Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 151

Wątek: PYTANIA dotyczące Bazarku pieluszkowego

  1. #121
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bellis Zobacz posta
    Posty bez linków pojawiaja sie od razu. Po wysłaniu tych z linkami pojawiał sie komunikat, że post będzie widoczny po zatwierdzeniu - i tyle go widzieli...

    Edit: a teraz widzę, że owszem, posty sie pojawiły. Nie wiem, jak długo kwitły w przestrzeni internetowej, bo po kilku dniach przestałam ich szukać. Dobrze że są, podublowane trochę bo chwile mi zajęło zanim załapałam że chodzi o linki. Tyle, że odpowiadając na jakies pytanie czy chcąc dopisać coś do wątku i czekając kilka dni na zatwierdzenie, post przestaje miec sens.
    Cierpliwości Pomyśl, jakie bez sensu byłoby przebijanie się przez mnóstwo spamerskich postów, których dzięki tej blokadzie nie widać. Jest niestety coś ca coś. Ale jak już troszkę z nami popiszesz, to sama zobaczysz, ze warto się było nie zniechęcać na początku
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bellis Zobacz posta
    Posty bez linków pojawiaja sie od razu. Po wysłaniu tych z linkami pojawiał sie komunikat, że post będzie widoczny po zatwierdzeniu - i tyle go widzieli...

    Edit: a teraz widzę, że owszem, posty sie pojawiły. Nie wiem, jak długo kwitły w przestrzeni internetowej, bo po kilku dniach przestałam ich szukać. Dobrze że są, podublowane trochę bo chwile mi zajęło zanim załapałam że chodzi o linki. Tyle, że odpowiadając na jakies pytanie czy chcąc dopisać coś do wątku i czekając kilka dni na zatwierdzenie, post przestaje miec sens.
    Może, zanim zdobędziesz to liczbę postów, umieszczać linki nie będące linkami. Np. tak www .chusty.info/forum/showthread.php/100381-WIOSNA-2013-w%C4%85tek-r%C3%B3wie%C5%9Bniczy
    między www i kropką wstawiłam odstęp i nie zostanie rozpoznany jako link, a osoba, która będzie chciała z niego skorzystać skopiuje go do przeglądarki i usunie ten odstęp (pamiętaj o tym wspomnieć wklejając)
    Misiulka (03.2007), Madziulka (06.2013)
    http://emenemsymamusi.blogspot.com/

  3. #123
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    16

    Domyślnie

    Hej, robiłam aktualizację i nie widać mojego wątku na bazarku, to było ponad tydzień temu

  4. #124
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Frufajaca Zobacz posta
    Hej, robiłam aktualizację i nie widać mojego wątku na bazarku, to było ponad tydzień temu
    Juz powinien byc

  5. #125
    Chustomanka Awatar magda091
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    1,307

    Domyślnie

    mam taka sytuacje - forumka zadeklarowala wole kupna, wyslalam pw z podliczeniem i nr konta i nie ma odzewu, przelewu tez nie
    ile musze czekać, zeby sprzedac kolejnej osobie?
    Mąż 2009 Mateuszek 2011 Łukaszek 2015

  6. #126
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda091 Zobacz posta
    mam taka sytuacje - forumka zadeklarowala wole kupna, wyslalam pw z podliczeniem i nr konta i nie ma odzewu, przelewu tez nie
    ile musze czekać, zeby sprzedac kolejnej osobie?
    A byla od czasu Twojego PW ta forumka na forum? Mozesz czekac do tygodnia lub krocej, ale wtedy wyslij PW z decyzja;

  7. #127
    Chustomanka Awatar magda091
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    1,307

    Domyślnie

    sprawdze, dzieki
    Mąż 2009 Mateuszek 2011 Łukaszek 2015

  8. #128
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam nie doszukalam się nigdzie odpowiedzi na taki problem: jak można wrzucić zdjęcia w wątku sprzedażowym? Usilnie próbuje i ciągle jakiś błąd wyskakuje. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy co?

  9. #129
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Rozpoczęłam nowy wątek i jak się spodziewam musi zostać zatwierdzony, bom nowa. Ale nie wiem jak wskazać moderatorowi tenże wątek, a w moim profilu pusto. Coś źle zatwierdziłam, napisać jeszcze raz, czy wątek jest gdzieś?

  10. #130
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Juz powinien byc widoczny

  11. #131
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dlaczego nie ma już podstrony Sprzedam? Pytam z czystej ciekawości.

  12. #132
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Dlaczego nie ma już podstrony Sprzedam? Pytam z czystej ciekawości.
    Bo nie bylo takiej na bazarku pieluszkowym

  13. #133
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

    Czy mogę sprzedać pieluchy w pakietach? Nie mam siły robić pojedynczych zdjęć i opisów, większość chcę puścić za grosze albo za koszt przesyłki, a mam tego pół szafki
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  14. #134
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwka Zobacz posta
    ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

    Czy mogę sprzedać pieluchy w pakietach? Nie mam siły robić pojedynczych zdjęć i opisów, większość chcę puścić za grosze albo za koszt przesyłki, a mam tego pół szafki
    Pamięta, nawet myslalam o Tobie niedawno

    Mozesz porobic pakiety

  15. #135
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sakahet Zobacz posta
    Pamięta, nawet myslalam o Tobie niedawno

    Mozesz porobic pakiety
    O to miło
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  16. #136
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kochani czy ja mogę wystawić na sprzedaż komplet kocyk minky z poduszką, niestety zdublowany prezent, a może komuś by się tu przydał

  17. #137
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Nie na bazarku pieluszkowym.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #138
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Wystawiłam pieluszki na sprzedaż, póki co się nie sprzedają. Chciałabym dołączyć do mojej oferty ogłoszenie - jeśli chcesz kupić jakąś rzecz, a nie odpowiada ci cena, zaproponuj swoją cenę. Przy czym nie będzie to licytacja - zgodzę się na nową cenę lub nie. Czy wolno mi tak zadziałać?
    Alicja - czerwiec 2007, Leon - grudzień 2013.

  19. #139
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorotal Zobacz posta
    Wystawiłam pieluszki na sprzedaż, póki co się nie sprzedają. Chciałabym dołączyć do mojej oferty ogłoszenie - jeśli chcesz kupić jakąś rzecz, a nie odpowiada ci cena, zaproponuj swoją cenę. Przy czym nie będzie to licytacja - zgodzę się na nową cenę lub nie. Czy wolno mi tak zadziałać?
    często dziewczyny piszą, że jak za wysokie ceny to śmiało mówić, nie było z tego powodu problemów chyba

  20. #140
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Dzięki
    Alicja - czerwiec 2007, Leon - grudzień 2013.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •