Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Icelandic Diamond

  1. #21
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    Hej, szukam pierwszej chusty tkanej dla siebie (do tej pory noszę w kółkowej Leo też o splocie diamentowym, nie mam porównania do innych), rozglądam się za radą bardziej doświadczonych chustonoszek za chustą tkaną 100% bawełny no i odkąd zobaczyłam Norwegian Diamond (podobna do Icelandic) nie podoba mi się żadna inna . Wika możesz mi powiedzieć czy chusta Twoim zdaniem nadaje się na początek przygody z chustowaniem tzn. czy jest wystarczająco miękka i przyjemna w wiązaniu? Z tego co czytam to generalnie nowe LL skośno-krzyżowe są mięciutkie od początku, nie wiem jak to jest z diamentowymi. Jeśli któraś z Was zakupiła w międzyczasie któryś z tych modeli będę bardzo wdzięczna za opinie.

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar gazetka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5,007

    Domyślnie

    Jest miękka i cienka, cieńsza niż zwykłe bawełny, dobra dla maluszka, ale też trochę śliska i dla niedoświadczonej osoby może się trudniej wiązać niż s-k. Tym niemniej polecam
    Janka - jesień 2013, Hanka - sierpień 2016, Leon - październik 2019



  3. #23
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    Dzięki za opinię, skuszę się na nią w takim razie

  4. #24
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    Nabyłam, wiążę od około 2 tygodni i jest super, pewnie jak chuścioch mocno nam urośnie to rozejrzę się za jakąś bardziej nośną, ale jak na razie jest super. Podoba mi się w niej właśnie to że jest mięciutka i nie jest w niej gorąco (czuję że super sprawdzi się latem), bałam się że jest bardziej śliska, ale jak dla mnie naprawdę OK. Do tego jest baaardzo ładna tak więc jeśli ktoś by się nią interesował to również polecam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •