Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Tinta i jej albumy

  1. #1
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie Tinta i jej albumy

    No nie wierzę po prostu, jak może nie być jeszcze tego wątku

    To ja pierwsza. Mam kilka albumów i przepiśników od Tinty i wszystkie przepiękne, starannie wykonane, dopasowane do zamawiającego. Jeden nawet dostarczony do rąk własnych. Same zachwyty jednym słowem

    i pewnie jeszcze kilka zamówię..

  2. #2
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Ręcami i nogami się pod tym podpisuję! I Tinta, i jej albumy:

    Też mam zdecydowanie za mało...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  3. #3
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    ja mam, stały kontakt w trakcie zamówienia, doskonała jakość, gustowny dobór kolorów, co świadczy o umiejętnosciach i talencie, i nie piszę tego jako miłośniczka wszelakich notesów
    aha, mam też komplet komunijny dla córki, bardzo sie wszystkim podobał, bardzo dokładnie wykonany, co jest dla mnie priorytetem, zdecydowanie polecam nie tylko na prezenty, ale i jako cos dla siebie, dla przyjemności

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    O... I ja jestem fanką twórczości Tinty ! Podpisuje się pod wszystkim co napisały poprzedniczki
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  5. #5
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam twórczość Tinty
    W domu mam przepiśnik i dwa kalendarze, a jako prezenty, Tinta robiła dla mnie albumy, przepiśniki i notesiki.
    Wszyscy obdarowani (to były prezenty gwiazdkowe zeszłoroczne i w tym roku) byli absolutnie zachwyceni.
    Z Tintą jest świetny kontakt w trakcie realizacji, oferuje duuuuży wybór doskonałych jakościowo materiałów, wszystko wykonane jest bardzo dokładnie. Tinta ma świetne pomysły
    Mnie najbardziej urzekły notesiki, które robiła dla kuzynek. Same zobaczcie :
    http://tinta-studio.blogspot.com/2013/11/notesiki.html
    http://tinta-studio.blogspot.com/201...-notesiki.html

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Tinta
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    dolnośląskie
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Teoretycznie nie powinnam się tu odzywać, ale nie wytrzymałam
    Dziękuję Edytko za założenie wątku i wszystkim dziewczynom za miłe słowa - dają mi pozytywnego kopa do działania! Wzruszyłam się - naprawdę! Dzięki jeszcze raz!

  7. #7
    Chustomanka Awatar katsos
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    730

    Domyślnie

    Zamawiałam trzy albumy przed Świętami i jestem bardzo zadowolona.
    Mogłam wybrać, jakie dokładnie chcę albumy - papiery, wzory, napisy, wielkość, układ itd. Tinta wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania, ukazując różne możliwości wykonania, doradzając. Ponadto, wymiana wiadomości była bardzo miła.
    Mimo że składałam zamówienie w gorącym okresie, albumy zostały wykonane szybko a przy tym bardzo starannie.
    Polecam i na pewno jeszcze się na coś skuszę, ponieważ tworzysz piękne rzeczy!
    10 marca 2013

  8. #8
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    też muszę dodać słów kilka, choć poprzedniczki napisały właściwie wszystko. Profesjonalizm i talent. A że szykuje mi się kilka okazji , niebawem znów zamówię coś od Tinty
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  9. #9
    Chustomanka Awatar damara
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    wrocław/bolesławiec
    Posty
    959

    Domyślnie

    och ja też się podpisuję rękami i nogami, albumy od Agaty robią furorę wszędzie! Uwielbiam!
    Ernest jest z nami od 24.02.2015

  10. #10
    Chustomanka Awatar gouomb
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Grodzisk Maz.
    Posty
    1,238

    Domyślnie

    Tinta, gdzie jesteś? Odłożyłam trochę pieniędzy i marzę o albumie zrobionym przez Ciebie.
    Wszystkie dotychczasowe były na prezenty i w efekcie ja nie mam żadnego. A bardzo, bardzo bym chciała!
    Wiecie, czy da się zwabić Tintę z powrotem na forum?
    "Ludzie żyjący w określonym systemie społecznym prawdopodobnie nie potrafią sobie wyobrazić punktu widzenia tych, którzy niczego od systemu nie oczekując, planują jego zniszczenie" M. Houellebecq

    Moje Wuzetki: Zo VI.2011 i Zu VIII.2013

    Forumowe Paczki Mikołajowe!

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Tinta
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    dolnośląskie
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Hej, bardzo mi miło to czytać, ale już od dłuższego czasu nie zajmuje się albumami. Musiałam podjąć decyzję o zakończeniu działalności. Powodów tej decyzji było kilka. Poszłam do pracy, przez jakiś czas próbowałam jeszcze robić albumy wieczorem, w weekendy, ale na dłuższą metę nie dałam tego pogodzić.
    W zeszłym roku, pod koniec, sprzedałam całą pracownie, także nie mam już nawet narzędzi żeby coś zrobić.
    Czasem tęsknię za tymi czasami, pracy w domu, nad albumami, ale moje nowe zajęcie tez bardzo lubię....
    Także niestety nie będzie już możliwości zamawiania u mnie....
    Ściskam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •