Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Wielo na wyjeździe

  1. #21
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,925

    Domyślnie

    U nas też na wyjazdach zawsze wielo, ale ja mam minimalistyczny zestaw: wełna plus tetra. Biorę dwa otulacze, tetry tyle, żeby wystarczyło worek na pieluchy, plus olejek, żeby pokropić to co siedzi w worku. Na noc w zależności od wieku dziecka: tetra, kieszonka/aio albo pampers. No i staram się wysadzać, żeby mniej pieluch się zużyło
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    już nie Gdańsk
    Posty
    654

    Domyślnie

    na takie krótkie wyjazdy bez dostepu do pralki też brałam wielo i po powrocie zaraz je prałam

  3. #23
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Odkąd uzywam wielo, zabieram je wszędzie ze sobą. No ale za to dostęp do pralki stał się jednym z ważniejszych wyznaczników wyboru noclegu. Jakos nie chciałabym szorować w rękach tych puli, bo bałabym się że zniszczę, a pozatym w tym roku same dłuuuuugie wyjazdy, więc byłoby ciężko.
    No ale z drugiej strony, RAZ założyłam pampka na upale w tamtym tygodniu i.... nie zrobię tego więcej mega mega odparzenie tylko i wyłącznie na podróż autem (bo w klimie) bo jednak ortodoksem nei jestem i na drugi koniec kraju kupy wozić nie chcę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •