Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy skrypt forum przewiduje ignorowanie wątków?

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie Czy skrypt forum przewiduje ignorowanie wątków?

    Bo jakoś nie mogę znaleźć, a chętnie bym z "nowych postów" wyeliminowała bazarki czy pieluchowanie, bo to mnie już nie dotyczy. A fajne rzeczy giną w masie.
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  2. #2
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    niestety nie.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar katmawa
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,548

    Domyślnie

    Podbijam, bo mam pytane w tym temacie, zadałam je w wątku o nowych bazarkach czy o wymiankach, ale nie uzyskałam odpowiedzi.

    Czy można wprowadzić zasadę dostępu do wszystkich bazarków na wniosek użytkownika? Trzeba wnioskować o dostęp do bazarku handlowego, trzeba wnioskować o dostęp do wymianek, czy nie można by także wnioskować o dostęp do bazarku chustowego i pieluchowego?
    Pewnie dałoby się zrobić tak, żeby te bazarki były widoczne na stronie głównej forum, ale nie posiadającym dostępu, nawet takim z zerową liczbą postów, po kliknięciu, wyświetlałby się komunikat, że trzeba poprosić o dostęp. Rozumiem, że to podstawowe tematy forumowe, chusty i pieluchy i że wiele osób trafia tu tylko dlatego, że są bazarki. Sama tak tu trafiłam. Może jednak można by w pewnym momencie móc się, np. z bazarku pieluchowego, "wypisać"?
    synek 08.2011, córeczka 02.2013.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Dopiszę sie bo też byłabym zainteresowana
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  5. #5
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez katmawa Zobacz posta
    Czy można wprowadzić zasadę dostępu do wszystkich bazarków na wniosek użytkownika? Trzeba wnioskować o dostęp do bazarku handlowego, trzeba wnioskować o dostęp do wymianek, czy nie można by także wnioskować o dostęp do bazarku chustowego i pieluchowego?
    Pewnie dałoby się zrobić tak, żeby te bazarki były widoczne na stronie głównej forum, ale nie posiadającym dostępu, nawet takim z zerową liczbą postów, po kliknięciu, wyświetlałby się komunikat, że trzeba poprosić o dostęp. Rozumiem, że to podstawowe tematy forumowe, chusty i pieluchy i że wiele osób trafia tu tylko dlatego, że są bazarki. Sama tak tu trafiłam. Może jednak można by w pewnym momencie móc się, np. z bazarku pieluchowego, "wypisać"?
    Rozumiem potrzebe, ale to niestety nie jest takie proste.
    Poza tym tak jak piszesz sa to podstawowe tematy na forum i m.i. dzieki ich istnieniu trafiaja tu na forum nowe osoby, wiec dlatego nie chcemy utrudnic dostep do bazarkow nowym uzytkownikom forum. Prosba o dostep obawiam sie ze miala by efekt negatywny i zniechecajacy do dalszego korzystania z forum.
    Ostatnio edytowane przez Jazzoo ; 03-05-2014 o 08:23 Powód: lit.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar katmawa
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Rozumiem potrzebe, ale to niestety nie jest takie proste.
    Poza tym tak jak piszesz sa to podstawowe tematy na forum i m.i. dzieki ich istnieniu trafiaja tu na forum nowe osoby, wiec dlatego nie chcemy utrudnic dostep do bazarkow nowym uzytkownikom forum. Prosba o dostep obawiam sie ze miala by efekt negatywny i zniechecajacy do dalszego korzystania z forum.
    Rozumiem. A czy można w takim razie jakoś wprowadzić możliwość ignorowania pewnych działów na wniosek użytkownika?
    Są możliwe bany na bazarki, może można by je wprowadzać na prośbę?
    synek 08.2011, córeczka 02.2013.

  7. #7
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    a może skoro każdy zalogowany należy automatycznie do grupy "Registered Users", to mógłby równocześnie należeć do grup "chustostragan" i "bazarek pieluchowy"? i - na wniosek - mógłby się z niej wypisać?

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar katmawa
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    a może skoro każdy zalogowany należy automatycznie do grupy "Registered Users", to mógłby równocześnie należeć do grup "chustostragan" i "bazarek pieluchowy"? i - na wniosek - mógłby się z niej wypisać?
    O! super pomysł
    synek 08.2011, córeczka 02.2013.

  9. #9
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    a może skoro każdy zalogowany należy automatycznie do grupy "Registered Users", to mógłby równocześnie należeć do grup "chustostragan" i "bazarek pieluchowy"? i - na wniosek - mógłby się z niej wypisać?
    Niestety nie moze. Mozna tylko nalezec do jednej podstawowej grupy.

    edit: obiecuje ze pomyslimy nad jakims rozwiazaniu
    Ostatnio edytowane przez Jazzoo ; 03-05-2014 o 16:22
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •