Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dzień dobry bardzo

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie Dzień dobry bardzo

    Trafiłam na forum w poszukiwaniu oczywiście informacji o chustach ). Sama już wcześniej jakoś chyba przypadkiem natrafiłam na ten sposób noszenia dzieci i dowiadując się ile ma zalet (przede wszystkim że np. dziecko wtedy mało płacze - to wtedy wiedziałam) chciałam taką sobie sprawić. Niedawno też przypadkiem znalazłam książkę rodzicielstwa bliskości autorstwa Searsów, postanowiłam ją kupić jako że nie mam żadnej wiedzy o dzieciach i podoba mi się wyłożone tam podejście do dzieci bo jest bardzo naturalne. Teraz szykuję się kupić ich książkę "Księgę dziecka" i mam nadzieję że znajdę tam jakieś praktyczne porady jak sobie radzić z tym wszystkim. Teraz czytam tutaj różne wątki na temat rodzicielstwa bliskości i artykuły tu zawarte i poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie . Mam nadzieję że uda mi się pogodzić rodzicielstwo ze studiami i wychować małego fajnego człowieka!

  2. #2
    Chusteryczka Awatar marta4
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    nowy dwór gdański
    Posty
    2,378

    Domyślnie

    Witaj Mikalina
    Trafiłaś do skarbnicy wiedzy na wszelakie tematy, na pewno znajdziesz mnóstwo ciekawych wątków, a i ludzie tu serdecznie



    pisane z tapatalka, literówki możliwe

  3. #3
    Chusteryczka Awatar sniegga
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    tonące miasto
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    Cześć
    Tosia 23.07.2012
    Michaś 16.01.2015




  4. #4
    Chustonoszka Awatar bibka
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    łódź
    Posty
    96

    Domyślnie

    Witam serdecznie i życzę dużżżżżżo frajdy z noszenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •