Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Czy ktoś tu duże dzieci nosi z przodu?

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Podziwiam
    Ja (a raczej moj kręgosłup) wymiękłam przy 10 kg...



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1,299

    Domyślnie

    Nigdy nie nauczyłam się nosić na plecach zatem nosiłam z przodu 13kg i więcej też.

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    A ja albo czasami plecy albo (i przede wszystkim) w kółkowej na biodrze. Młoda jest z tych ruchliwych i wyciągnięcie jej z chusty lub wsadzenie do niej jest dla mnie najwygodniejsze właśnie przy użyciu kółkowej. Poza tym z pleców mi wieje po 15 minutach, a z przodu jak ją mam, to guzik widzę.
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  4. #24
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    Ja też lubię czasami ponosić córę, obecnie ma 2 lata i 8 miesięcy, jakoś tak lżej ją wsadzić z przodu, niż wrzucać na plecy w tych wszystkich kombinezonach

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    moja prawie 5 latka często ładuje się na przód ale ona chudzizna i tak się gadzina zawsze ułoży że nam wygodnie, no może gdyby nie te dyndające nogi no i my mietkowe
    ale baaaardzo długo nosiłam ją z przodu regularnie - 4 lata to na bank

  6. #26
    Chustofanka Awatar zanahoria
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Inowrocław/ Bruksela
    Posty
    198

    Domyślnie

    noszę 13 kg z przodu w Manduce, troche mnie tylko pas obciera przy wchodzeniu po schodach. kieszonka wyczerpała sie nam juz przy 9kg, wtedy forgetit pokazywała nam podwójny krzyż jako optymalną dla dużego dziecka. niestety nie wygrał z nosidłem
    Okruszek 10.2012, Okruszynka w drodze 19.12.2014
    czesto pisze z komorki, bez ą i ę

  7. #27
    Chustomanka Awatar sowtil
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    537

    Domyślnie

    Mój m około 13 kg. Ostatnio najczęściej noszę go w Hop tye zarówno na plecach jak i z przodu. Wiązania na plecach w chuście nie mogę opanować z nosidłem jest mi o wiele łatwiej. Tym bardziej, że młody piechur co chwila chce na własne nogi. Z przodu noszę go gdy jest śpiący lub deszczowa pogoda no i gdy mamy jechać komunikacją miejską.
    Na dłuższe etapy wiążę go w chustę. Głównie 2x, ale dziś zawiązałam w kieszonkę i rozłożyłam poły i było mi znacznie wygodniej.
    mąż Krzysztof, synek Wojtek 25.10.2012r, Maleństwo 12.2015/01.2016

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,795

    Domyślnie

    Generalnie noszę na plecach, Młody może miec juz pod 15 kg, bo strasznie gruby i ciężki
    Ale zdarza się nam nosić w kieszonce - jak widzę, że Młody marudzi, bo chce spać, a musimy pokonać jakiś dystans w chuście bez marudzenia (np w pociągu) - najczęściej wtedy od razu zasypia, na plecach nie jest tak szybko.
    Albo jak ja z jakiegoś powodu się denerwuję, a musze zawiązać - wtedy wracam do starej dobrej kieszonki
    W czym? obojętnie - w Tuli, w bawełnie, w lnie, w wełence.
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Ja nosiłam tylko z przodu, na plecach nienawidziłam szczerze. Tylko że większego klocka w mietku, nie w chuście.
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  10. #30
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Też noszę z przodu w sytuacjach typu dom - komunikacja miejska - ale tylko w MT, w chuście nie wyrabiam - po 5-10 minutach tak mnie bolą plecy i ramiona, że nie daję rady. Córa waży ok 10 kg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •