Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Blueberry

  1. #1
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Blueberry

    Kto ma i co może od niej powiedziec?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie Re: Blueberry

    podobało mi się to że była wąska między nóżkami, miała dobrze rzepy i była chłonna

    nie podobało mi się to że za sztywna była
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  3. #3
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie Re: Blueberry

    minki kieszonka one size- mała jak na one size, super wkładka konopno-mikrofibrowa, fajnie wykonana. polarek wewnątrz sie "kulkuje", rzepy rewelacyjne, mocne i nie niszczaą się jak w BG. laminowane minki grubsze niż laminowany poliester przez co są sztywniejsze, ulubione mojego małża, moje niekoniecznie
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie Re: Blueberry

    miałam otulacze minky
    miałam kieszonki minky

    zalety:
    estetyka - sa absolutnie piekne
    trwalosc - sa z grubego pulu, ktorego nie da sie zajechac, a ktory nie jest tak gruby, by byl niewygodny
    kroj - kazdemu pasuje co innego, ale sa idealne: pomiedzy szerokimi wonderbułami a waskimi IB
    rzepy - sa to najtrwalsze rzepy w kosmosie; jedyne dla mnie akceptowalne, poza tym uzywam tylko nap

    wady otulacza: jak formowanka za bardzo nasiaknie, warto wymienic i otulacz, poniewaz wyscielany jest materialem, nie samym PUL-em, co jest jednoczesnie zaleta, bo jak pieluszka jest mniejsza od otulacza, dziecko nie musi dotykac bezposrednio tej oddychajacej, ale jednak - umowmy sie - gumy

    wady kieszonek minky: brak

    jestem ogromna entuzjastka blueberry i wiem, ze maja zawrotne ceny, ale sa wg mnie warte kazdej zlotowki na nie wydanej

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    97

    Domyślnie Re: Blueberry

    mam blueberry onesize, bardzo fajna, chłonna, wygodna.
    może chcesz kupić, bo moja młodzież na polar uczulona? (kupiłam pieluchę tu na forum, użyłam dosłownie 1 raz )

  6. #6
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: Blueberry

    Cytat Zamieszczone przez gagatek
    mam blueberry onesize, bardzo fajna, chłonna, wygodna.
    może chcesz kupić, bo moja młodzież na polar uczulona? (kupiłam pieluchę tu na forum, użyłam dosłownie 1 raz )
    Jaki kolor i ile za nią chcesz?

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    97

    Domyślnie Re: Blueberry

    piszę pw

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    60N 1W
    Posty
    119

    Domyślnie Re: Blueberry

    Bardzo fajna. Chłonna i zgrabnie leży, nie ma dziecko w niej wielkiej pupy. Nawet ten wkład dość szybko schnie.


  9. #9
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Blueberry to jedne z największych pieluch OS, z jakimi miałam do czynienia. Dla nas to zaleta.
    Super jest to, że mają dwa rzędy napek do regulacji obwodu w pasie i przy nóżkach.
    Otulacz i kieszonka są dość szerokie w kroku, natomiast formowanka to chyba najgrabniejsza pielucha, jaką mieliśmy! Jest bardzo wąska w kroku i świetnie się układa. Mamy ją od niedawna i zastanawiam się, czy wkłady będą twardnieć. Mam nadzieję, że nie.

    Szkoda, że te pieluchy są takie drogie

  10. #10
    Chustomanka Awatar aleocochodzi
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    889

    Domyślnie

    Mamy kieszonkę z PULem poliestrowym. Jest z tych szerokich w kroku, co u nas akurat nie jest zaletą. Zapinanie jest dość dobrze regulowane. Tylko drażni mnie, że polar jest na plecach bez gumki. Nie lubię go podwijać. Wkład podwójny, składany jest bardzo użyteczny.
    Ignacek czerwiec 2012; Helena sierpień 2015

  11. #11

    Domyślnie

    to najlepsze pieluszki pod słońcem-cały zestaw mógłby sie składać tylko z blueberry

  12. #12
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja mam otulacz tej firmy i jest to najlepszy otulacz jaki mam, nigdy nie przeciekl a do tego nie odciska sie na nozkach mojego Synka. szczerze polecam

  13. #13
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ja wczoraj zakupiłam 2 szt Blueberry Coverall mini. Po recenzjach na forum byłam nastawiona bardziej na otulacz Flipa, ale jak go dotknęłam w sklepie to już mniej. Jeszcze nie mogę BB użyć, bo maluszka urodzę za 4-5 tyg. ale rozmiarowo od noworodka te BB mini wydają się być bardzo trafione. Dopasowałam już do nich dostępne na tutejszym, kanadyjskim ryku prefoldy bambusowe i bawełniane premmie (nb), dublery etc. Wszystko fajnie wchodzi: Sama pieluszka Coveralls mini: - dobrej jakości PUL (jak ktos niżej napisał nie do zajechania - faktycznie porzadnie wyglada miękki w dotyku i nieceratowy. - rzepy solidne + pozwalają dobrze się dociągać do małego brzuszka - dodatkowe falbanki przy nóżkach - elastyczna gumka na pleckach, co by zawartość trzymała się w środku (np. płynna kupka) - rozmiar od noworodka do 8 kg to jednak jest dobre ponad pół roku użytkowania! (max. 8-9 mcy w zaleznosci od wagi dziecka) - piękne wzory! Myślę, ża wraz z kieszonkami AppleCheeks będą to nasze ulubione otulacze. Po 4-5 m-cu zakupię otulacze BB one size (moze też kieszonki os BB Deluxe: http://www.lagoonbaby.com/Blueberry-...rts_p_183.html bo tu takie mam dostepne) na kolejne 2 lata. Pzd.

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gisel Zobacz posta
    ja mam otulacz tej firmy i jest to najlepszy otulacz jaki mam, nigdy nie przeciekl a do tego nie odciska sie na nozkach mojego Synka. szczerze polecam
    zgadzam się. jeden z lepszych otulaczy i ma dodatkowe gumki przy nóżkach. jest dość duży, ale dla nas to plus. idealny na noc, na formowanki. jako jedyny spokojnie mieścił bbh.

  15. #15
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Miałam otulacz, nie dość że śliczny to faktycznie wszystko pomieścił(puściłam dalej, bo wtedy jeszcze nie pieluchowałam w nocy ) mam też jedną fantastyczną kieszonkę minki w dziewczęce moro na rzep, a rzepów nie lubię, ale zaczynam się do niej przyzwyczajać i na początku chciałam ją przerobić na napki, ale jakoś tak czas mija, a rzep jak jest tak był szeroka w kroku, ale fajna na drzemkę i wyjścia IMO.

  16. #16

    Domyślnie

    Mamy taką pileuszke , z wyglądu urocza, bardzo chłonna, wąska między nogami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •