Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 151

Wątek: PYTANIA dotyczące Bazarku pieluszkowego

  1. #61

    Domyślnie

    Witam
    Chciałam prosić o potwierdzenie mojego nowego wątku. Dziękuję

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sunflower_agi Zobacz posta
    Witam
    Chciałam prosić o potwierdzenie mojego nowego wątku. Dziękuję
    to prosze o zamieszczenie zdjec, bo obecne sa niewidoczne

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chustoteam Zobacz posta
    to prosze o zamieszczenie zdjec, bo obecne sa niewidoczne
    Założyłam jeszcze raz wątek, mam nadzieję, że teraz będzie dobrze.
    Jak dałam podgląd wątku, to zdjęcia były widoczne, więc chyba linki do zdjęć są poprawne.

    A tak na przyszłość, ten link jest poprawny? Bo nie umiem znaleźć takiego z http://www

    [img] http://zmniejszacz.pl/zdjecie/187/1231315_DSC06578.JPG [/img]
    Synuś 2010 i Córa 2014

  4. #64
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Tu jest widoczne jedno zdjecie wiec link jest poprawny

  5. #65

    Domyślnie

    mój wątek zniknął, i nie wiem czemu; czy jakaś sprawa techniczna, czy też naruszyłam nieumyślnie savoir-vivre, regulamin, i netykietę, pisząc ogłoszenie nietypowo lokalne? jej, poproszę o wyjaśnienie,
    pozdr.

  6. #66
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvietta Zobacz posta
    mój wątek zniknął, i nie wiem czemu; czy jakaś sprawa techniczna, czy też naruszyłam nieumyślnie savoir-vivre, regulamin, i netykietę, pisząc ogłoszenie nietypowo lokalne? jej, poproszę o wyjaśnienie,
    pozdr.
    Watek byl niezgodny z regulaminem wiec zniknal;

  7. #67

    Domyślnie

    jej, dziewczyny, litości, bardzo zależy mi na szybkim odsprzedaniu tych pieluch, a na ten moment, naprawdę nie mam sił, by obfotografować każdą osobno, dodać szczegółowy opis i jeszcze wędrować na pocztę. zwyczajnie nie mam czasu ani sił. Czy nie mogłybyście jednak zrobić wyjątku?

  8. #68
    Chustomanka Awatar Emma
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    585

    Domyślnie

    sylvietta, ale podejrzewam że osoby zainteresowane kupnem i tak i tak będą chciały więcej zdjęć i dokładny opis stanu pieluchy
    Żona, mama, doula

    Synek maj 2012r. Córcia wrzesień 2014r

  9. #69

    Domyślnie

    Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wymieniłam ile mam tych pieluch i jakich firm, i podałam info w jakiej dzielnicy są one do obejrzenia. Wiem że to jest forum dla chusto i pieluchomaniaczek, i detale są ważne, ale naprawdę tych pieluch mam dużo i dokładny ich opis i obfocenie na ten moment przekracza moje możliwości. Chce je okazyjnie sprzedać, choćby część, osobom, które mieszkają w tym samym mieście i mogłyby je poprostu na własne oczy zobaczyć i wybrać co je interesuje.
    Miały być dla planowanego trzeciego dziecka, ale mąż mnie zostawił z dwójką, i w tej sytuacji na prawdę nie mam ani czasu ani siły, by każdą z tych pieluch opatrzyć szczegółowym opisem..
    Jeśli to coś zmieni, mogę dodać jedno zdjęcie, obrazujące ten pieluchowy stosik.
    Szanowne moderatorki, naprawdę proszę o trochę empatii i zrozumienia, kobieta która właśnie została samotną matką zostawioną na lodzie z całą masą problemów, nie ma tyle energii ani czasu by sprostać drobiazgowym wymaganiom bazarkowego regulaminu,
    Miałam dużą nadzieję, że zostawicie mój wątek, bo może jakaś warszawska pieluchomaniaczka zainteresowałby się taką możliwością obejrzenia i wybrania pieluch "na żywo".

  10. #70
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Sylvietta mozesz w takiej sytuacji zamiescic ogloszeni na podforum lokalnym I w ogloszeniach, bo Twoja propozycja tak sie klasyfikuje;

  11. #71

    Domyślnie

    dzięki, wrzuciłam je w takim razie w lokalny wątek.
    pozdr.

  12. #72
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    mogą być w watku pieluszkowym wkładki laktacyjne jako gratis do zakupu pieluszek? bo nie chce ich sprzedawac tylko dac chętnej mamie jeśłi bedzie chciała do zakupu pieluszek,w watku jest to zaznaczone ze jako gratis

  13. #73
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    mój post tez znikł w dziale kupię pieluszki a nie minął miesiąc od ostatniego posta to raz dwa nie napisałam , że do skasowania prowdziłam rozmowy na priv chciałam jeszcze osobiście podziękowac reszcie za zaangażowanie.
    3 horkruksy

  14. #74
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama.O. Zobacz posta
    mój post tez znikł w dziale kupię pieluszki a nie minął miesiąc od ostatniego posta to raz dwa nie napisałam , że do skasowania prowdziłam rozmowy na priv chciałam jeszcze osobiście podziękowac reszcie za zaangażowanie.
    w dziale kupie znalazlam dwa Twoje watki usuniete, z ostatnim postem w czasie krotszym niz miesiac, oba w temacie mialy info, ze do skasowania sa

  15. #75
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    ooo kurcze nie wykluczam , że mogła zawieść mnie pamięć. W takim razie dziękuję
    3 horkruksy

  16. #76
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    8

    Domyślnie

    hej jak długo czeka się na zatrwierdzenie wątku? bo dodałam dwa dni temu i...?

  17. #77
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Najlepiej napisac pw do moderatora. Ja staram się zatwierdzac codziennie wieczorem, ale nie zawsze mam dostęp do komputera, a z telefonu tego nie zrobię. Jak wiem, że ktoś czeka, to z większą determinacją szukam okazji, by dotrzeć do komputera.
    Postaram się zerknąć dzisiaj i zatwierdzić.
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  18. #78

    Domyślnie

    Witam serdecznie chciałam zapytać o swój wątek zamieściłam 2 dni temu ale do tej pory nic nie mabyć może zrobiłam coś nie tak bo spieszyłam się dzieciaczki chore byłabym wdzięczna za jakąś informację pozdrawiam -Aga

  19. #79
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agusiek81 Zobacz posta
    Witam serdecznie chciałam zapytać o swój wątek zamieściłam 2 dni temu ale do tej pory nic nie mabyć może zrobiłam coś nie tak bo spieszyłam się dzieciaczki chore byłabym wdzięczna za jakąś informację pozdrawiam -Aga
    A sprawdzalas pod data zamieszczenia czy w aktualnych postach?

  20. #80

    Domyślnie

    Witam sprawdzałam ale nic nie ma trudno spróbuję raz jeszcze może zrobiłam coś nie tak ręki uciąć sobie nie dam ewentualnie będę się jeszcze dowiadywać ale dzięki wielkie za odpowiedz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •