Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Pierwsza chusta, na dodatek uszyta. Jaka?

  1. #21
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,856

    Domyślnie Re: Pierwsza chusta, na dodatek uszyta. Jaka?

    Olu, na Twoim miejscu kupiłabym chustę na naszym Chustostraganie. I od razu tkaną. Używane chusty już są złamane, czyli miękkie, przez co łatwiej się dociągają.

    Ja uszyłam sobie elastyka z pościeli Kaktus z IKEI (gdzies była instrukcja w dziale RAdosna twórczość). Dało się zamotać, ale jak potem pożyczyliśmy elastycznego polekonta, to różnica była duża na jego korzyść. Zupełnie inaczej się wiązało, jakoś tak łatwiej, materiał się nie zwijał. No i polekont pozwoliła nam oswoić się z chustowaniem (na początku mieliśmy nową, więc sztywną papryczkę i coś nam nie do końca z nią szło z noworodkiem...)

    Po 1,5 miesiąca przerzuciliśmy się na tkaną papryczkę - Jasiek już był większy, my mieliśmy więcej pewności. No i w tkanej lepiej mi się nosiło, niż w elastyku. Miałam wrażenie, że lepiej rozkłada ciężar.
    Napisz z jakiego jesteś miasta, może ktoś z Twojego regionu mógłby Ci pożyczyć na trochę elastyka i pokazać na żywo, jak się wiąże. A w międzyczasie mogłabyś kupić sobie porządną tkaną chustę.


    żakard i bambus Nati będą droższe, niż zwykła bawełniana i trudniej Ci będzie je dostać używane, bo to nowy produkt Nati
    Bambus dobry jest raczej na lato, bo jest cieniutki. No i moim zdaniem trzeba go dobrze dociągnąć, żeby trzymał, bo jest śliski, więc na początek polecałabym jakąś grubszą chustę.
    Live, Love, Enjoy Life! Always.

  2. #22
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie Re: Pierwsza chusta, na dodatek uszyta. Jaka?

    Czyli szukam ok. Teraz poczekam az trafi sie moja chusta w ladnej cenie.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •