Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: cześć hej witam

  1. #1

    Domyślnie cześć hej witam

    witam miłe panie i panów (?)
    podglądam Wasze forum od dłuższego czasu, aż nadszedł moment, że chciałabym się poudzielać tu i ówdzie.

    jestem mamą 11 miesięcznej Kalinki, która jest super aktywną kruszynką planowałam się z nią zachustować, jednak rzeczywistość opatulania się w 5 metrową tkaninę okazała się być nie-taka-łatwa. dlatego po jakimś czasie zaczęłyśmy z powodzeniem używać bondolino. teraz malutka najbardziej lubi siedzieć mi na biodrze, więc wyciągnęłam chustę i o dziwo kiedy córeczka jest już duża i łatwiej mi się z nią skomunikować, poustawiać jej ciało to zrobiło się bardzo wygodnie.
    chętnie poznałabym jakąś mamę z okolicy bielan wrocławskich, wrocławia, która chciałaby nam pokazać na żywo jak sobie z chustą radzić. ktoś chętny?

    poza tym jesteśmy wielorazowe pieluchowo i to o pieluchach poszukiwałam informacji, kiedy znalazłam to forum. mam już co nie co doświadczenia, miło będzie mi się powymieniać. zarówno doświadczeniem jak i pieluchami. te, które nam nie odpowiadają chętnie Wam pokażę i może znajdę też coś dla nas na bazarku.

    resztę pewnie zdradzę to tu i tam pytając o to i owo

    pozdrawiam ciepło!

    zuzia

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Hej, pozdrawiam sąsiadkę Jak masz chęć to zapraszam na klecinę na kawę, razem z wrotką możemy wesprzeć w chustonowiązaniu

  4. #4
    Chustomanka Awatar MamaMaksa
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    929

    Domyślnie

    witaj
    Od 3.11.2013 mama już nie tylko Maksa, ale i Adasia.

  5. #5

    Domyślnie

    WiOlcia, MamaMaksa
    Pekatrine chętnie!

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    0

    Domyślnie

    Jeśli można to z wielką chęcią dołączę do waszego spotkania, Zuzayana ja też mam prawie 11 miesięczny Wulkan Energii, który na razie noszę w Bobie, a zakup chusty dopiero mam w planach ( ale lepiej późno niż wcale), a na razie bardzo bym chciała podpatrzeć jak motacie . Na klecinie bywam prawie codziennie a to rzut beretem na bielany pozdrawiam chustomamuśki z Wrocławia i okolic

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    No pewnie, zapraszamy

  8. #8
    Chustofanka Awatar precikuranowy
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    488

    Domyślnie

    też witam, choć z drugiego końca miasta
    Natalia (03.10.2008), Bartuś (15.04.2013)
    i Alicja
    - aniołek... (06.04.2014- 11 tc.*)

  9. #9

    Domyślnie

    super, szpinakk myślę że wszystko obgadamy w prywatnych wiadomościach lada moment
    Cytat Zamieszczone przez szpinakk Zobacz posta
    Jeśli można to z wielką chęcią dołączę do waszego spotkania, Zuzayana ja też mam prawie 11 miesięczny Wulkan Energii, który na razie noszę w Bobie, a zakup chusty dopiero mam w planach ( ale lepiej późno niż wcale), a na razie bardzo bym chciała podpatrzeć jak motacie . Na klecinie bywam prawie codziennie a to rzut beretem na bielany pozdrawiam chustomamuśki z Wrocławia i okolic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •