Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cześć wszystkim :)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Głogów Małpolski
    Posty
    2

    Domyślnie Cześć wszystkim :)

    Na forum trafiłam szukając dobrej chusty, jaką mogłabym sprawić sobie i maleństwu.

    Mam aktualnie trzy pociechy, trzech chłopców. Najstarszy, urodzony w 2005 roku nie był noszony w żadnej chuście - to było dziecko jak aniołek, potrafiło leżeć przez godzinę i patrzeć się na coś kolorowego.

    Drugi synek urodził mi się w 2007 roku i wówczas zaczął się problem, jak zrobić cokolwiek w domu, gdy dziecko tęskni za bliskością mamy. Wówczas przeczytałam o chustach. Nie było mnie stać na zakup dobrej chusty, więc uszyłam własną - ze starej poszwy flanelowej na kołdrę. Chusta służyła mi przez cały okres niemowlęctwa drugiego synka, choć używałam jej tylko w domu.

    W styczniu tego roku na świat przyszedł trzeci mój synek. Z tej okazji stwierdziłam, że muszę już w końcu dorobić się porządnej chusty. I szukając czegoś zadowalającego, trafiłam tutaj do Was, przeglądając Internet w poszukiwaniu ofert chuścianych. Skusiła mnie Zara Triyellow sprzedawana przez Wikę. Najmłodszy mój skarb będzie więc noszony na żółto i myślę, że tym razem będziemy już zabierac chustę do galerii i na spacery

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Witaj!
    A z chusty będziesz z pewnością zadowolona- ja także oczekuję na tri, ale green .

  3. #3

    Domyślnie

    Hej! Zara triyellow była obok natki pierwszą chustą starszego <3 Nie będziesz żałowała.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    Witaj świetny wybór przyjemnego noszenia sie wszędzie bez ograniczeń

    Wysłane przy użyciu Tapatalka.

  5. #5
    Chustonoszka Awatar bibka
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    łódź
    Posty
    96

    Domyślnie

    Witaj, miłego noszenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •