Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: polar dla dwojga PENTELKA

  1. #1
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie polar dla dwojga PENTELKA

    Miał ktoś? Jak wrażenia?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    Miałam, dosyć cienki jest, ja wolałam Gabi

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam, dla mnie ok, jestem z niego zadowolona i właśnie mi wydawał się gruby, ale nie mam porównania do innych. No i mi udało się wyrwać go w całkiem niezłej cenie, bo kupiłam używany. Jedyny inus, to że tylko z przodu da się nosić.

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emila244 Zobacz posta
    Jedyny inus, to że tylko z przodu da się nosić.
    a to zależy, ja miałam taki, w którym można i z tyłu
    Mama dwóch córek: 2008, 2012

  5. #5
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Miałam i byłam zadowolona. Co do grubości to był w sam raz na wiosnę i jesień.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    29

    Domyślnie

    Ja mam z opcją przód-tył i za tą cenę jestem zadowolona.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bru Zobacz posta
    Ja mam z opcją przód-tył i za tą cenę jestem zadowolona.
    Bru, a czy faktycznie da sie korzystac z opcji noszenia z tylu w chuscie? Na zdjeciach pentelkowych mam wrazenie, ze dziecko jest jakos bardzo nisko?

  8. #8
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Ja tez mam opcję przednio-tylną i ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, za taka cenę. Z zakladaniem na tył mam jeszcze spore problemy, ale chyba da się dojść do wprawy. Z tym że np.suwak przy szyi dziecka, bardzo przydatny przy noszeniu z przodu, z tylu jest bezuzyteczny, jeśli się nie ma kogoś, kto go zapnie.
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Nympho, ale to wyciecie na dziecko nie wypada za nisko? Tak troche wyglada na zdjeciach z aukcji...

  10. #10
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    Nympho, ale to wyciecie na dziecko nie wypada za nisko? Tak troche wyglada na zdjeciach z aukcji...
    Nie, z tym akurat problemów nie odnotowalam.
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  11. #11
    Chustonoszka Awatar aloe
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków Kliny
    Posty
    134

    Domyślnie

    ja też niedawno zakupiłam ten przód-tył, póki co założyłam tylko kilka razy, jak dla mnie jest dość gruby, choć powiedziałabym, ze jakość samego polaru taka sobie (mam wrażenie, że nie jest taki fajny zbity, że możnaby go rozerwać - coś w tym stylu), do minusów w modelu przód-tył dodam jeszcze, że ma dość duże wycięcie na górze, w okolicach szyi, średnio to fajne, niby dodają do tego komin gratis, ale to jednak nie to samo, jak mieć ubranie w 1 kawałku
    Burik 2011, Lalunia 2013, Laleczka 2015

  12. #12
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Dziewczyny, a jak wypada rozmiarowka wersji przód-tył? Normalnie noszę rozmiar XS/S, ale chciałabym wpakować mojego 1,5roczniaka i zastanawiam się czy S wystarczy, czy lepiej wziąć M.


    Doradca Noszenia ClauWi®

  13. #13
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    Ja mam L i mieszczę się z trzylatką, wersja tylko przód dołożona jako gratis do chusty
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  14. #14
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annmay Zobacz posta
    Dziewczyny, a jak wypada rozmiarowka wersji przód-tył? Normalnie noszę rozmiar XS/S, ale chciałabym wpakować mojego 1,5roczniaka i zastanawiam się czy S wystarczy, czy lepiej wziąć M.
    Ja mam M - jestem pewnie trochę szersza od Ciebie, bo S/M i z młodszym mam dużo miejsca, a mieszczę się i ze starszym. Kurtkę Pentelki mam S i też się dobrze mieścimy.
    Zresztą, jak patrzę na miejsce zamieszkania, to myślę sobie, że możesz mój przymierzyć...
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  15. #15
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kachna_zg Zobacz posta
    Ja mam L i mieszczę się z trzylatką, wersja tylko przód dołożona jako gratis do chusty
    Cytat Zamieszczone przez Nympha Zobacz posta
    Ja mam M - jestem pewnie trochę szersza od Ciebie, bo S/M i z młodszym mam dużo miejsca, a mieszczę się i ze starszym. Kurtkę Pentelki mam S i też się dobrze mieścimy.
    Zresztą, jak patrzę na miejsce zamieszkania, to myślę sobie, że możesz mój przymierzyć...
    Dziewczyny dzięki za odpowiedź
    Nympha a będziesz na najbliższym spotkaniu w MaMa Cafe? Chętnie bym przymierzyła


    Doradca Noszenia ClauWi®

  16. #16
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annmay Zobacz posta
    Dziewczyny dzięki za odpowiedź
    Nympha a będziesz na najbliższym spotkaniu w MaMa Cafe? Chętnie bym przymierzyła
    Myślę, że będę. A jeśli będę, to wezmę polar.
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  17. #17
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    Bru, a czy rozmiaruie korzystac z opcji noszenia z tylu w chuscie? Na zdjeciach pentelkowych mam wrazenie, ze dziecko jest jakos bardzo nisko?
    Cytat Zamieszczone przez annmay Zobacz posta
    Dziewczyny, a jak wypada rozmiarowka wersji przód-tył? Normalnie noszę rozmiar XS/S, ale chciałabym wpakować mojego 1,5roczniaka i zastanawiam się czy S wystarczy, czy lepiej wziąć M.
    Do noszenia z tyłu potrzebuje pomocy w założeniu polaru, z przodu no problem Chociaż przyznam, że nie próbowałam jeszcze go sama założyć Nie zauważyłam żeby dziecko było nisko za ta cene mi odpowiada. Co do rozmiaru noszę na codzień S/XS a polar mam M i jakoś strasznie nie wisi Pozdrawiam

  18. #18
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Miałam do noszenia z przodu. Fajny był, lubiłam go.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  19. #19
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,614

    Domyślnie

    My dostaliśmy na gwiazdkę. Trochę późno, bo dzieć się robi taki, że wysiedzieć szczelnie opatulony nie chce.
    Nieźle uszyty, sensowny krój. Sama na plecy założyć nie umiem.
    Wady: za krótkie rękawy! Zamówiliśmy rozmiar XL i zadziwieni stwierdziliśmy, że jest na styk, a myśleliśmy, że i tak wzięliśmy z zapasem, więc trzeba brać rozmiar większe. Mówię o rozmiarze rodzica, bo roczne dziecko (10kg) się spokojnie mieści.

    Mist - to gdzie wypada głowa dziecka pewnie zależy od rozmiaru dziecka, dorosłego i tego czy to chusta czy nosidło. Ale generalnie, jak Ci się trochę zawinie na karku to nie jest to problem...
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  20. #20
    Chustomanka Awatar shazza
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    638

    Domyślnie

    Ja też mam do noszenia z przodu, bardzo mi odpowiadał. Mnie wydaje się gruby i ciepły. Miękki, nie skulkował się od 2 lat, w porównaniu z polarową częścią kurtki sk wygrywa jakością i grubością (choć fasony zupełnie różne w moim przypadku, ale pisząc jakość, mam na myśli raczej materiał).
    JANEK, 25/11/2011
    KRZYŚ, 01/09/2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •