenie, po 4 po rachunku bankowym możesz się dowiedzieć wiele, ale to trzeba mieć przeszłość w banku i tu nic więcej nie mogę powiedzieć, po 4 Bierz za pobraniem!!!!!

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

  13. #1353
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    emilia, strasznie mi przykro wyobrażam sobie twój wnerw. Ja też jestem z tych wierzących ludziom, ale na olx mam jednak takie zasady, ze jeśli nie odbieram osobiście to albo proszę o wystawienie na allegro (tak kupiłam moją tulę) albo za pobraniem. Sama sprzedałam już wiele rzeczy przez olx z wysyłką i wnerwiają mnie tacy oszuści...

  14. #1354
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    no dobra, ale za pobraniem też możecie dostać kilo ziemniaków....

    a co do banku, cóż możesz sprawdzić przecież tylko klienta swojego banku...
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  15. #1355
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    emilio, przykro mi, że coś takiego Ciebie spotkało.

    Ja mam zasadę, że w ciemno kupuję za maks 50zł, w razie co niewiele ryzykuję. A jeszcze się nigdy nie nacięłam. A jak coś jest drozszego, to albo proszę o wystawienie na allegro, albo szukam tylko z odbiorem osobistym, tak żebym ja lub ktoś znajomy w innym mieście mógł odebrać. Innego bezpiecznego rozwiązania nie znam.
    Nawet przesylka za pobraniem nie gwarantuje, że dostaniesz zakupiona rzecz.
    J.2014 i E.2016

  16. #1356
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Ja jak kaisa do 50zł place w ciemno
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  17. #1357
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Za pobraniem myślicie, że chce się komuś bawić? Musi mieć pocztę nadania, czyli być na kamerach i dane do przekazania kasy, to tylko wariat, a tu zagranie jest proste, licząc 300zl w zaokrągleniu razy nagranych 60osob daje 18tys przelanych na konto karty prepaid, niezarejestrowanej w banku na nikogo. Ubieram kaptur idę do bankomatu i wypłacania, prowizja jest 10% od wypłaty z karty przedplaconej czyli zostaje mi na czysto 16 300. Czas zarobku? 4 godziny. Aukcje obsługiwane z telefonu na kartę, karta już zniszczona. Co na to policja : proszę Pani, chce Pani zobaczyć ile mamy takich spraw?

    No ja raz zaufalam, bo Indio tule, wózek za 1600 wszystko sprzedałem w ten sposób na olx. Przez myśl mi nie przeszło, że ładne ofiara własnej naiwności... ja? Ehhh ku przestrodze dziewczyny.

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

  18. #1358
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Też mi się wydaje, że za pobraniem raczej nikomu nie chciałoby się bawić. ..

  19. #1359
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emilia3333 Zobacz posta
    Za pobraniem myślicie, że chce się komuś bawić? Musi mieć pocztę nadania, czyli być na kamerach i dane do przekazania kasy, to tylko wariat, a tu zagranie jest proste, licząc 300zl w zaokrągleniu razy nagranych 60osob daje 18tys przelanych na konto karty prepaid, niezarejestrowanej w banku na nikogo. Ubieram kaptur idę do bankomatu i wypłacania, prowizja jest 10% od wypłaty z karty przedplaconej czyli zostaje mi na czysto 16 300. Czas zarobku? 4 godziny. Aukcje obsługiwane z telefonu na kartę, karta już zniszczona. Co na to policja : proszę Pani, chce Pani zobaczyć ile mamy takich spraw?

    No ja raz zaufalam, bo Indio tule, wózek za 1600 wszystko sprzedałem w ten sposób na olx. Przez myśl mi nie przeszło, że ładne ofiara własnej naiwności... ja? Ehhh ku przestrodze dziewczyny.

    Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
    no niby tak, ale to byłoby zbyt proste, ponieważ na takich kartach zwykle dzienne limity wypłat gotówki są dość niskie, a na rachunku jednorazowo nie może być więcej niż jakaś tam kwota.
    a z tym telefonem, to nie wystarczy zniszczyć kartę, trzeba również pozbyć się telefonu, bo sam telefon również można namierzyć!!!
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  20. #1360
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    na allegro z 3 lata temu kupiłam chustę, szybciutko wpłaciłam i.......nie dostałam tej chusty. Sprzedająca nie odbierałą ode mnie telefonów. Zgłosiłam sprawę na policję, myślałam że skończy się jak zawsze. Zgłosiłam sprawę na policję (oszustwo internetowe). Policja dzwoniła do niej i obiecywała kilkakrotnie że wyśle jutro chustę. Nie wysłała. Dostawał wezwanie u siebie w mieście na policję w charakterze świadka. Cisza. Potem wezwanie u siebie w mieście na policję w charakterze podejrzanego. Dopiero po tym zadzwoniła do mnie pani łaskawie żebym podała jej nr konta to odda mi pieniądze. I oddała. Nosidło sobie za nie kupiłam. Tak więc sprawy potrafią się skończy pomyślnie czego i tobie życzę
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •