Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 161

Wątek: Double Hammock czyli plecak z koszulką - instrukcja wiązania

  1. #21
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Marciula, bardzo miło się Was ogląda Oboje jesteście bardzo fotogeniczni! A J. jak pięknie współpracuje! Widać, że dużo go nosisz. Od razu pięknie podkula nóżki, przykleja się... Fantastycznie

    A propos luzów - myślę, że bardzo pomocne byłoby dociągnięcie obu poł pasmo po paśmie. Tego elementu mi zabrakło. Gdy przekładasz na początku jedną połę z pleców na przód i poprawiasz chustę pod pupą J., ja bym ją w następnej kolejności, czyli przed zablokowaniem między kolanami, dociągnęła, pasmo po paśmie. To samo zrobiłabym z drugą.

    (Wysłane z telefonu.)

  2. #22
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Dobre dziecko i dobre wiązanie, mi brakuje i jednego i drugiego
    Yellowstone, chcesz żeby moje dziecko sierotką w ochronce zostało? Prawie zeszłam ze śmiechu

    Marciula wielkie brawa za filmy i za instrukcje! Ja zobaczyłam tytuł, to od razu pomyślałam, że będziesz motać Etini
    Naprawdę jesteś moją bohaterką , przyjemnie zobaczyć polski filmik z prawdziwą forumową mamą i prawdziwym forumowym dzieckiem. Gratulacje tak poza tym za odwagę - wiadomo jak miło u nas na forum bywa .


    Dobra, to która teraz wrzuci DRS2S? Albo DH rebozo? Ja stara i brzydka jestem, to się wstydzę

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Marciula, bardzo miło się Was ogląda Oboje jesteście bardzo fotogeniczni! A J. jak pięknie współpracuje! Widać, że dużo go nosisz. Od razu pięknie podkula nóżki, przykleja się... Fantastycznie

    A propos luzów - myślę, że bardzo pomocne byłoby dociągnięcie obu poł pasmo po paśmie. Tego elementu mi zabrakło. Gdy przekładasz na początku jedną połę z pleców na przód i poprawiasz chustę pod pupą J., ja bym ją w następnej kolejności, czyli przed zablokowaniem między kolanami, dociągnęła, pasmo po paśmie. To samo zrobiłabym z drugą.

    (Wysłane z telefonu.)
    dziękuję bardzo, spróbuje

    a wszystkie uczące się zapraszam do dzielenia się fotkami z postępów!
    co do Jeremiego... Przeważnie właśnie taki jest nie wiem czym sobie zasłużyłam na tak grzeczne dziecko ale czasem też podczas wiązania tracę część włosów, czekam kilka minut aż przestanie wierzgać i się uspokoi, albo wyprawia inne cuda na kiju i wiązanie trzeba wykonać od nowa także tego - nie poddawać się i wiązać!

  4. #24
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    Marciula, jestes wielka!! dziekidzieki, bedziemy cwiczyc zeby tylko moj dziec siedzial tak grzecznie, zamiast mnie oskalpowywac albo zlazic w najmniej oczekwianym momencie... a i Wasza chusta cudna!
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  5. #25
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Marciula jeszcze raz dzięki! Zamotałam dziś lalę, zatem fot nie pokaże, ale spodobało mi się i mam nadzieję Niunia będzie na tyle cierpliwa by w najbliższych dniach i Ją zamotać.
    Pierwsze wrażenia- nie ma wcale tak wiele roboty więcej niż przy prostym

  6. #26
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Zaraz idę do koszmarego noszenia z tym

    Ale najpierw pokaże tu
    Próbowałam zamotac tak jak Marciula, z biodra (zawsze motam z tobołka), no i efekty widać
    Dziecko wisi mi prawie na tyłku i udało mi się zrobic chusto-wisiadełko

    Pozostaniemy jednak przy tobołku


  7. #27
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    abcd_200, wymiatasz!

  8. #28
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Poprostu wymyśliłam nowe wiązanie

  9. #29
    Chustofanka Awatar MegiM
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    379

    Domyślnie

    Marciula super instrukacja, uwielbiam ogladac Twoje foty na bazarku, chcialabym tak wiazac
    J. 27.04.13r. J. 03.04.15r.

  10. #30
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    197

    Domyślnie

    ech, no ja dziś też próbowałam, bo na filmie to tak fajnie wygląda, chop i już a efekt podobny jak u abcd_2007 dziecie mało wścieku nie dostało a chłop mało się ze śmiechu nie posikał...

  11. #31
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    wschód W-wy
    Posty
    363

    Domyślnie

    A czym DH się różni od 2X na plecach, wydaje mi się, że dziecko siedzi w takim samym iksie?
    Banda czworga '97,'99,'06,'13 kropka tutaj

  12. #32
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wisteria Zobacz posta
    A czym DH się różni od 2X na plecach, wydaje mi się, że dziecko siedzi w takim samym iksie?
    Przebieg chusty jest inny. Pozycja podobna jak w 2x, tyle że z lepszą stabilizacją boczną, bo jest koszulka. Tak czy siak, to jest dla starszych niemowląt, podobnie jak plecak z krzyżem.

    (Wysłane z telefonu.)

  13. #33
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Uwaga, ida fotki. Moj jeden z pierwszych DH, zawiazany z szostki (waze 105 kilo, 178cm)

    z tylu


    z boku


    z przodu


    problem taki jest, ze ciezko oddychac

    Wiec DH wiaze raczej z siodemek. Mam dwie. Aha, zdarzalo mi sie wiazac, ale to juz prawie dwulatka, tak, ze mial pod lopatkami chuste.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Ja przed chwilą próbowałam zawiązać - szło doskonale, ale Zosia zauważyła nitkę zwisającą z żyrandola (wisiała na niej kiedyś zabawka) i zaczęła się wyginać, żeby do niej sięgnąć. Cały tobołek diabli wzięli

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abcd_2007 Zobacz posta
    Zaraz idę do koszmarego noszenia z tym

    Ale najpierw pokaże tu
    Próbowałam zamotac tak jak Marciula, z biodra (zawsze motam z tobołka), no i efekty widać
    Dziecko wisi mi prawie na tyłku i udało mi się zrobic chusto-wisiadełko

    Pozostaniemy jednak przy tobołku

    kochana, to czemu z tobołka nie wrzuciłaś? Ja jak jestem w domu to przeważnie tak własnie wrzucam... Opisałam mniej więcej jak to wygląda dla tobołka, zrób początek tak, jak napisałam - to jest "prawie" jak do plecaka! Tylko lewa strona chusty nie idzie na ramie tylko na klatkę piersiową/pod pachę.

    Poza tym... W którym momencie Ty to dociągałaś?! Bo ja nie widzę
    To jest pierwszy DH, też nie był idealny, nie zrażaj się! Warto próbować, choć raz codziennie - w końcu się uda!




    owieczka33 super daj znać jak z córą będzie

  16. #36
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    a ja wczoraj w nocy ćwiczyłam na poduszce bo nowa szmatka z wymianki przyleciała, a dziecko spało i misiek żaden się nie napatoczył małż się ze mnie śmiał jak wszedł do pokoju i mnie z tą poduszką zobaczył.....a ja mu na to żeby się nie śmiał tylko sprawdził czy nóżki ułożone prawidłowo i dupka wpadnięta
    Dziś na Hance próbowałam i wyszło nawet za pierwszym razem.....chyba coś mi się w głowie odblokowało bo wcześniej mi te plecaki w ogóle nie szły a teraz normalnie bez lustra nam to idzie dosyć dobrze. Czekam z niecierpliwością na cieplejsze dni bo w kurtkach jak jesteśmy to zdecydowanie króluje tula

    Edit: Marciula ranisz me serce wrzucając fotkę z tą właśnie szmatą....próbuję ją sobie z głowy wybić a ona ciągle mnie prześladuje....

  17. #37
    Chustofanka Awatar kamillasz
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Górny Śląsk
    Posty
    499

    Domyślnie

    Martulec świetny instruktaż i film
    No to będę miała zadanie bojowe na weekend Na filmie to tak nieskomplikowanie wygląda, aż sama jestem ciekawa efektów

  18. #38
    Chustonoszka Awatar IzBart
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Krk
    Posty
    130

    Domyślnie

    Super Marciula!!!!
    Bart 05.11.10 Iz 29.05.13

  19. #39
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Marciula dostajesz ode mnie nieformalnego Chustowego Oskara mnie też zawsze ta koszulka na biuście wisi i nie umiem dociagnąć
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  20. #40
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Ja tracę naprężenie w momencie, kiedy próbuję połę zarzucić na plecy. No i nie potrafię jej ładnie ułożyć na Zosi, rąk mi nie starcza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •