Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Słownik skrótów dla chustonówek

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    9

    Domyślnie Słownik skrótów dla chustonówek

    hejo, może ktoś się pokusi o słownik objaśniający wszelkie skróty chustowe, przy drugim maluszku mam ochotę na więcej niż tylko 1 chusta i 2 wiązania Przyznaję, że mam czasami kłopoty żeby rozszyfrować niektóre skróty, np co to ISO, nie mogę też obczaić tych różnych rzeczy dotyczących chyba tkanin typu AH czy jakoś tak i wszelkie inne których nawet nie umiem powtórzyć więc jakieś takie zestawienie byłoby fajne, te największe różnice ( również w cenach) są chyba przy indio, więc może też taki krótki spis różności indiowych ( na poziomie basic )

  2. #2
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie


    ISO to chyba po prostu in search of?

    AHI, PHI, NHI, FHI to odpowiednio anthrazit-, petrol-, natural-,flamenco - hemp indio.
    NLI, NSI - indio natur len, jedwab.
    PSI, RSI -puder/rose silk indio.

    Co jeszcze... PSM to pink silk mille(fiori).
    W odniesienie do indio jeszcze na przykład G/R to gold-rubin, A/Z to acqua-zyklame itd.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  3. #3
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Troche może też Ci rozjasnić ten wątek: http://www.chusty.info/forum/showthr...a-ka%C5%BCdego, choć powstało jeszcze masę nowych skrótów (choć głownie chyba Oschowych), od czasu odświezenia tego wątku

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    9

    Domyślnie

    No i dużo jaśniej
    cieszę się, że po rozszyfrowaniu okazało się przystępne bo bałam się już łaciny dostępnej dla n-tego stopnia wtajemniczenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •