Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: temat "higieniczny"-ile leżą pieluchy zanim je wypierzemy

  1. #21
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie Re: temat "higieniczny"-ile leżą pieluchy zanim je wypierzemy

    Cytat Zamieszczone przez calineczka

    a mnie się wydaje, że niektóre wkładki z mikrofibry to jak tylko siknięte zaczynają śmierdzieć moczem...
    O też to zauważyłam . Wkładka wonderosowa po jednym siknięciu tak cuchnęła amoniakiem, że podejrzewałam jakąś chorobę u małej ale to chyba też zależy od rodzaju bo mikrofibrowe od BG nie śmierdzą tak bardzo . Mam też 10 jeszcze innych i one tak umiarkowanie wonią
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie Re: temat "higieniczny"-ile leżą pieluchy zanim je wypierzemy

    no mnie ostatnio mikrofibrowe też zaczęły śmierdzieć ... A w wonderoosach to chyba ten zapaszek niezależnie od rodzaju wkładu jest. Ja mam konopne i bywa że mi śmierdzą strasznie ... ale też nie zawsze.

    Odnośnie zapachów z wiaderek - wróciłam do siebie na gospodarstwo i mniej mnie capi . Zdaje się, że kwestia odpowiedniej wentylacji pomieszczenia gdzie trzymane są pieluchy też jest istotna. U mnie w łazience jest akurat dobry "cug".



  3. #23
    Chustomanka Awatar merolik
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Podlasie
    Posty
    713

    Domyślnie Re: temat "higieniczny"-ile leżą pieluchy zanim je wypierzemy

    Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie olejku lawendowego do płukania - jak to się robi? Może głupie pytanie, ale czy rozcienczacie go czymś, czy wlewacie do odpowiedniej komory przed praniem czy też w trakcie zatrzymujecie i przed samym płukaniem skrapiacie pieluchy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •