Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 151

Wątek: PYTANIA dotyczące Bazarku pieluszkowego

  1. #101
    Chustonówka Awatar MamaMili
    Dołączył
    Jan 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie Dlaczego zniknął tekst i z zdjęciami z mojego wątku ???!!!

    Cytat Zamieszczone przez Eyja Zobacz posta
    Jakie emocje wow! Tylko może spokojnie poczekaj na odpowiedź? Ten admin, ma na imię Gosia, i jest człowiekiem i jest też mamą czwórki dzieci. Wiec trochę cierpliwości i mniej wykrzyknikow będzie bardzo na miejscu
    Emocje, tak, podniosło mie, bo to nie pierwszy raz i jak zalezy mi na szybkiej sprzedazy i cały tekst w srod odpowiadania zainteresowanym osobam nagle na godzine znikne, potem pojawi sie ponownie i znow na 10 godzin zniknę, no sorry, ale to jest wkurzające. Ja tez jestem człowiekiem, mam dwójkę dzieci a jestem w trakcie wyprowadzki. Czy Ty jestesz administratorem?
    Dziekuje.
    Ostatnio edytowane przez MamaMili ; 18-05-2015 o 07:54
    Jestem Czeszka, wiec przepraszam za błędy gramatyczne, ktore na pewno sie zdarza

  2. #102
    Chustonówka Awatar MamaMili
    Dołączył
    Jan 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    Dopoki nie bedziesz aktywna na forum (poza bazarkami) I nie osiagniesz pewnej liczby postow, Twoje posty ze zdjeciami beda wymagaly zatwierdzenia przez moderatora
    Gosia, bardzo dziekuje za odpowiedz. Chciałam Cie zapytac, czy to tak bede za kazdym razem co bede edytować post?? Bo nie ukrywam ze mam sporo do wystawienia i zawsze czekać 10 godzin na zaakceptowanie mie nie bawi
    Dziekuje i przepraszam za moj nerw
    Jestem Czeszka, wiec przepraszam za błędy gramatyczne, ktore na pewno sie zdarza

  3. #103
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    nie, nie jestem modem, ani adminem gdybym wiedziała, że o to chodzi, bym Ci odpowiedziała. ale nie widziałam twojego watku.
    to jest zabezpieczenie antyspamowe. więc jak Gosia pisze, skoro masz więcej rzeczy do sprzedaży, to porozmawiaj na forum w głównych watkach. jak uzbierasz odpowiednia liczbe postów, bedziesz pełnoprawnym uzytkownikiem forum, i posty będą sie pojawiac bez konieczności zatwierdzania.
    Gosiu, kolejny raz wraca podobna dyskusja. chyba dla Waszej wygody, warto rozwazyc dostep do bazarku od 20 postów. problem sam zniknie.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  4. #104
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eyja Zobacz posta
    Gosiu, kolejny raz wraca podobna dyskusja. chyba dla Waszej wygody, warto rozwazyc dostep do bazarku od 20 postów. problem sam zniknie.
    Z drugiej strony: sporo osob sie rejestruje i na poczatku chce kupic chuste, ja tak zaczynalam na przyklad.
    Wtedy takie ograniczenie bedzie mocno zniechecajace...
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  5. #105
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    w sumie tak. szkoda, ze nie mozna ograniczyc tylko do sprzedazy limitu. bo takie akcje jak ta, sa niestety czeste.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  6. #106
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    można ustawić, że wątek bazarku jest widoczny dla wszystkich zarejestrowanych, w wątku "kupię" mogą pisać wszyscy, natomiast w wątku "sprzedam" mogą pisać tylko osoby np. z 20 postami i więcej

  7. #107
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    można ustawić, że wątek bazarku jest widoczny dla wszystkich zarejestrowanych, w wątku "kupię" mogą pisać wszyscy, natomiast w wątku "sprzedam" mogą pisać tylko osoby np. z 20 postami i więcej
    no wlasnie technicznie sie nie da.
    czyli tylko na zapis w regulaminie. ze sprzedawac mozna od 20 postow. bo filtr antyspamowy dziala tak, ze osoby z niewielka iloscia postow nie maga w pierwszym poscie dodawac zdjec i linkow. a ta "niewielka ilosc postow" tez nie jest stala, tylko zalezy od "widzimisie" filtra.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  8. #108
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eyja Zobacz posta
    no wlasnie technicznie sie nie da.
    czyli tylko na zapis w regulaminie. ze sprzedawac mozna od 20 postow. bo filtr antyspamowy dziala tak, ze osoby z niewielka iloscia postow nie maga w pierwszym poscie dodawac zdjec i linkow.
    hm... pracowałam kiedyś na forum na vBulletin® i tam były bardzo duże możliwości takich manewrów

    a jak się nei da to wystarczy podzielić działy inaczej
    nie
    Stragan: Chusty Pieluszki, Bazarek

    tylko
    Stragan: Sprzedażm, Kupnię (i w dziale Kupię otwartym - podział na Chusty, Pieluszki, Inne, oraz w dziale Sprzedam widocznym od 20 postów taki sam podział), wtedy w Dziale Sprzedam ustawiasz warunki dostępu do grupy i już
    w dziale Kupię umieszczasz jedynie wyraźne ogłoszenie, że dział Sprzedam istnieje ale ma warunki dostępu i tylko tam umieszczamy wątki sprzedażowe

    na Natural Mamas jest fajnie zrobiony podział wątków sprzedażowych i chyba im się to sprawdza

  9. #109
    Chustonówka Awatar MamaMili
    Dołączył
    Jan 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dziekuje Wam dziewczyny za reakcje. Powinno cos sie z tym zrobic, bo to jest naprawdę bie przyjemne..
    Zrozumialam wiec, ze musze napisać 20 postów aby tskiej sytuacji uniknąć?
    Jestem Czeszka, wiec przepraszam za błędy gramatyczne, ktore na pewno sie zdarza

  10. #110
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    czasami wystarczy napisac 5 postow, a czasami trzeba 15. niestety nie wiem, od czego to zalezy.
    ale generalnie tak. posty musza byc w dzialach, gdzie licznik dziala. czyli chusty, pieluchy, zdrowie, wszyscy o wszystkim
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  11. #111
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Myślę że przy okazji takiej dyskusji warto pamiętać, że przede wszystkim jest to forum a nie platforma sprzedażowa. Działy handlowe istnieją dla użytkowników, ale nie są głównym elementem forum. A ponadto różne ograniczenia w kwestii ilości postów powstały również dla dobra i ochrony osób uczestniczącyh w transakcjach, tak samo jak iTrader.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  12. #112
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaMili Zobacz posta
    Dziekuje Wam dziewczyny za reakcje. Powinno cos sie z tym zrobic, bo to jest naprawdę bie przyjemne..
    Zrozumialam wiec, ze musze napisać 20 postów aby tskiej sytuacji uniknąć?
    Tak, chciałam również zauwazyć, że warto zanim się zacznie krzyczeć na forum, rozejrzeć sie trochę. Jest dział pytania dotyczące bazarku pieluszkowego tam kilka ostatnich postów dotyczy dokładnie tego samego problemu, który opisalaś, jest tam też wszytsko wyjasnione. Ten dział jest właśnie po to, żeby zadawać pytania. Zakładanie takiego tematu w dziale sprzedażowym zaśmieca forum. Rozumiem, że zależy Ci na sprzedaży, ale taki sposób załatwiania spraw, tzn. krzyczenie i zakładanie wątków w dziale do tego nieprzeznaczonym jest nieprzyjemne i dodaje wszytskim pracy. Zarówno administratorzy jak i moderatorzy forum pracują społecznie, mają swoje życie rodzinne i zawodowe. Nie sa w stanie reagować natychmiast na każdy watek do zatwierdzenia. Kolejnym razem zrób parę głębszych wdechów, rozejrzyj się, napisz do moderatora, napisz w dziale z pytaniami i cierpliwie poczekaj na odpowiedź. To prośba na przyszłość. Dziękuję. Wątek zostawiam ku refleksji póki co. Za kilka godzin go zamknę.
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  13. #113
    Chustonówka Awatar MamaMili
    Dołączył
    Jan 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krysiak Zobacz posta
    Tak, chciałam również zauwazyć, że warto zanim się zacznie krzyczeć na forum, rozejrzeć sie trochę. Jest dział pytania dotyczące bazarku pieluszkowego tam kilka ostatnich postów dotyczy dokładnie tego samego problemu, który opisalaś, jest tam też wszytsko wyjasnione. Ten dział jest właśnie po to, żeby zadawać pytania. Zakładanie takiego tematu w dziale sprzedażowym zaśmieca forum. Rozumiem, że zależy Ci na sprzedaży, ale taki sposób załatwiania spraw, tzn. krzyczenie i zakładanie wątków w dziale do tego nieprzeznaczonym jest nieprzyjemne i dodaje wszytskim pracy. Zarówno administratorzy jak i moderatorzy forum pracują społecznie, mają swoje życie rodzinne i zawodowe. Nie sa w stanie reagować natychmiast na każdy watek do zatwierdzenia. Kolejnym razem zrób parę głębszych wdechów, rozejrzyj się, napisz do moderatora, napisz w dziale z pytaniami i cierpliwie poczekaj na odpowiedź. To prośba na przyszłość. Dziękuję. Wątek zostawiam ku refleksji póki co. Za kilka godzin go zamknę.
    No przepraszam ze to takie nie przyjemne i ze tak mocno krzyczałam.. Uzywam aplikacje tapatalk i nie mam mozliwosci szukania tego co napisalasz, tak na prawde nawet nie wiedziałam ze taki dział istnieje dopóki mi nie pisalasz link.
    To zkasuj prosze moj post od razu i dajmy sobie juz spokoj, myszle ze dostałam wystarczająca ilośc odpowiedzi
    No i jescze raz przepraszam
    Jestem Czeszka, wiec przepraszam za błędy gramatyczne, ktore na pewno sie zdarza

  14. #114
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Wątek przeniosłam w stosowne miejsce.
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  15. #115
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    0

    Domyślnie

    edytowałam swój post, bo obniłyłam ceny i dodałam gratisy, ale dalej wyświetla sie w tym samym miejscu,
    co mam zrobić, żeby wyświetlał sie na początku i tytuł był pogrubiony?

  16. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agnieszkas Zobacz posta
    edytowałam swój post, bo obniłyłam ceny i dodałam gratisy, ale dalej wyświetla sie w tym samym miejscu,
    co mam zrobić, żeby wyświetlał sie na początku i tytuł był pogrubiony?
    Wtrącę się zanim moderacja się odezwie. Musisz dodać jakiś post (odpowiedzieć w swoim wątku), np: "Teraz obniżka", "Dodałam gratisy" albo "zapraszam" lub też standardowe "Hop", "Podskoczę" itp. Sama edycja #1 posta nie podniesie wątku.
    Misiulka (03.2007), Madziulka (06.2013)
    http://emenemsymamusi.blogspot.com/

  17. #117
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    0

    Domyślnie

    dzieki

  18. #118
    Chustonówka Awatar Bellis
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    30

    Domyślnie

    No i wreszcie, przez przypadek, znalazłam odpowiedź na moje pytanie - dlaczego nie pojawiaja sie moje posty? Pisałam w wątku książkowym, z linkiem do księgarni - post sie nie ukazał. Pisałam w wątku robótkowym z linkiem do darmowego wzoru - podobnie, post wcięło. Przeczytałam regulamin forum - ani słowa o znikających postach. Pisałam w końcu do adminów z prośba o wyjaśnienie, o co chodzi - nie doczekałam sie odpowiedzi.
    Sama się domysliłam, że chodzi o wstawianie linków.
    Szczerze mówiąc, nie chce mi sie specjalnie nabijać licznika i pisać gdzie bądź żeby uzyskać jakąś tam bliżej nieokreślona liczbę postów zezwalających na normalne funkcjonowanie na forum. Może mi sie jeszcze zachce, ale póki co - mocno się zniechęciłam.
    Mama trójki


  19. #119
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bellis Zobacz posta
    No i wreszcie, przez przypadek, znalazłam odpowiedź na moje pytanie - dlaczego nie pojawiaja sie moje posty? Pisałam w wątku książkowym, z linkiem do księgarni - post sie nie ukazał. Pisałam w wątku robótkowym z linkiem do darmowego wzoru - podobnie, post wcięło. Przeczytałam regulamin forum - ani słowa o znikających postach. Pisałam w końcu do adminów z prośba o wyjaśnienie, o co chodzi - nie doczekałam sie odpowiedzi.
    Sama się domysliłam, że chodzi o wstawianie linków.
    Szczerze mówiąc, nie chce mi sie specjalnie nabijać licznika i pisać gdzie bądź żeby uzyskać jakąś tam bliżej nieokreślona liczbę postów zezwalających na normalne funkcjonowanie na forum. Może mi sie jeszcze zachce, ale póki co - mocno się zniechęciłam.
    Bellis a czy Twoje posty wciaz wymagaja zatwierdzenia?

  20. #120
    Chustonówka Awatar Bellis
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    30

    Domyślnie

    Posty bez linków pojawiaja sie od razu. Po wysłaniu tych z linkami pojawiał sie komunikat, że post będzie widoczny po zatwierdzeniu - i tyle go widzieli...

    Edit: a teraz widzę, że owszem, posty sie pojawiły. Nie wiem, jak długo kwitły w przestrzeni internetowej, bo po kilku dniach przestałam ich szukać. Dobrze że są, podublowane trochę bo chwile mi zajęło zanim załapałam że chodzi o linki. Tyle, że odpowiadając na jakies pytanie czy chcąc dopisać coś do wątku i czekając kilka dni na zatwierdzenie, post przestaje miec sens.
    Ostatnio edytowane przez Bellis ; 21-05-2015 o 23:21
    Mama trójki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •