Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Poszukiwany (kontakt), poszukiwana (chusta)... :) - Poznań, Rataje

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    5

    Domyślnie Poszukiwany (kontakt), poszukiwana (chusta)... :) - Poznań, Rataje

    Ok, forum jest ogromne, że nie wiadomo, od czego zacząć przeglądanie
    Jestem nowa, na forum i w noszeniu też.
    Moja córka za dobry tydzień skończy 6 miesięcy.
    Gdy miała 2,5 miesiąca byliśmy z Mężem na warsztacie, w szkole rodzenia. Pokazano wtedy 2 wiązania - kangurka i kieszonkę, ale jako że Marysia dość mocno trzymała już główkę i w ogóle była dość "wyprostowana", to w zasadzie udało nam się ją zamotać tylko w kieszonkę.
    Potem nastała zima i zimę przespacerowaliśmy w wózku, w którym najczęściej spała.
    Niestety od chyba połowy stycznia zaczęła trochę protestować, bo już było nudno leżeć w wózku. Skończyły się też drzemki spacerowe i spacer z wózkiem najczęściej kończył się płaczem.
    W połowie lutego wypożyczyłam z poznańskiego stowarzyszenia chustę - LL, długość 4,6, z bambusem. I nosiłam do przedwczoraj... prawie codziennie. Wiązałam tylko kieszonkę, bo tylko to póki co chyba umiem... choć też już po fakcie doczytałam, że robiłam to z pewnymi błędami. Teraz jesteśmy bez chusty a za chwilę i bez wózka (był pożyczony i musimy go oddać). Planujemy kupić spacerówkę, ale z chustą nie chcemy się rozstawać Tym bardziej, że wczoraj, jak wiozłam Marysię w wózku czułam, się jakoś tak dziwnie...
    Obecnie intensywnie poszukuję chusty - chciałabym kupić coś, ale nie do końca wiem, co... Mam niby na oku (sprzedawca spoza forum i allegro, prywatny kontakt) właśnie LL z bambusem, ale długość 5,2. W sumie nawet ku takiej się skłaniam, bo choć sama jestem rozmiaru 38 i wzrostu 167, to jednak Mąż jest większych gabarytów i to właśnie wszerz niestety, więc ta długość chyba jest nam jednak potrzebna.
    cdn. bo właśnie budzi mi się Dziecko

    ....
    kontynuuję, bo dziecko śpi

    Poszukuję kontaktów z mamami chustowymi z Poznania, najbliżej mi do Rataj, a wiem, że jest tu takich mam kilka. Poza tym poszukuję chusty... Owszem przeglądam ogłoszenia, bazarki, allegro i inne ale jakoś nie mogę natrafić na okazję Póki co, mam jeszcze na stanie pożyczoną zwykłą chustę bawełnianą, z normalnym splotem - wczoraj była próba zachustowania w domu... dziś będę chciała wyjść z Małą na spacer w tej chuście.

    oki, znowu się budzi... więc odezwę się jeszcze później


    Dobra, pora na zakończenie

    Podsumowując więc jak w temacie, szukam kontaktów chustowych w Poznaniu. Chętnie Rataje, ale zasadniczo jesteśmy z córką i tatą mobilni i możemy się spotkać praktycznie wszędzie.
    Oczywiście staram się śledzić wątki spotkań i warsztatów i sama też czytam na forum, ale nie ma to jak spotkanie i normalna rozmowa.

    Tymczasem pozdrawiam!
    Hanya
    Ostatnio edytowane przez Hanya ; 26-03-2014 o 12:48

  2. #2
    Chusteryczka Awatar marta4
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    nowy dwór gdański
    Posty
    2,378

    Domyślnie

    Cześć

    Ja nie jestem co prawda z Poznania, ale podpowiem: poszukaj na plotkach lokalnych. Na pewno się ktoś zgłosi

    pisane z tapatalka, literówki możliwe

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    a masz fb? bo tam Poz siedzi i na lajfach a ja jestem z okolic ronda Starołęka
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mam fb i wiem, że chustomamy są tam obecne, ale jakoś trudno mi się umówić z kimkolwiek na normalny spacer
    Póki co, widziałam tam tylko "oferty" warsztatów.

    Skoro Ty Martaj jesteś z okolic Starołęki, to w zasadzie mamy niedaleko do siebie. Ja często spaceruję wzdłuż Warty właśnie w kierunku Starołęki

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hanya Zobacz posta
    Mam fb i wiem, że chustomamy są tam obecne, ale jakoś trudno mi się umówić z kimkolwiek na normalny spacer
    Póki co, widziałam tam tylko "oferty" warsztatów.

    Skoro Ty Martaj jesteś z okolic Starołęki, to w zasadzie mamy niedaleko do siebie. Ja często spaceruję wzdłuż Warty właśnie w kierunku Starołęki
    a ja w kierunku rataj tyle że póki co zdrowie nie dopisuje i maliznę mam i jeszcze na zewnątrz jej nie rozchustowywałam, więc warta odpadała... twoje dziecko w jakim wieku?
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    5

    Domyślnie

    Moja Mała skończyła 7 miesięcy. Chodzimy jeszcze ciągle w kieszonce, ale 18 maja idziemy na warsztat plecakowy

    Pozdrawiam! No i może kiedyś do zobaczenia.

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    P-ń
    Posty
    3

    Domyślnie

    też szukałam kogoś chętnego na spacer, też z Rataj
    ale bardzo rzadko tu bywam...
    może jednak się uda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •