Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Faktura no cottonów

  1. #41
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Dziewczyny a jak nc noszą starsze dzieci? Mam pytanie od chetnej na moje dmuszki czy poniesie 18 miesięczniaka
    Na mojej fotce na bazarku nosze Niunię ważącą wwczas 13-14 kilo w Pancy no-cotton. Niunia miałam wtedy własnie coś pod 2 latka. Sprawdziły się super!

  2. #42
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    233

    Domyślnie

    Mój zanim skończył rok, dobił do 12 kg, więc wcześnie miałam co nosić. Co prawda mam porównanie tylko z tym, jak mi się nosiło w samej bawełnie i bawełnie z wiskozą bambusową. W obu tych rzeczach kompletnie wymiękałam. Za to perła nc była pod tym względem duuuużo lepsza. W moim odczuciu nawet od Bondolino. No ale nie nosiłam ani w wełnie, ani w konopiach, ani w innych splotach.

  3. #43
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sliwka Zobacz posta
    Mój zanim skończył rok, dobił do 12 kg, więc wcześnie miałam co nosić. Co prawda mam porównanie tylko z tym, jak mi się nosiło w samej bawełnie i bawełnie z wiskozą bambusową. W obu tych rzeczach kompletnie wymiękałam. Za to perła nc była pod tym względem duuuużo lepsza. W moim odczuciu nawet od Bondolino. No ale nie nosiłam ani w wełnie, ani w konopiach, ani w innych splotach.
    Na szczęscie dzieci po ukończeniu roku juz tak szaleńczo nie rosną zatem jeszcze ponosisz.

  4. #44
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Na szczęscie dzieci po ukończeniu roku juz tak szaleńczo nie rosną zatem jeszcze ponosisz.

    Tak, tak (-: Ponosiłam i ma już 3 lata. Za chwilę rodzi się kolejny, więc też ponoszę...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •