Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: wątek patriotyczny

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie wątek patriotyczny

    Otwieram wątek "patriotyczny" Bardzo mnie cieszy ze Nati ma takie sukcesy zagraniczne, ale... może można jeszcze lepiej? Czego inni mogą się nauczyć od Nati a co Nati mogłoby udoskonalić? Nie mówię tylko o chustach, ale też o komunikacji, stronce www, opakowaniach etc.

    Z mojej strony uwagi:
    - strona na facebook'u- czemu tak mało zdjęć od mdzynarodowych chustonoszek, komunikacja to właściwie wpisy o nowych chustach (w didku jest trochę ciekawiej, a też wpisy aktualizowane są w weekend) a przecież nie tylko o to chodzi w "oswajaniu" klientów
    - czemu nie ma w sprzedaży woreczków/plecaczków do chust?
    - brak info o materiałach (jakie właściwości mają poszczególne materiały, dlaczego bambus naturalny jest droższy od wiskozy bambusowej etc)

    Ale oczywiście zdjęć i modelek to zagranicą mogą nam tylko pozazdrościć

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    a ja myślałam, że tu chusta z wątkiem w kolorach patriotycznych będzie

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    Tak ja wiem, ze jest powiedzenie ze watek bez zdjecia to nie watek, ale moze ktos sie odwazy cos dodac ?
    Czy może powstal tylko pomysl na chuste dla kibica - bialo czerwona , na srodku orzel ???

  4. #4
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    jeżeli badasz rynek to wystarczy poczytać sobie wątki Nati tam można ogrom informacji i wniosków wyciągnąć

  5. #5
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    jeżeli badasz rynek to wystarczy poczytać sobie wątki Nati tam można ogrom informacji i wniosków wyciągnąć
    co nie wszyscy robią

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o ankiete nt chust, ani czy dobrze nosza stare czy nowe, czy ceny sa wysokie czy niskie i dlaczego sa wysokie - a tylko na takie inf z ostatnich miesiecy natrafilam, chodzilo mi o aktualne spojrzenie na inne rzeczy niz same chusty- sposob komunikowania sie (strona, facebook, rodzaje info), przywiazywania nas (klientow) do siebie i cala oferta w porownaniu np do Didymosa. A na taki watek nie natrafilam, ale jak mozecie podpowiedziec gdzie szukac to prosze tam sie grzecznie wyniose

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    a co? darmowe badanie rynku przez Nati?
    nie kupię i nie kupuję juz Nati, daaaawno temu...
    poszperaj na forum dlaczego Nati ma gdzieś swoich klientów, poczytaj o rozjechanych makach i innych tego typu historiach
    K. 2009M. 2012

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    Strona firmowa Nati to jedno. Fanpejdż to drugie - zapraszam Są i międzynarodowe chustofanki i badanie rynku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •