Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pupeko, kieszonka

  1. #1
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie Pupeko, kieszonka

    Czy ktoś ma/miał może kieszonki Pupeko i może podzielić się wrażeniami? Jak się sprawdzają? Zamierzam właśnie zanabyć kieszonkę z tej firmy z pulu bawełnianego i zastanawiam się, czy się sprawdzi... Czy ten pul jest bardzo gruby? Jak ze szczelnością tej pieluchy? Gumki nie obciskają? Ten OS to jest taki mniejszy czy większy? I jak się zachowuje ten welurek od pupy (z welurkiem kieszonek jeszcze nie widziałam, tylko z mikropolarem). Ciekawa jestem Waszych doświadczeń z ta pieluchą.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:06
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

  2. #2

    Domyślnie

    Ja odradzam kieszonki, nam przeciekają od samego początku. Welurowe są lepsze, ale moim zdaniem lepiej zainwestować w otulacze.

  3. #3
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madziaaliyah Zobacz posta
    Czy ktoś ma/miał może kieszonki Pupeko i może podzielić się wrażeniami? Jak się sprawdzają? Zamierzam właśnie zanabyć kieszonkę z tej firmy z pulu bawełnianego i zastanawiam się, czy się sprawdzi... Czy ten pul jest bardzo gruby? Jak ze szczelnością tej pieluchy? Gumki nie obciskają? Ten OS to jest taki mniejszy czy większy? I jak się zachowuje ten welurek od pupy (z welurkiem kieszonek jeszcze nie widziałam, tylko z mikropolarem). Ciekawa jestem Waszych doświadczeń z ta pieluchą.
    dopiero co zauważyłam
    no wiec posiadam kieszonke pupeko z pulu bawełnianego z której jestem zadowolona
    Miałam juz wiele pieluch z tego rodzaju pulem wiec mam duże doswiadczenie
    Ladnie skrojone, pul miękki, nie jest sztywny, gruby, nie szeleści, jest raczej cienki. Jest szczelny o ile pielucha nie jest totalnie przesikana, ale to dotyczy kazdej pieluchy wielo. Ten one size to jest standardowy, na pewno nie mniejszy, ale duży też nie. Gumki mojego syna nie obciskały. Prawde mówiąc wole pieluchy z welurkiem syntetycznym i ten taki ma z czego jestem zadowolona.
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    o Pupeko to chyba był osobny wątek?
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •