Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Chustowanie po cesarce

  1. #21
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    O tak kangurowanie super Mi doradca doradziłą takie coś na podkecenie laktacji i baardzo nam milusio było No ale starszaczką to się musiałą rodzina zająć wtedy

  2. #22
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny
    Wiem, że to nie wyścigi, ale tak się martwiłam, czy np. te 2 tygodnie po cc jakbym się dobrze czuła to mogę maleństwo zawiązać. Po pierwszej cc fizycznie szybko doszłam do siebie. Na początku będzie z nami mój mąż, więc jest szansa na kangurowanie Tylko ciekawe czy ten mój mały zazdrośnik nie będzie chciał dzidziusia dla siebie

  3. #23
    Chustofanka Awatar Anduina
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    321

    Domyślnie

    Ja zaczęłam teraz tak koło trzeciego tygodnia po cięciu. Na początku nie za długo, bo trochę mnie bolało, ale wolałam to niż ciągłe uwiązanie w jednym miejscu, bo wieczorami mały Kluseczek nie dał się ani na moment zostawić sam.
    Klusek - 30.08.2011, Micha - 09.01.2014
    http://naszekluski.pl/

  4. #24
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    Ja zawiązałam pierwszy raz w 5 dniu po cc, chodziłam pół godziny, a jakoś po tygodniu-półtora poszłam na spacer i chodziłam 2h, ale proszę się nie sugerować, bo swoje potem odcierpiałam [ale po prostu było mi tak fajnie, ze nie chciałam przerywać i wracać się do domu].
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  5. #25

    Domyślnie

    Starsza zamotałam pierwszy raz 4 tyg po cc i było dobrze, mogłam długo nosić. Teraz spróbowałam 2 tyg po cc ale na 10 minut i tak codziennie po troszeczku, 3 tyg po cc zamotałam na dłużej, piekłam ze starsza ciasto i potem bolało mnie bardzo... Ale pół tyg później już mogłam nosić normalnie, długo. Czyli 3,5 tyg po cc.

  6. #26
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,505

    Domyślnie

    ja zaczęłam w niedzielę czyli 2,5 tyg od cc. ale tylko dlatego ze jestem sama z 3 i inaczej nie dałbym rady. brzuch jeszcze boli, po noszeniu bardziej, więc ograniczam do niezbędnego minimum.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  7. #27
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    Mi lekarz przy wypisie powiedział, że jak tylko poczuję się na siłach to mogę wiązać
    Alicja X.2011 Olga XI.2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •