Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: ranking - wkłady chłonne

  1. #21

    Domyślnie

    A ma ktoś może doświadczenie z prefoldami grovia? Ciekawa jestem jak wypadają w stosunku do applecheeks.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  2. #22
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    doświadczenie z grovia mam, ale nie znam applecheeks. Mam prefoldy grovia rozmiar 3, jest to bambus i bawełna organiczna. Dzięki bambusowi są bardzo chłonne i szybko schną i to jest przewaga nad ich wkładami Często wkładam prefoldy w kieszonki ponieważ są bardziej chłonne od wkładów.

  3. #23
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    U nas w użyciu przeważnie frota bambusowa, ale ostatnio nabyłam te długie wkłady z dzianiny bambusowej od Ecodidi. Młody raczej nie jest mega sikaczem i pieluche zmieniam mu co 3 godzine, niezaleznie od tego, czy przesikana czy nie. Nie wiem więc, czy dzianiana bambusowa jest równie chłonna co frota 100% bambusa i grubość 500g/m. Macie jakieś porównanie?

  4. #24
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Z dzianiny bambusowej Ecodidi miałam formowankę, mam wkłady bambusowe z froty puppi i bambusowe frotowe bamboozle. Frota jest imo bardziej chłonna. A najbardziej dzianina applecheeks (bambus+bawełna) Ale to moje obserwacje codziennego użytku tych wkładów: applecheeks, puppi etc. (też formowanek z froty na noc, bo ecodidi już poszła w świat - nocy nam nie trzymała ) przy moim mega sikaczu, aktualnie 13,5 mca Pzdr.
    Toopy & Binoo

  5. #25
    Chustonówka Awatar Naturalnie Zakręcona
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Łuków
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dziewojki
    A czy macie porównanie wkładów bambusowych i konopnych z Puppi?
    Które bardziej chłonne,lepiej schną?

  6. #26
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Bambusowe frotkowe lepiej chłoną, długie składane są moimi "najulubieńszymi". Konopny nie zachwycił mnie, nawet po kilku praniach- mam ten bez kieszonki. Schną podobnie.

    Tapatalk

  7. #27
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,309

    Domyślnie

    bambusowe fajne, chlonne, dlugo miekkie.mam te zwykle, nieskladane puppi, bardzo je lubie i polecam
    konopne cienkie, gorzej chlonne, taka sztywna scierka jak dla mnie u nas sie nie sprawdzily
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    680

    Domyślnie

    My też nie przepadaliśmy za konopnymi, bambusowe super, tylko te 5 warstwowe nie składane schły dłużej niż większość pieluszek, wersja składana rozwiązuje raczej ten problem, ale my takich nie mamy.

  9. #29

    Domyślnie

    My mamy wszystkie tzn konopne z kieszonką, bambusowe składane frotkowe i bambusowe składane welurowe czas schnięcia porównywalny mi chyba najmniej przypadł do gustu welurowy ale jest bardzo milutki i mięciutki konopny bardzo lubię zwłaszcza jak włoży się dodatkowy busterek fajnie trzyma całą noc jako dodatkowy wkład ale faktycznie konopia ma to do siebie że twardniejebambusowy składany nawet po wielu praniach jest mięciutki te ostatnie dwa dla mnie bardzo chłonne i bardzo lubiane ..ale ile dzieci i mam tyle opinii

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •