Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Może jednak warto...

  1. #1
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie Może jednak warto...

    Po tym jak spędziłam kolejna godzinę na forum marnując jedyny czas na pracę podczas snu mojego dziecka stwierdziłam, że może warto zacząć też pisać skoro tak lubię tu być i noszę od roku, Na forum też jestem długo, ale tylko jako czytelnik. Wózka używamy tylko jak mam okres bo w tedy bolą mnie plecy .

    Po za tym waham się czy angażować się w forum bo... Mam i miałam od początku tylko jedną chustę - uważam, że zakup drugiej to marnowanie kasy. Uważam, że głupotą są wielorazowe pieluchy. I nie mam siły na doszkalanie się w wiązaniu i zastanowienia się czy wszystko jest ok - przecież w Indiach nikt nie patrzy jak wkłada dzieci.. (stąd z niecierpliwością czekam aż ktoś zrobi mi fotkę na mieście i umieści w "koszmarne noszenie".

    Więc czy ja tu w ogóle pasuję?

  2. #2
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie

    ojtam ojtam
    jest dziecko, jest chusta,
    kto by sie tam czepiał szczegółów
    witaj w klubie przyjemnego marnowania czasu
    "Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało" W.Churchill

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Myślę, że jeśli tylko nie będziesz wszystkiego, czego nie praktykujesz nazywać "głupotą" to będzie ok. Tu bardzo wiele osób stosuje rozmaite rozwiązania, takie, które uważa za najlepsze dla siebie i dzieci.
    Ja też na początku twierdziłam, że posiadanie więcej niż jednej chusty jest dziwne, bo po co?
    Tak czy owak, witaj w klubie
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  4. #4
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    pytanie czego oczekujesz od forum
    witaj
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sandra Zobacz posta
    Mam i miałam od początku tylko jedną chustę - uważam, że zakup drugiej to marnowanie kasy. Uważam, że głupotą są wielorazowe pieluchy. I nie mam siły na doszkalanie się w wiązaniu i zastanowienia się czy wszystko jest ok - przecież w Indiach nikt nie patrzy jak wkłada dzieci.. (stąd z niecierpliwością czekam aż ktoś zrobi mi fotkę na mieście i umieści w "koszmarne noszenie".

    Więc czy ja tu w ogóle pasuję?
    Zdecydowanie na cukierkowatość lokalnego kółka wzajemnej adoracji przydaje się od czasu do czasu głos "drugiej strony"
    I moim zdaniem - nie dość, że z Ciebie żadne ekstremum (bo brzydzących się pieluch to jest duużo więcej) - to jeszcze dla wielu jedna chusta to gruba przesada, skoro można mieć nosidło czy ze dwa, no... maks cztery porządne wózki
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #6
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    No to wchodzę w to .

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    oj tam oj tam.....witaj...
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •