Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40

Wątek: Jaki kolor Tuli jest najpraktyczniejszy?

  1. #21
    Chustofanka Awatar MegiM
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    379

    Domyślnie

    A czy to jednak nie kwestia materialu? W sensie ze sztruks faktycznie oblazi, a bawelna juz mniej?
    Zauwazylam, ze na sprzedazowym dominuje ten pierwszy, faktycznie jest lepszy? Osobiscie kojarzy mi sie tylko ze spodniami z czasow podstawowki:/ a planuje sie zaopatrzyc w mt i nie wiem ktory wybrac?
    J. 27.04.13r. J. 03.04.15r.

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    miałam hybryde pani_olo z velvetu, to taki drobniutki sztruks, nie obłaził (no ale szary był)

  3. #23
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    a ja miałam Nico bikes na szarej Tula super były....ja ogólnie kocham szarości fiolety i różowości
    Moje nico były na beżu, myślałam, że są z szarością i odchorowałam je straszliwie, tym bardziej, że amarant i fiolet biskupi to moje ukochane kolory.
    Teraz marzy mi się toddler leluja ale niestety nie ma nigdzie...
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  4. #24
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Leluja to limit niestety nie spotykany juz

  5. #25
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    Leluja to limit niestety nie spotykany juz
    wiem, niestety, wiem ale liczyłam na rynek wtórny ale ten zawiódł w ogóle jakikolwiek toddler na rynku wtórnym to unikat
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  6. #26
    Chustofanka Awatar MegiM
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egla30 Zobacz posta
    wiem, niestety, wiem ale liczyłam na rynek wtórny ale ten zawiódł w ogóle jakikolwiek toddler na rynku wtórnym to unikat
    Moze sie zuzywaja?
    J. 27.04.13r. J. 03.04.15r.

  7. #27
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MegiM Zobacz posta
    Moze sie zuzywaja?
    Tak, noszą dzieci przyjaciół

    A serio, moja WC szyta z cycatek rapalkowych (dla niewtajemniczonych - intensywny niebieski/turkus) jest fajna
    Śliny nie widać, zużycia w sumie też.... Ona od spodu jest na panelu na czarnym canvasie i tam już widać co nieco... głównie obłażące białe paprochy z ubrań Młodszej i... ślady przeżuwania przy napce - jedną sobie upodobała Gwiadeczka moja...

    A że ja również lubię fiolecik, to liczę, że w przyszły tygodniu przybędzie mi toddlerek na fioletowym canvasie... No ciekawe, jak toto się prezentować będzie

    M. X.08 [*] M. X.12

  8. #28
    Chustomanka Awatar margaretka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    923

    Domyślnie

    Ooo, Franciszka czyżbyś zdecydowała się na humming birds? Proszę o fotki, też na nie choruję a bardzo jestem ciekawa tego fioletu w realu

  9. #29
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margaretka Zobacz posta
    Ooo, Franciszka czyżbyś zdecydowała się na humming birds? Proszę o fotki, też na nie choruję a bardzo jestem ciekawa tego fioletu w realu
    oczywiście, że foteczki obowiązkowe w stosownym.... dziale/wąteczku

    M. X.08 [*] M. X.12

  10. #30
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    to ja też zacieram rączki, mi się jeszcze ten motylkowy podoba, ale boję się, że ten fiolet zbyt oczodajny będzie chociaż ja tak kocham fioleciki.....

  11. #31
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Odgrzebię stary wątek

    Zastanawiam się właśnie nad szarą tulą folk albo fioletową (hummingbird/chloe). Jak jest z tymi fioletami? Brudzą się bardzo/ łapią paproszki? Czy ktoś ma może zdjęcie w realu?

    Będę wdzięczna za informacje

  12. #32
    Chustomanka Awatar julianka.
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    KR
    Posty
    799

    Domyślnie

    Nie wiem jak szara ale fioletowa blaknie na pasach naramiennych. W sumie procz jasnych wszystkie tracą kolor na słońcu. Paprochow nie łapie, brudzi się standardowo.
    wysłane z taptalka
    Ania mama Juli, Błażusia i Franusia


  13. #33
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    ja tylko mogę powtórzyc wszystko co było wczesniej napisane
    mamy tule od lipca, nie wyblakła wcale mimo noszenia sporo i to w słońcu, brudu ani śliny nie widać a mamy szarą z wyhaftowanym balonem

  14. #34

    Domyślnie

    A miał ktoś do czynienia z Zig Zagiem w wersji szarej/miętowej albo z Arrows? Te jaśniejsze miejsca nie brudzą się jakoś spektakularnie? Nie bardzo mam pojęcie jak brudzi się takie nosidło (śliną, rączkami), no bo chyba nie tak jak plecak? Nie kładzie się go np. na brudnej podłodze w różnych dziwnych miejscach. A może się kładzie?

    A co do interesujących mnie kolorów – nie widziałam na żywo, ale na zdjęciach odnoszę wrażenie, że pasy naramienne i biodrowy są wykonane z popielatej tkaniny o ciepłym odcieniu i że gryzie się ona z chłodnym szarym/miętowym na panelu. W moim odczuciu wygląda to dość kiepsko. Prawda to? Czy monitor mnie oszukuje? A może się czepiam? Tyle pięknych Tuli widziałam, a teraz nie bardzo mi się cokolwiek podoba...





  15. #35
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Moja siostra ma zig zaga mietowego i po pierwsze uwazem,ze kolory sa sliczne i bardzo ladnie do siebie pasuja,wg mnie to jedna z ladniejszych tul a po drugie ,co do twoich obaw odnosnie brudzenia sie nosidla,to zalezy chyba jak kto je traktuje moja sis jakos szczegolnie delikatnie sie z nim nie obchodzi,ale tez np nie siada na nim na brudnym chodniku moge dopytac czy wogole je prala do tej pory,bo w sumie nie wiem
    Mi sie wydaje,ze upranie nosidla raz na jakis czas,gdy jest taka potrzeba to zaden problem,wiec bierz te tula,ktora ci sie najbardziej podoba

  16. #36

    Domyślnie

    Dopytaj, czy prała i jak bardzo się brudzi, proszę Generalnie nie widzę problemu w przepraniu nosidła raz na czas, gorzej, że nie znoszę jak coś jest brudne i obawiam się zbyt częstego prania. Jak nie widać to jakoś mi nie przeszkadza

    Mnie by się pewnie właśnie miętowa Tula widziała, ale Małżon ma decydujący głos, bo nie ogarnia chusty i to głównie dla niego. Nie wiesz, jaki siostra ma kolor kapturka?





  17. #37
    Chustomanka Awatar mudiwa
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,067

    Domyślnie

    Ja mam tule day owls (beżowa), rzucam nia gdzie popadnie, piore jak trzeba i jakos sie ma nie ma niedopranych plam, ale ja tez nie piore za każdym razem jak sie troszkę przybrudzi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Masimba - 03/14 Mia - 12/10

  18. #38
    Chustomanka Awatar Emma
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    585

    Domyślnie

    Ja myslałam własnie nad chloe, ale widze że szarości najlepsze, więc coraz bardziej skłaniam się ku pink zig zag
    Żona, mama, doula

    Synek maj 2012r. Córcia wrzesień 2014r

  19. #39
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Dopytaj, czy prała i jak bardzo się brudzi, proszę Generalnie nie widzę problemu w przepraniu nosidła raz na czas, gorzej, że nie znoszę jak coś jest brudne i obawiam się zbyt częstego prania. Jak nie widać to jakoś mi nie przeszkadza

    Mnie by się pewnie właśnie miętowa Tula widziała, ale Małżon ma decydujący głos, bo nie ogarnia chusty i to głównie dla niego. Nie wiesz, jaki siostra ma kolor kapturka?
    No wiec pytalam i mowi sis,ze nie prala jeszcze ani razu,a ma ja juz prawie rok i wg mnie nie ma na niej wiekszych widocznych zabrudzen. Takze bierz spokojnie

    ehhh,zapomnialam dopytac o kapturek,ale cos mi sie wydaje ,ze popielaty byl,ale to nie na 100%..

  20. #40
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    ja mam granatową i jestem bardzo zadowolona, a panel w balony
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •