Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: Przyszły chustotata :)

  1. #21
    ChustoTata Awatar Adamoo
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Bydgoszcz/kiedyś Koszalin...
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olusiowa Zobacz posta
    Chustotatuś! Jak cudownie! To twoje pierwsze dzieciątko?
    Mamy to szczęście, że nasze plemię to już dwoje wspaniałych Misiaków Uczymy się każdego dnia siebie nawzajem i każdego dnia coraz silniejsze jest to nasze małe plemię! Wkrótce dołączy do Nas jeszcze jedno szczęście - a czy chłopiec czy dziewczynka nikt jeszcze tego nie wie

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    To nie forum kobiece, to forum chustowe Fakt, że nie ma tu zbyt wielu mężczyzn, martwi mnie. Pokazuje to, jak niewielu ojców w naszym kraju autentycznie wkręca się w rodzicielstwo.

  3. #23
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,645

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    To nie forum kobiece, to forum chustowe Fakt, że nie ma tu zbyt wielu mężczyzn, martwi mnie. Pokazuje to, jak niewielu ojców w naszym kraju autentycznie wkręca się w rodzicielstwo.
    Samasiu, raczej w chustorodzicielstwo. Czytam tutaj o wielu zaangażowanych ojcach, którzy jednakowoż nie noszą w chustach, bo nie lubią/nie umieją/boją się/whatever. Nie umniejszałabym z tego powodu ich roli w życiu dziecka.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Samasiu, raczej w chustorodzicielstwo. Czytam tutaj o wielu zaangażowanych ojcach, którzy jednakowoż nie noszą w chustach, bo nie lubią/nie umieją/boją się/whatever. Nie umniejszałabym z tego powodu ich roli w życiu dziecka.
    Dodam też fakt, że nawet jeśli noszą w chustach, to niekoniecznie muszą chcieć się rejestrować/udzielać na forum chustowym :]
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Samasiu, raczej w chustorodzicielstwo. Czytam tutaj o wielu zaangażowanych ojcach, którzy jednakowoż nie noszą w chustach, bo nie lubią/nie umieją/boją się/whatever. Nie umniejszałabym z tego powodu ich roli w życiu dziecka.
    Upieram się, że w rodzicielstwo w ogóle. To nie jest tak, że szczególnie nie pasuje im chustorodzicielstwo, a na innych forach dla rodziców jest ich pełno. Mężczyźni zajmują się swoimi dziećmi, ale rzadko robią z tego swoją pasję na tyle, żeby siedzieć na forach, czytać nowinki, wygrzebywać jakieś kreatywne pomysły, mieć zdanie na różne tematy. Ale to moja opinia, nie mam badań na poparcie tych twierdzeń

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Upieram się, że w rodzicielstwo w ogóle. To nie jest tak, że szczególnie nie pasuje im chustorodzicielstwo, a na innych forach dla rodziców jest ich pełno. Mężczyźni zajmują się swoimi dziećmi, ale rzadko robią z tego swoją pasję na tyle, żeby siedzieć na forach, czytać nowinki, wygrzebywać jakieś kreatywne pomysły, mieć zdanie na różne tematy. Ale to moja opinia, nie mam badań na poparcie tych twierdzeń
    A mi się wydaje, że kobiety po prostu lubią plotkować i stąd ich aktywność na forum No i też sporo z tych najaktywniejszych "siedzi w domu" z dzieckiem, a ojcowie zazwyczaj jednak pracują poza domem.
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    A mi się wydaje, że kobiety po prostu lubią plotkować i stąd ich aktywność na forum No i też sporo z tych najaktywniejszych "siedzi w domu" z dzieckiem, a ojcowie zazwyczaj jednak pracują poza domem.
    Plotkowanie kobiet to krzywdzący stereotyp. Mężczyźni tak samo lubią plotkować, jak i kobiety. A jeśli chodzi o "siedzenie" w domu, to mój partner w pracy ma więcej czasu na Facebooka i fora niż ja w domu z Zosią.

  8. #28
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Mój mąż jest mega zaangażowanym tatą, noszącym dzieci w chuście od pierwszego tygodnia życia, a teraz "siedzącym z dziećmi w domu" w dużej mierze. Nawet ma konto na chustoforum Ale nie używa. Bo w ogóle na żadnych forach się nie udziela.
    Myślę, samasiu, że to bardzo daleko idące wnioski. Inna natura, kobiety mają większą potrzebę omówienia wszystkiego.
    A Ciebie, Adamoo, witam bardzo serdecznie
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  9. #29
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się neologizm chustotata i powinien wejść do stałego użytku I ja witam
    Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości.

  10. #30
    Chustonoszka Awatar bibka
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    łódź
    Posty
    96

    Domyślnie

    Jak miło - wreszcie facet chustowy

    Witaj

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Witaj
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •