Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: które?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie które?

    dziecko skonczy 10 maja 8 miesiecy wazy ponad 8 kg, jeszcze nie siedzi ale juz prawie samodzielnie. Rozwazam Mei tai tula lub pathi ewentualnie ergonomiczne manduca lub tula. Prosze o pomoc.

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Nosidło najlepiej dopasować. Ja mam i tulę i manducę, w obydwóch mega wygodnie, ale czasem ani to ani to nie pasuje. Skąd jesteś? Masz gdzie zmierzyć?

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    własnie testuje pathi MT, jutro bede miec mozliwosc przymierzenia manduci, pozostałych 2 raczej nie mam jak i gdzie , nikogo nie znam kto by je posiadał jestem z Zielonej Góry. Nosidło udostepniła mi osoba która prowadzi warsztaty z chustonoszenia do testowania. Ergonimic chyba jest łatwiejsza i szybsza w zakładaniu poprzez klamry, MT wiązana , w ergonomicu chyba łatwiej sciagnać naciagajac pasy, tylko mam wrazenie ze klamry moga uwierać.

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    czy czarny kolor manduci bedzie latem stwarzał dyskomfort dla dziecka poprzez nagrzewanie? i czy one blakną?

  5. #5
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,916

    Domyślnie

    manduki okropnie blakną. ale są super wygodne jak dla mnie lepsze niż Tula, mam obie
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    mam mozliwosc kupna w dobrej cenie manduce czarna turkusowa lub piaskowa która wybrac? pod wzgledem zachowania materiału? piaskowa jasna moze sie brudzić ale chyba działanie słonca najmniej widoczne?

  7. #7
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keiti78Zg Zobacz posta
    czy czarny kolor manduci bedzie latem stwarzał dyskomfort dla dziecka poprzez nagrzewanie? i czy one blakną?
    moja czarna nie stwarza

    Cytat Zamieszczone przez keiti78Zg Zobacz posta
    mam mozliwosc kupna w dobrej cenie manduce czarna turkusowa lub piaskowa która wybrac? pod wzgledem zachowania materiału? piaskowa jasna moze sie brudzić ale chyba działanie słonca najmniej widoczne?
    to zależy czy jakies limity czy zwykłe, bo są chyba z innej bawełny... i produkowane gdzie indziej... moja czarna - limit - nie wyblakła od dwóch lat i ma się świetnie, bardzo ją lubimy i nie wymieniłabym na inne ergo
    08.2011 04.2014

  8. #8
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    a te osłonki na pasy dodatkowo coś daja? warto?

  9. #9
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keiti78Zg Zobacz posta
    a te osłonki na pasy dodatkowo coś daja? warto?
    tak, my mamy uszyte, nie te oryginalne, nie trzeba prac całego nosidła jak coś się staniepoza tym dzieci często "ślimdają" szelki..
    08.2011 04.2014

  10. #10
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    http://www.pinkorblue.pl/Sklep-Wickelkinder/Manduca/ za 395 czarne z opaskami brac, chyba taniej nie znajde juz?

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    niektóre manduci blakną, lecz przyznaję, że Manduca chyba wygodniejsza od Tuli ale ja nie jestem obiektywna, bo jestem zakochana w mojej Tulce. To dobra cena, choć chyba nie limit i może blaknąć (ale ja na Manducach się nie znam wcale)

  12. #12
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    myslałam poczatkowo o tej w turkusie , ale nie wiem jak z osłonkami wtedy w komplecie warto te czarna doradzcie

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    na turkusie (petrol) mniej będzie widać kurz czy drobne włoski od ubrań, wzięłabym ten kolor zamiast czarnego. poza tym jeśli rzeczywiście kolor będzie będzie blaknąć, to na czarnym będzie to bardziej widać.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    dzieki, taniej chyba juz nigdzie nie dostane? czy ktos jest bardziej zorientowany?

  15. #15
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    limity to 100% bio-bawełna, a zwykłe 55% konopie i 45 % bawełna organiczna,
    stąd różnica w cenie i jakości trochę też..

    ceny mają niezłe tam gdzie zalinkowałaś.. ale czy aż tak bardzo?

    może na allegro poluj? często są niezłe ceny, albo na forum może ktoś będzie miał w bdb stanie tanio coś fajnego?
    08.2011 04.2014

  16. #16
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keiti78Zg Zobacz posta
    dzieki, taniej chyba juz nigdzie nie dostane? czy ktos jest bardziej zorientowany?
    a testowałaś już tą manduce? jak nie to ja dzisiaj będę w Zielonej nosidło leży w aucie to możesz sobie przymierzyć
    Ostatnio edytowane przez kachna_zg ; 27-04-2014 o 13:07 Powód: literówka
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    malo męskie ale limit w dobrej cenie na allegro: http://allegro.pl/manduca-nosidelko-...180915142.html

  18. #18
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    nawet weszłam na allegro i masz tam limita za 335 zł...
    dodałam linka w stosownym wątku tam się pojawiają linki do okazji cenowych, zobacz sobie...
    08.2011 04.2014

  19. #19
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    malo męskie ale limit w dobrej cenie na allegro: http://allegro.pl/manduca-nosidelko-...180915142.html
    pisałyśmy równocześnie
    08.2011 04.2014

  20. #20
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    33

    Domyślnie

    manducki jeszcze nei testowałam miałam dziś ale cos na razie Pani nie dzwoni, moze sie odezwie jeszcze, czyli te limitowane sa lepsze? wiec jak cos chetnie bym skorzytsała z propozycji tu na forum, w tym sklepie co podałam mam jeszcze kod rabatowy -20zl od ceny wiec wychodzi jeszcze taniej, tyle co uzywka limit wiec nie wiem co bardziej warto w takiej sytuacji?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •