Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36

Wątek: Chinki i nie chinki :D

  1. #21
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    A moje pierwsze pieluszki to były chinki właśnie, kupiłam nowe i tak mi śmierdziały, że nie odważyłam sie ich ubrać. Od tamtej pory nie miałam w stosiku chinek, chociaż podobaja mi się wzorki.


  2. #22
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Mam kilka chinek, które dostałam. Nie mam problemu z tym czyje rączki je uszyły. W sumie te moje jakościowo są ok i służą dobrze, mogłabym dokupić więcej bo występują w przecudnych wzorach ale mam obawy, że jakość nie jest powtarzalna. Kupując pieluszkę markową wiem czego się spodziewać a z chinkami obawiam się, że to loteria.

  3. #23
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guesy Zobacz posta
    Kupując pieluszkę markową wiem czego się spodziewać a z chinkami obawiam się, że to loteria.
    To zdanie w wiekszosci oddaje moj punkt widzenia, a dokladnie wyzszosc pieluszek markowych.
    Nie mniej u mnie też 60% chinek i poza 1 (ktora sie szybko zuzyla, kiepski pul, ale nie przecieka) jestem zadowolona na rowni do markowych.
    lizka

    Mama 2 synów - Maćka (2005) i Michała (2013)

  4. #24
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja mam wręcz przeciwnie, większość chinek jest bardzo podobna, więc wiem czego się spodziewać, za po firmówkach nie zawsze, jednak każdy ma trochę inny styl szycia, rozmiar, ogólnie są różnice.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    586

    Domyślnie

    Kupiłam na allegro aaKUKU i nie wiem czy źle trafiłam,ale fatalne! Kieszonki Pul po pierwszym praniu Pul rozwarstwiony po całości,polarek na każdej pieluszce innej,wątpliwej jakosci zwróciłam w ramach reklamacji...wcześniej miałam ecopepette i było ok.

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  6. #26
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    Ja z chinek mam Alva Baby, kupowane bezpośrednio na ich stronie. Wychodzi 16-19 zł za sztukę w zależności od modelu i kursu $. Przesyłka za 0,1 $, darmowa powyżej 49$.
    Są świetne, najfajniejsze z kolorowymi napkami bo mają wpinany wkład i falbanki wewnętrzne- używam na noc i na wyjścia. Przecieki mam takie same jak we wszystkich innych, bo nie zawsze dobrze zapinam i dopasowuje

    Właśnie zamówiłam 3 następne

  7. #27
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Ja też na początku skusiłam się na chinki. Ładne tanie...I nawet zakładałąm je mojej Małej od ok 5 kg. I są ok. Ale ostatnio zakupiłam kilka polskich kieszonek OS. Różnica kolosalna... Mimo że to też OS to są mniejsze, węższe, zgrabniejsze. Spokojnie można noworodka zapieluchować i będzie wygladał zgrabnie. Postanowiłam swój stosik zaopatrzyć w kilka jeszcze polskich kieszonek. Ale chinki nie wyjdą z użycia. Są praktyczne i tanie. Ale zgrabnie to będą wygladac pewnei dopiero na roczniaku, mimo że wzorki również cieszą oczy.

  8. #28
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ciocia_wiedzma Zobacz posta
    Ja z chinek mam Alva Baby, kupowane bezpośrednio na ich stronie. Wychodzi 16-19 zł za sztukę w zależności od modelu i kursu $. Przesyłka za 0,1 $, darmowa powyżej 49$.
    Są świetne, najfajniejsze z kolorowymi napkami bo mają wpinany wkład i falbanki wewnętrzne- używam na noc i na wyjścia. Przecieki mam takie same jak we wszystkich innych, bo nie zawsze dobrze zapinam i dopasowuje


    Właśnie zamówiłam 3 następne
    Ale to otulacze? Nie trafiłam na takie coś, zapodasz stronę?

  9. #29
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    otulacze też mają. te z kolorowymi napkami to takie: http://www.alvababy.com/colorful-sna...sets-c-87.html
    ale w ogóle wszystkie są fajne.

  10. #30
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ciocia_wiedzma Zobacz posta
    otulacze też mają. te z kolorowymi napkami to takie: http://www.alvababy.com/colorful-sna...sets-c-87.html
    ale w ogóle wszystkie są fajne.
    Jak długo czekałaś na przesyłkę? Ta przesyłka za 0,1$ jest rejestrowana, można ją śledzić?
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  11. #31
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    za pierwszym razem robiłam zamówienie duże, wyszło ponad 49$ i przyszło w tydzień kurierem. ta za 0,1$ jest niestety nie rejestrowana i idzie jakieś 4 tyg. I czasami potrafi gdzieś zaginąć (na cle może?)

  12. #32
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ciocia_wiedzma Zobacz posta
    za pierwszym razem robiłam zamówienie duże, wyszło ponad 49$ i przyszło w tydzień kurierem. ta za 0,1$ jest niestety nie rejestrowana i idzie jakieś 4 tyg. I czasami potrafi gdzieś zaginąć (na cle może?)
    No właśnie nie wiem czy warto ryzykować, pająki i piórka mi w oko wpadły
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  13. #33
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    jak nie dojdzie to bez problemu Ci kasę oddadzą

  14. #34
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Ja kupowałam na ebay-u, i rzeczywiście dwa razy przesyłka nawet nie została wysłana, a sprzedający został zablokowany na ebayu. Trochę to dziwne było. Zwrot pieniędzy był bez problemu, choć po jakimś czasie oczywiście. Ale ryzykuje sie tylko swój czas.

  15. #35
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    dlatego ja wole zamawiać bezpośrednio od producenta. Jest większa szansa że mu zależy na kliencie

  16. #36
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    No właśnie nie wiem czy warto ryzykować, pająki i piórka mi w oko wpadły
    piórka rzeczywiście są ładne, aż się sama zaczęłam zastanawiać nad zamówieniem tylko poczekam aż dolar trochę spadnie

    btw zamawiałam kiedyś z Chin i poza długim czasem oczekiwania to wszystko było ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •