Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pat i szydełkowe paputki

  1. #1
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie Pat i szydełkowe paputki

    Nie wytrzymałam i założyłam nowy wątek o paputkach Pat z wełny merino. Najlepszą recenzję wystawiła wczoraj moja córcia, która, gdy paputki przyszły i została w nie ubrana dostała takiego power'a do biegania i tupania, przy czym główka co jakiś czas byla odrzucana do tylu, jak u konika w galopie i pełen uśmiech radosci. Są ślicznie zrobione, mają ABS i nie spadają z nóżki. Najzdrowsze w tym jest to, ze dziecię ma ciepło, a jest efekt chodzenia jak na boso, czyli najzdrowiej. Stópka malucha uczącego sie chodzic pracuje prawidlowo. Ślicznie zrobione szydełkowe cacuszko. Dziękujemy Pat <3<3<3
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  2. #2
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cieszę się i bardzo, bardzo dziękuję!

  3. #3
    Chustomanka Awatar Mazi
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    KRK/BCN
    Posty
    909

    Domyślnie

    My rowniez bylismy szczesliwymi posiadaczami paputkow merino od Pat. Buciki swietnie sie sprawdzily. Zakladalismy je naszej Ani jak miala jeszcze sporo luzu, dzieki temu buciki posluzyly nam na dluzej, a nie przeszkadzalo to ich w uzytkowaniu, dzieki temu, ze sa miekkie, dobrze ukladaja sie na stopce i dopasowac je mozna sznurowkami na szerokosc. Swietnie spelnily swoje zadanie, dzieki wykonaniu z welny merino i jej wlasciwosciom termoregulacyjym utrzymywaly wlasciwa temperature, ogrzewaly stopke jak Ania chodzila po zimnych plytkach po korytarzu, a zarazem stopka nie pocila sie. Nalozone ABS na spod bucika prawie w komplecie przetrwaly do konca. Look tez I klasa Swietne buciki, bylam bardzo zadowolona. Dziekujemy Pat :*

    ​​

  4. #4
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    ja wreszcie spóźniona fotę doklejam, zresztą w rajstopkach tez od Pat

    https://lh5.googleusercontent.com/-L...2/DSC_0536.JPG
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  5. #5
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję!

    (Wysłane z telefonu.)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •