Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 151

Wątek: PYTANIA dotyczące Bazarku pieluszkowego

  1. #21
    Chustonówka Awatar markasia
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursus
    Posty
    28

    Domyślnie

    Chciałam przedstawić mój rękodzielniczy dorobek (...) w dziale biżuteria, ale może to nieregulaminowe. Nie rozumiem statusu "dla sponsorów", podczas gdy w opisie jest "Tu się chwalimy własnoręcznymi dziełami na sprzedaż. Chusty, MT, pieluszki, biżuteria...robione/szyte przez nasze forumowe mamy!"
    Ostatnio edytowane przez Chustoteam ; 16-04-2014 o 06:37 Powód: Link niezgodny z regulaminem
    moje cuda


  2. #22

  3. #23
    Chustonówka Awatar markasia
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursus
    Posty
    28

    Domyślnie

    Rozważałam zamieszczenie tylko jednego posta z linkiem do fanpage'a, bez ofert sprzedażowych. OK, rozumiem, że dopiero od 500 postów i że czytelniczce nie wolno. Dla wyjaśnienia, adres w nawiasie podałam, aby wiadomo było, o jaką działalność chodzi (reklama w sekcji "technicznej" nie była celem), no cóż mea culpa .
    moje cuda


  4. #24

    Domyślnie

    Proszę o pomoc. Mój post zniknął. Edytowałam go już wielokrotnie i do tej pory nigdy nie znikał.
    Misiulka (03.2007), Madziulka (06.2013)
    http://emenemsymamusi.blogspot.com/

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tonks Zobacz posta
    Dziękuję Czytałam to, jednak nigdy 1. post nie znikał, więc myślałam, że może mi się nie zdarzy Ot taka naiwność blondynki.
    Misiulka (03.2007), Madziulka (06.2013)
    http://emenemsymamusi.blogspot.com/

  7. #27
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    ja mam pytanie odnosnie kolejki bo juz sama nie wiem..
    regulaminowa kolejka to 24h, ale od momentu staję?? Bo pierwsza osoba ma 24 godz a kolejna? 24 godz od momentu staję czy 24 godz po poprzedniej osobie? Bo widze że w wątkach jest to różnie traktowane..
    Moje dwa szczęścia

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez len_a Zobacz posta
    ja mam pytanie odnosnie kolejki bo juz sama nie wiem..
    regulaminowa kolejka to 24h, ale od momentu staję?? Bo pierwsza osoba ma 24 godz a kolejna? 24 godz od momentu staję czy 24 godz po poprzedniej osobie? Bo widze że w wątkach jest to różnie traktowane..
    Już było to tłumaczone naście razy. Jeśli inaczej nie napisała osoba sprzedająca, to kolejka drugiej osoby rozpoczyna się po upływie rezerwacji osoby przed nią.

    edit: tutaj: http://www.chusty.info/forum/showthr...Chustostraganu
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  9. #29
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    wiem, że na chustostraganie tak jest ale miałam wrażenie że na bazarku pieluszkowym wiekszość "kolejek regulaminowych" jest traktowana jako 24 od stoje, stad moje pytanie..
    Moje dwa szczęścia

  10. #30
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez len_a Zobacz posta
    wiem, że na chustostraganie tak jest ale miałam wrażenie że na bazarku pieluszkowym wiekszość "kolejek regulaminowych" jest traktowana jako 24 od stoje, stad moje pytanie..
    regulamin chustostraganu i bazarku regulamin bazarku pieluszkowego są takie same - czyli tak samo interpretują kolejkę i rezerwacje

  11. #31
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez len_a Zobacz posta
    wiem, że na chustostraganie tak jest ale miałam wrażenie że na bazarku pieluszkowym wiekszość "kolejek regulaminowych" jest traktowana jako 24 od stoje, stad moje pytanie..
    bo wiekszość sprzedających zaznacza, że 24h od momentu stoje, ma też takie prawo bo w regulaminie jest zapis, że sprzedajca może ustalic swoje zasady kolejki
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

  12. #32
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Kamień Pomorski
    Posty
    49

    Domyślnie

    Witam, wczoraj wieczorem założyłam wątek sprzedażowy na bazarku i do tej pory ani widu ani słychu... Może coś nie tak? Proszę o info, bo to jakoś tak długo trwa...

  13. #33

    Domyślnie

    Proszę o przywrócenie 1. posta

    Edit. Dziękuję :-D
    Ostatnio edytowane przez emenemsymamusi ; 10-05-2014 o 08:47

  14. #34

    Domyślnie

    Czy w subforum kupię(pieluszki) mogę umieścić ogłoszenie kupię napownicę do pieluszek lub temu podobne?
    Misiulka (03.2007), Madziulka (06.2013)
    http://emenemsymamusi.blogspot.com/

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emenemsymamusi Zobacz posta
    Czy w subforum kupię(pieluszki) mogę umieścić ogłoszenie kupię napownicę do pieluszek lub temu podobne?
    Tak, mozesz. To co wedlug regulaminu mozna sprzedawac, mozna oczywiscie tez kupowac.

  16. #36
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    czy swoją kolejkę mogę zwolnić i przekazać na rzecz innej osoby (będącej w kolejce za mną)?

  17. #37
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Nie ingerujemy w kolejki i rezerwacje. Najlepiej skontaktuj sie z osobą sprzedającą.

  18. #38
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    oki, dziękuję za błyskawiczną odpowiedź

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    czy na bazarku pieluszkowym mogę założyć wątek ws. wymiany pieluszki lub wkładów na inne?
    jeśli tak - czy muszę wtedy wklejać zdjęcia? (pytam, bo na chustostraganowym subforum "wymienię/pożyczę” fotki nie są wymagane)?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #40
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    czy na bazarku pieluszkowym mogę założyć wątek ws. wymiany pieluszki lub wkładów na inne?
    jeśli tak - czy muszę wtedy wklejać zdjęcia? (pytam, bo na chustostraganowym subforum "wymienię/pożyczę” fotki nie są wymagane)?
    Juz mozna Tutaj:

    http://www.chusty.info/forum/forumdi...ę-(pieluszki)

    Prosimy ze zdjeciami, regulamin zaraz zostanie dostosowany.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •