Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37

Wątek: ECODIDI (pieluszki pul)

  1. #21
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Jakiś czas temu nabyłam otulacz OS na rzepy. Otulacz jest śliczny, ładnie się dopasowuje i szybko zakłada. Wytrzymuje z formowanką caaaaałą noc. Pewnie niebawem kupię kolejny bo powoli młody zaczyna wyrastać z rozmiaru noworodkowego (ma 3,5 miesiąca).

  2. #22
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Mam kieszonkę etniczną bez przeszyć z mikropolarem i to jest najładniejsza pieluszka w moim stosiku. Wzór jest naprawdę super - zupełnie inny niż w innych pieluszkach. Pul mięciutki, polar jest moim zdaniem ciut za gruby (przy maksymalnie zmniejszonej kieszonce tworzy się zgrubienie z przodu), ale może to dobrze bo się szybko nie zużyje, na razie się nie kulkuje. Super opcja to 4 stopniowa regulacja w kroku. Jak dotąd nigdy mi nie przeciekła

    Mam też wkłady 4-warstwowe bambusowe - miękkie jak kaczuszka, właśnie niedawno odkryłam, że taki wkład + otulacz to ekstra rozwiązanie dla maluszka bo nie robi dużej pupy, do tego naturalny i miękki bambus nie podrażnia skóry dziecka.

    Dokupiłam drugą etniczną pieluszkę - tym razem z coolamxem, przeszyciami i rzepami i jestem zachwycona - rzep z przodu jest miękki i elastyczny, przeszycia są delikatne - zatrzymują to co trzeba a przy tym nie odciskają się na nóżkach. No i patent z rzepem jest super, bo nie trzeba się męczyć z zapinaniem napek. Przy małym dziecku zależy mi aby pieluszka nie robiła dużej pupy i w tutaj coolmax się super sprawdza.

  3. #23
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Muszę jeszcze dodać że właśnie przetestowałam pieluszkę z mikroppolarkiem od pupy i kurcze chyba muszę kupić sobie jeszcze jedną. Super się układa no i najważniejsze - nie przecieka a była na tyłku 3,5 godziny. Rewelka

  4. #24
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Hej,
    Macie wrażenie, że gumeczki przy nóżkach w pieluszkach ecodidi się rozciągają?

  5. #25
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    tak,gumeczki w ecodidi mają tendencję do rozciągania.

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Da się z tym coś zrobić?

  7. #27
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poma3 Zobacz posta
    Da się z tym coś zrobić?
    Można wciągnąć nowe, ja tak w swoich zrobiłam.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Tylko pieluszki kupiłam nowe i maja może 2 max 3 miesiące. Niestety sama nie umiem sobie tego zrobić. A w każdej się tak dzieje czy to tylko przypadek ?

  9. #29
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Agis ale Twoje pieluszki są najlepsze nie do przebicia Mam różne ale te lubie najbardziej

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Tulli
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    5,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poma3 Zobacz posta
    Tylko pieluszki kupiłam nowe i maja może 2 max 3 miesiące. Niestety sama nie umiem sobie tego zrobić. A w każdej się tak dzieje czy to tylko przypadek ?
    Do mnie ecodidi nie przemawia - kupilam kiedyś otulacz prawie nowy, pul miał już rozwarstwiony, kupilam formowanke i na igle-figle też, różnica kolosalna! Teraz planuje welniaczki od Agis zamówić

    Wysłane z mojego XT1039
    mama Młodego, Młodej i Młodszego|`15,`17,19.
    PS codziennie dziękuję Bogu za to forum <3.

  11. #31
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poma3 Zobacz posta
    Tylko pieluszki kupiłam nowe i maja może 2 max 3 miesiące. Niestety sama nie umiem sobie tego zrobić. A w każdej się tak dzieje czy to tylko przypadek ?
    To jest kwestia gumek, są bardzo delikatne i szybko się rozciągają. Jeśli we wszystkich są wciągnięte te same gumki to zrobi się tak w każdej. U mnie też bardzo szybko się rozciągnęły. Nie masz maszyny? Bez maszyny też się da. Musisz rozpruć przy wejściu do tunelika, wciągnąć nową gumkę, przyszyc końce gumki do tego wewn. materiału i zaszyć czy zabezpieczyć jakoś żeby szew ci się dalej nie pruł.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  12. #32
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mama moja ma maszyne wiec pomoże Dzięki serdeczne z rady Agis złota kobieta z Ciebie

  13. #33
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Tulli. dzięki za odpowiedz Ja lubię te pieluszki ale już się boję że kolejne gumki się poluzuja heh szkoda

  14. #34
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Kupiłaś nowe. Reklamuj. Troszkę za szybkie te zużycie.
    Cytat Zamieszczone przez poma3 Zobacz posta
    Tylko pieluszki kupiłam nowe i maja może 2 max 3 miesiące. Niestety sama nie umiem sobie tego zrobić. A w każdej się tak dzieje czy to tylko przypadek ?
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  15. #35
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Właśnie dzisiaj wysłałam pieluszke w ramach reklamacji ale mam jeszcze 3 nowe i juz się boję czy z nimi tak nie będzie. Trochę lipa żeby tak się działo. Może jakaś wada fabryczna ale jak Agis mówi ze we wszystkich ecodidi poleciały gumki to coś jest na rzeczy. Pani Marta pisała mi ze nie zdarzyło się jej jeszcze reklamacja gumek przy nóżkach . Może mi się trafił kiepski egzemplarz. Będę obserwować pozostałe jak się zachowują . Chyba rok jest gwarancji? Dobrze myślę?

  16. #36
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    Hej dziewczyny. Właścicielka stanęła na wysokości zadania i wymieni pieluszke na nową. Jak się okazało była od początku źle zszyta. Jest nadzieja ze z innymi nic się nie będzie działo. W razie czego mam sygnalozowac

  17. #37
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poma3 Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Właścicielka stanęła na wysokości zadania i wymieni pieluszke na nową. Jak się okazało była od początku źle zszyta. Jest nadzieja ze z innymi nic się nie będzie działo. W razie czego mam sygnalozowac
    No to super
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •