Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 179

Wątek: Yaro Slings

  1. #101
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    Czy ktos ma tu ivy blue jeszcze?
    Bardzo dobrze nosi mi sie w tej chuscie, powoli robi sie miekka I co raz lepiej pracuje I jest fajnie czepliwa:
    nie mam ivy blue, ale podoba mi się a wyjaśni mi ktoś ten fenomen yolki?
    Kosmita 29.11.2013
    SuperBear 29.05.2015

  2. #102
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Fenomen? Jest po prostu obłędnie miękka, taka jak miękki dzianinowy kocyk. Wg mnie jest dość elastyczna, inaczej pracuje, i nie wiem, jak by ponosiła cięższe dziecko, czy starsze. Tak do 9 kg chyba spoko, ale dalej, nie wiem..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  3. #103
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Yaro ostatnio idzie jak świeże bułeczki Na grupie na fb jedna z nich sprzedana w niecałą minutę. Nie tylko mnie odbiło na ich punkcie.
    Kosmita 29.11.2013
    SuperBear 29.05.2015

  4. #104
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Zależy jaka, wiele yolek wisi na fb od miesiąca i nic
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  5. #105
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    ostatnio mi sie wydaje ze jest ogolny zastoj w sprzedazy chust za duzo jest wypustow i jest przesycenie :/ ale fakt jest ze niektore wzory sprzedaja sie nadal jak swieze buleczki

  6. #106
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rodzynka007 Zobacz posta
    ostatnio mi sie wydaje ze jest ogolny zastoj w sprzedazy chust za duzo jest wypustow i jest przesycenie :/ ale fakt jest ze niektore wzory sprzedaja sie nadal jak swieze buleczki
    Może zastój też wynika z tego, że wiele osób nosi tylko w sezonie wiosenno-letnim, kiedy np. jadą na urlop, kiedy nie trzeba specjalnych kurtek, a chusta się przy wiązaniu nie moczy w błocie.

    A co do Yaro - marzyłam o la vita blue-natural z konopiami, ale po miesiącu poszukiwań kupiłam la fleur blue też z konopiami. Pierwsze wrażenie było takie, że tragedia, ale teraz jestem zadowolona. Chusta szybko się robi miękka, jest szeroka (a ja takie lubię), ładnie się mienią te kolorki. Tylko żałuję, że nie dali z 10 cm więcej, bo wiążę na końcówkach i jak mi się środek trochę przesunie przy wiązaniu to jest ciężko. Z drugiej strony jak nie mam wiele zapasu to łatwiej dociągnąć, bo inaczej nie zawiążę

  7. #107
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Soul, zamówiłam swoją.
    Kosmita 29.11.2013
    SuperBear 29.05.2015

  8. #108
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Zależy jaka, wiele yolek wisi na fb od miesiąca i nic
    Wiesz, ja od jakiegoś czasu poluję na fajny wzór i długość, akurat te odlatują w kilka minut.
    Kosmita 29.11.2013
    SuperBear 29.05.2015

  9. #109
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Ja ze swojej yolki jestem bardzo zadowolona, ale może inne kolory inaczej się noszą? Zapytam siostrę, jej zamówiłam zieloną, ja mam niebiesko-różową


  10. #110
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kosmitka Zobacz posta
    Soul, zamówiłam swoją.


    a którą w końcu? Z wełną, czy bawełnę?

    Znalazłam sklep, gdzie jest mnóstwo yaro jeszcze do kupienia, full wypas mają na stanie, tylko wszystko po ukraińsku ale podrzucam :

    http://lovetobemom.com.ua/slingy/sli...ngs/?limit=100
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  11. #111
    Chusteryczka Awatar majetta
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,751

    Domyślnie

    My mamy lniane piórka. Przez pierwsze dwa tygodnie tragedia. Mimo łamania ledwo motałam plecak.
    Teraz (głównie ze względu na długość i wzór) jedna z częściej wybieranych przeze mnie chust. Dobrze trzyma, pięknie się mieni. Ten jasny szary to w słońcu taki srebrny się robi.

    L. 12.2014, Przecinek 06.2017

  12. #112
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta


    a którą w końcu? Z wełną, czy bawełnę?

    Znalazłam sklep, gdzie jest mnóstwo yaro jeszcze do kupienia, full wypas mają na stanie, tylko wszystko po ukraińsku ale podrzucam :

    http://lovetobemom.com.ua/slingy/sli...ngs/?limit=100
    piórka bawełniane jak mi się znudzą, to sprzedam i kupię inną
    Kosmita 29.11.2013
    SuperBear 29.05.2015

  13. #113
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez majetta Zobacz posta
    My mamy lniane piórka. Przez pierwsze dwa tygodnie tragedia. Mimo łamania ledwo motałam plecak.
    Teraz (głównie ze względu na długość i wzór) jedna z częściej wybieranych przeze mnie chust. Dobrze trzyma, pięknie się mieni. Ten jasny szary to w słońcu taki srebrny się robi.

    szare też są piękne
    Kosmita 29.11.2013
    SuperBear 29.05.2015

  14. #114
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Yaro doczekalo sie swojego podforum- zachecam do wystawiania recenzji tym ciekawym i zacnym chustom

  15. #115
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    87

    Domyślnie

    Czytam, czytam i nieeee wieeeeem
    Yaro yolka czy la vita, a może la flour albo turtle? Patrzę na te 100% bawełniane, wszystkie piękne, wszystkie 230 gramatury, ale czy różnią się nośnością? piszecie, że Yolki są kocykowate, a la vity i pozostałe również? Czy ma ktoś porównanie? Potrzebuję czegoś, w czym mój biedny kręgosłupik nie odczuje 8,5 kg. Pasiaczek przestał ograniać.

  16. #116
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Ja nie mam porównania, ale la vita jest naprawdę nośną szmatką. Czasem i 11 kilo zawiązuję i jest ok. Dobrze się dociąga i myślę że ma właśnie idealny stosunek nośność - dociąganie.
    Maj 2014 i Marzec 2016

  17. #117
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Ja też nie mam porównania (i w ogóle nie kąsam nośności chust, mi we wszystkim w sumie dobrze) ale la fleur też fajne jest

    Imo bierz co ci się wizualnie najbardziej podoba


  18. #118
    Chustomanka Awatar Freya
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    519

    Domyślnie

    ja mam porównanie między yolką a turtle - niby obie taka sama gramatura, ale yolka jest grubaskiem, kocykowata i mięciutka. Mocno pracuje przy dociąganiu, nawet sprawia wrażenie jakby lekko elastycznej. Moim zdaniem była nieco dłuższa, niż producent podaje, ale nie mierzyłam. Podobno świetnie układa się przy plecakach - nie sprawdzałam, bo miałam za małe dziecko, ale jestem skłonna uwierzyć
    Żółwie są całkiem inne - wręcz trudno uwierzyć, że to ta sama gramatura. Są dość cienkie i "zbite", nie sprawiają wrażenie elastycznych, nie pracują, ale dociągają się cudownie - bardzo łatwo i dociągnięte fajnie trzymają. Są miękkie od nowości, ale po wynoszeniu stają się bardziej czepliwe. Chusta absolutnie, zupełnie nie jest kocykowata - ale mimo to myślę, że nosi dość fajnie. Może nie dla ciężarków, ale moje 6-6.5 kg nosiła w kieszonce bez problemu (a yolka po porządnym dociągnięciu lubila mi się wbić w ramiona - ot taki paradoks, może to przez tę lekką elastyczność splotu?).

    Generalnie z tych 2 chust - dla ciężarka yolka albo yolka toddler, jeżeli chusta ma być typowo do plecaka to yolka. A jeżeli ma być uniwersalna, to jednak żółwie Ja bardzo je lubiłam, właśnie niedawno sprzedałam, żeby zamówić la vitę autumn rainbow - zobaczymy, jak ona się będzie nosić






    Tu widać różnicę w grubości: Yolka miała 3.6m, turtle 4.2

    Ostatnio edytowane przez Freya ; 12-11-2015 o 15:45
    Milan 28.07.2015

  19. #119
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    87

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, szczególnie Freyi za dogłębną analizę i zdjęcia <3 ostatnie wiele pokazało
    Ja szukam nowej chusty właśnie pod kątem plecaczka, więc wybiorę yolkę. A do kieszonki czy innych przednich wiązań może kupię żółwie albo la vitę? zbliżają się urodziny i Święta

  20. #120
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Daj koniecznie znać jakie wrażenia
    Maj 2014 i Marzec 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •