Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Witajcie Mamusie

  1. #1
    Chustonówka Awatar notalent
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie Witajcie Mamusie

    Jestem mamą półrocznego chłopczyka. Temat chust znam.. sama nie wiem skąd, chyba ze studiów. Na uniwerku fizjoterapeuci mówili że to zdrowe, oh i ah. A studiowałam całkiem niedawno, nie wiedziałam że tak szybko przyjdzie mi nosić swojego bobaska. Ale się stało i to najlepsza rzecz jaka się w moim życiu zdarzyła. Młody rośnie tak szybko i przybierał od razu na wadze dużo także dużo było do noszenia a że nieodkładalny i antywozkowy to kombinuje cały czas jak by go tutaj wygodnie nosić. Jak go wydobyli z mojego brzucha () to miał prawie 5 kilo. Dzisiaj ma już prawie 10 (kilo oczywiscie) i pół roku także jeszcze sam nie siedzi a już jest wielkim klockiem dla mnie. A że ja drobna to ciężko. Pierwsze zakupy zrobiłam już tutaj w zeszłym miesiącu przez doradczynie noszenia. Mam swoją pierwszą kółkową Storchenwiege i tkaną Didymos. Obydwie są używane i złamane jednak cały czas mam problemy będę musiała się douczyć, poszukać wsparcia innej mamy. Przetestowałam też Tulę i stwierdzam, że nawet w połowie tak dobrze dziecka nie nosi jak chusta.
    Pozdrawiam Was
    Ostatnio edytowane przez notalent ; 18-03-2014 o 10:49

  2. #2
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Witaj

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  3. #3
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Witaj Ale sobie nick wybrałaś Chyba aż tak źle to nie jest, hm?

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    a moze to jest no a nie nol
    witaj !
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  5. #5
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    WItaj kochana Mam nadzieje ze znajdziesz tu wszystko czego szukasz a nawet wiecej

  6. #6
    Chustonówka Awatar notalent
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4

    Red face

    Póki co na pierwszy rzut mojego oka, forum jest tak wieeeelkie, że nie wiem ile zajmie mi przeczytanie ciekawszych wątków a widziałam ich sporo.
    Nie ukrywam, że beztalencie ze mnie ogromne, a że jest to dla mnie problem sfery psychologicznej stąd ten nick - ale to chyba nie temat na wątek zapoznawczy
    Mam nadzieję, że dzięki Wam i forum zostanę chustomanką i przede wszystkim nauczę się porządkie nosić i czerpać z tego radość.
    Za każdym razem jak wychodzę z wózkiem na dwór czuję niedosyt, czuję, że dziecko daleko, co chwile zaglądam w okienko wózka, dziecko się denerwuje, nie jest zadowolone. A czasu na macierzyńskim coraz mniej, lato w drodze - muszę się doszkolić Mój cel nr. 1 - nauczyć się nosić na plecach i znaleźć sposób na wychodzenie z kieszonką w zimno bez specjalnych kurtek.

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,795

    Domyślnie

    Witaj! Co do kirezonki na zimno - ja motam na kurtke, tylko dziec musi miec kombinezon, ktory nie jest sliski. Uszylam sobie tez wpinke do kurtki, ale ostatecznie malo uzywalam. Poza tym - idzie wiosna, juz w tym tygodniu ma byc cieplo.

    Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  8. #8
    Chustonówka Awatar notalent
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie

    no właśnie dlatego też czekam na ciepłe dni przetrwalismy tyle to i jeszcze chwile poczekamy

  9. #9
    Chustonoszka Awatar bibka
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    łódź
    Posty
    96

    Domyślnie

    Witaj

    Gratuluję Szczęścia do noszenia .

  10. #10
    Chustofanka Awatar Serfen
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Szamotuły, wielkopolska
    Posty
    452

    Domyślnie

    Witaj! Cierpliwości

  11. #11
    Chustonoszka Awatar Dośka
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    115

    Domyślnie

    witaj
    Miłego chustowania
    Przede wszystkim uwierz, że dasz radę Maleńtasa na plecy wrzucić, a potem spróbuj - to już połowa sukcesu.
    Jak nie siedzi to na nosidło za mały, nie nosi sie w nosidle dzieci niesiedzących.

  12. #12
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    Witaj

    Wysłane przy użyciu Tapatalka.

  13. #13
    Chustomanka Awatar Madisa
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lepiej nie mówić...
    Posty
    1,022

    Domyślnie

    Hej hej, maluszka pod dużą kurtką można nosić i z szalikiem, nie trzeba specjalnych kurtek A teraz to już miejscami w ogóle nie trzeba kurtek
    syn 2010, blog sporadyczny, wiara w życie pozaforumowe coraz silniejsza

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    18

    Domyślnie

    Witamy Można sobie też osłonkę na chustę sprawić - ja uszyłam sobie na wzór osłonki pentelki z kupionej po taniości lumpeksowej wiatrówki na polarze - teraz osiedlowe wichry nam nie straszne (jakoś tak bloki poustawiali, że z byle wiatru robi się huragan )

  15. #15
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    Hejo Niezłego klocucha masz.
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •