Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: wokół coraz więcej chuściochów

  1. #1
    Chustomanka Awatar kerna
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,078

    Domyślnie wokół coraz więcej chuściochów

    Jakby z roku na rok coraz więcej..fala chustowa rozlewa się do najmniejszych wiosek, miasteczek
    Jeszcze jak ja myślałam o chuście przy starszaku (6 lat temu) nie wiedziałam gdzie kupić, a jak kupilam to był to koc nie do zmordowania, bez instrukcji Wokół nikogo kto by pomógł, żadnych mam, znajomych chustujących. Bez internetu ani rusz.
    A teraz? Prawie wszystkie moje znajome chustują, a te które nie miały takiego zamiaru będąc w ciąży to teraz proszą o pomoc w wyborze chusty. większa część stosu została właśnie u nich i bardzo z tego się cieszę bo motanie idzie im super, a dzieci tylko korzystają...jestem tym bardzo mile zaskoczona i chciałam się tylko podzielić. Dziękuję


    * Liwia * (03.01.14)
    Misiek 31.08.2008
    Lusia 06.09.2010 Pola 01.04.15 Kajka 07.06.17

  2. #2
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,341

    Domyślnie

    No ja też to zauważam! i mnie to bardzo cieszy! i zastanawia mnie dział "chusty tu i tam", tak czesto widzę mamy zachustowane że musiałabym raz w tygodniu zakładać tam wątek
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  3. #3
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Zwłaszcza teraz w cieplejsze dni widze wysyp mam z chuścuichami

  4. #4
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    a w moim miescie, choc mieszkam 2 km od granic Warszawy nie widzialam nigdy ani jednego chusciocha odkad tu mieszkam (2 lata). Tylko jedna kobitka kupila ode mnie elastyka, ale potem widywalam ja, z rzadka co prawda, ale wylacznie z wozkiem..

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  5. #5
    Chustomanka Awatar Gugu
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Crosno
    Posty
    556

    Domyślnie

    Podzielam entuzjazm Kerny oj dzieje się w temacie, dzieje i jest to szalenie miłe
    mama Estery lipiec 2012
    www.balkanfunk.pl

  6. #6
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    hehe,też to zaważyłam i właśnei coraz więcej osób zaczepia mnie, bo chce się nauczyć a jeszcze nie tak dawno to zaczepiali ,żeby powiedziec po prostu coś miłego Zaważyłam,że coraz więcej mam zaczyna mieć świadomośc,że to jest równiez i dla "nich" i że jest to dobre dla dziecka i wcale nie takie tudne
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  7. #7
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    potwierdzam, może tematu raz w tyg. zakładać bym nie musiała bo, myślę, lódź to 'specyficzne' miasto, ale jak jeszcze, zdaje się, niedawno skarżyłam się, że chust u nas to ni hu hu, ostatnimi czasy, jakby coś pękło- tylko mąz się ze mnie śmieje, bo idę po chodniku i nagle zaczynam skakać pokazujac palcami 'patrz, tula!tula', ostatnio na motobazarze młody pan zachustowany, az miło było patrzeć;D- coraz więcej tego

  8. #8
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,629

    Domyślnie

    Też to widzę. Chusta stała się standardowym elementem wyprawki wszystkich moich świeżo upieczonych w rodzicielstwie znajomych. I choć może nie noszą tak dużo jak ja - dzieje się.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  9. #9
    Chustomanka Awatar maldita
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wro
    Posty
    809

    Domyślnie

    W moim otoczeniu dla odmiany nie widzę wielkiej chęci do chustowania. Wciągnęłam owszem dwie sąsiadki, ale one i tak chciały nosić, tylko nie mogły sobie poradzić ze swoimi chustami. Wśród reszty przeważa pogląd, że po co nosić skoro dziecko śpi samo w łóżeczku. Dookoła mnóstwo dzieci, wózkami ciężko wyminąć się na chodniku a chustomamy tylko dwie widuję. Ach, i jeszcze przyjaciókę z Podkarpacia wciągnęłam "od podstaw", u niej na wsi to sensacja .
    T. 10.2002, J. 02.2013 i J. 03.2015

    ...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl
    Moje świece: www.facebook.com/elbesoswiece/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •