Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Początkująca z Wrocławia wita

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    0

    Domyślnie Początkująca z Wrocławia wita

    Dzień dobry na forum

    Pozdrawiam z moim 10-miesięczniakiem z Wrocławia i okolic W tygodniu szwendamy się w okolicy Krzyków, a w weekendy w okolicach Żórawiny. W temacie chust bardzo początkujemy, bo chustę dopiero chcemy zakupić. Na razie nosimy się w miękkim nosidełku BabaSling ( przypomina mi chustę kółkową) , czekamy na zamówione nosidło Boba tweet, ale chusta strasznie mnie kusi I studiuję forum żeby znaleźć wskazówki co do zakupu. Żałuję, że tak późno wzięłam się za chustowy temat Wcześniej chęci były, ale ortopeda na kontrolnej wizycie bioderek (mimo, że z nimi u Malucha wszystko OK) stanowczo odradził chusty. Chyba niepotrzebnie zasugerowałam się jego zdaniem. Potem myślałam, że już za późno wchodzić w chusty bo Maluch już chce chodzić i ciężki, ale teraz widzę na forum, że chusty też się nadadzą dla trochę starszych. Chyba się nie mylę ? Na razie jestem zakręcona i trochę zagubiona w temacie, ale też zachwycona możliwościami jakie dają chusty. I jakież one są przy tym piękne ...

  2. #2
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,223

    Domyślnie


  3. #3
    Chustomanka Awatar maldita
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wro
    Posty
    809

    Domyślnie

    Pozdrawiam z Krzyków i życzę miłych doświadczeń chustowych . A na noszenie jeszcze nie jest za późno.
    T. 10.2002, J. 02.2013 i J. 03.2015

    ...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl
    Moje świece: www.facebook.com/elbesoswiece/



  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    586

    Domyślnie

    Pozdrawiam także,:-D na chustę nie jest za późno nigdy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •