Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: nosidło ergobaby pomocy..

  1. #1
    Chustofanka Awatar mamaLiwii
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    157

    Domyślnie nosidło ergobaby pomocy..

    Witam wszystkie forumki i forumiczów jeśli takowi są wśród nas
    dziś myślałam ,że oszaleje ze szczęścia w jednym z lumpeksów kupiłam za naprawdę małą kwotę nosidło ergobaby...i ..coś mi w nim nie pasuje.Jak założe je na siebie i włozę dziecko z przodu to na plecach nie mam żadnego paska chwytającego tak aby czuć się bezpiecznie że ramiączka w nosidle mi nie spadną .Widzę ze w nowszych modelach są sprzączki a tu klops...nie ma...może nigdy nie było,może były???śladu że były nie ma.I kolejna sprawa jest taka ochronka na główke żeby jak dziecko uśnie głowka była zakryta i stabilna..i sa takie plastikowe niby guziczki ale gdzie je ja mam zapinac tez nie wiem...w nowszych modelach są właśnie na przodzie na ramiączkach tutaj znów klops...nie ma.Macie jakieś doświadczenie ,sugestie,pomysły??mam nadzieje że jakoś wyjaśniłam swój problem .
    Katarzyna-Mama Liwii Walentynkowej niespodzianki oraz mamuśka pływającego grzecznie w brzuszku Adama




  2. #2
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    Mozna uczyć
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #3
    Chustofanka Awatar mamaLiwii
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Mozna uczyć
    że co?,bo nie rozumiem
    Katarzyna-Mama Liwii Walentynkowej niespodzianki oraz mamuśka pływającego grzecznie w brzuszku Adama




  4. #4
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,275

    Domyślnie

    Chest belta można uszyć albo wykozystać z jakiegos plecaka trekingowego jak masz w domu.
    A te guziczki sprawdź dokładnie czy nie ma żadnych pentelek/szluftek/zaczepek/kółeczek.
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

  5. #5
    Chustofanka Awatar mamaLiwii
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    157

    Domyślnie

    czyi ktoś jest z Krakowa kto mógłby mi uszyć- doszyć takie cos ??i już wiem jak te guziczki się zapina
    Katarzyna-Mama Liwii Walentynkowej niespodzianki oraz mamuśka pływającego grzecznie w brzuszku Adama




  6. #6
    Chustofanka Awatar mila
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    428

    Domyślnie

    W pasmanterii można kupić taśmę, klamry pasujące szerokością i taką przelotkę do regulacji. Taśmę zszyć na końcu zostawiając oczko szerokości pasów naramiennych i gotowe.
    Duży - VIII 2009, Mały 29 t.c. - XII 2011

  7. #7
    Chustofanka Awatar mamaLiwii
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    157

    Domyślnie

    dziękuje serdecznie :*


    Cytat Zamieszczone przez mila Zobacz posta
    W pasmanterii można kupić taśmę, klamry pasujące szerokością i taką przelotkę do regulacji. Taśmę zszyć na końcu zostawiając oczko szerokości pasów naramiennych i gotowe.
    Katarzyna-Mama Liwii Walentynkowej niespodzianki oraz mamuśka pływającego grzecznie w brzuszku Adama




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •