Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23

Wątek: Bajeranckie nery od Mio unico - darijah

Mieszany widok

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Smile Bajeranckie nery od Mio unico - darijah

    Potwierdzam z przyjemnością bajeranckość twórczości Darii - saszetki są starannie wykonane, z dbałością o każdy detal. A sposób zapakowania już całkowicie zaspokoił mnie estetycznie Dziękuję i polecam

  2. #2
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    I ja mam nerkę - podpisuję się pod poprzedniczką, jest bezbłędna i chyba sprawię sobie jeszcze jedną, większą W akcji:


    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    moja chustowa nerka od darijah też przepiękna, dziękuję i polecam
    Ostatnio edytowane przez kustafa ; 29-03-2014 o 12:12 Powód: literówka



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  4. #4
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    o jaaa, dopiero odkryłam wątek Dzięki dziewczyny ! Livado czy mogę zamieścić Twoje zdjęcia na Fb ?
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  5. #5
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darijah Zobacz posta
    o jaaa, dopiero odkryłam wątek Dzięki dziewczyny ! Livado czy mogę zamieścić Twoje zdjęcia na Fb ?
    Częstuj się Mam jeszcze jakieś inne jakbyś chciała...
    Ostatnio edytowane przez livada ; 29-04-2014 o 17:40
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  6. #6
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    I jeszcze nasza duża, naprawdę bardzo pojemna
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  7. #7
    Chusteryczka Awatar paulina
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    90419
    Posty
    2,980

    Domyślnie


    Moja jest miszcz
    Kokoszka, 12.2010
    Kokos, 11.2013
    Fi, 3.2016

  8. #8
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    ja też swoją uwielbiam, mój m też ma swoją... świetne, starannie wykonane, kolory dobrane ze smakiem, szybka realizacja, jesteśmy bardzo zadowoleni!

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Portfel, komórka, klucze, kluczyki do sam. , chusteczki higien., smoczek. Wiecej raczej nie wejdzie (przynajmniej w moją)



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #10
    Chusteryczka Awatar paulina
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    90419
    Posty
    2,980

    Domyślnie

    Ja ostatnio miałam pieluszke, mokre chusteczki, klucze, portfel, tetre i szmaciana torbę na zakupy
    Kokoszka, 12.2010
    Kokos, 11.2013
    Fi, 3.2016

  11. #11
    Chusteryczka Awatar grazyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,793

    Domyślnie

    Mój mąż też zadowolony ze swojej , pomieści sporo: portfel, klucze, scyzoryk, telefon, chusteczki.
    Tymon 15 lutego 2011 i Antonina 27 lipca 2015

  12. #12
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    moja mieści spory portfel, kluczyki od samochodu, dokumenty samochodowe, klucze od domu w etui no i telefon. Jak się pakuje ją niezałożoną to więcej wchodzi, na ciele już ciaśniej to się tak nie upcha

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  13. #13
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    Dziewczyny, wątek nerkowy został zawieszony. Właśnie napisałam do Jazzoo w tej sprawie. Czekam na odpowiedź. Myślę, że to związane z brakiem opłaty za maj która jakimś cudem wyleciała mi z głowy i zorientowałam się dopiero płacąc za czerwiec. Przelew pewnie i tak do nich nie dotarł bo zrobiłam go w piątek Mam nadzieję, że nie zawieszą wątku na miesiąc. Przepraszam najmocniej za moje roztargnienie. Piszcie na priv w razie czego.


    edit : Już jest
    Ostatnio edytowane przez darijah ; 08-06-2014 o 23:44
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  14. #14

    Domyślnie

    Moja nereczka, jest fantastyczna mieści dość dużo bardzo potrzebnych i mniej potrzebnych rzeczy (piórka, kwiatki i kamyczki) , jest bardzo ładnie i starannie wykonana, a moje czerwone jabłuszko jak twierdzi mój mąż widoczne jest z kilometra

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •