Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Jak to poprawić?

  1. #1
    Chustomanka Awatar Kalahim
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    693

    Domyślnie Jak to poprawić?

    Wiem, że jest dużo niedociągnięć, sama je widzę, ale nie wiem jak to poprawić, proszę o pomoc.
    Wkładam małą "z ramienia".
    https://plus.google.com/photos/10104...67730869140063


  2. #2
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    na razie musisz poprawić coś ze zdjęciem, bo nie widać, a do albumu brak dostępu

  3. #3
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Kalahim w opcjach musisz zaznaczyć, że widoczne zdjęcie dla tych co mają linka.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  4. #4
    Chustomanka Awatar Kalahim
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    693

    Domyślnie

    kurdeeeee już poprawiam


  5. #5
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    A jak Ty prowadzisz te pasu z ramienia pod pachą do tyłu?

    Bo aparat i Twoja ręka przeszkadza mi w zobaczeniu ale mi wygląda na prowadzeniu najpierw pod nóżką a potem nad...
    Chyba, ze to nie plecak prosty?

    Jak spróbujesz zamotać wyżej to i dociągnąć wtedy jest zazwyczaj łatwiej i klasycznie - trening czyni mistrza
    Ale wygląda całkiem nieźle, dociągnąć od pupy wzwyż ale delikatnie - czasami problemem jezt zbytnie pochylanie się do przodu co po wyprostowaniu może dać większe luzy - dociągaj prawie na prosto na lekko ugiętych nogach i powinno pójść łatwo
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #6
    Chustomanka Awatar Kalahim
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    693

    Domyślnie

    z ramienia, pod pachą, do tyłu, krzyżuję i pod kolanka. Czyli jednak idzie ku dobremu? zastosuję się, dziękuję!


  7. #7
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Kalahim, przede wszystkim- mocniej dociągnij, przy karczku widać luźną chustę, pupka także zbytnio wpada- to też spowodowane może być zbyt słabo dociągnietą chustą. Postaraj się, o ile to mozliwe, przy tam małych udkach poprowadzic chustę dalej od dołów podkolanowych.
    Powodzenia- ćwiczenie czyni mistrza!
    A może warto poszukać w pobliżu ciebie doradcy, albo klubu kangura- zawsze łatwiej zrozumieć jak coś zrobic, gdy ktoś pokaże w realu, a nie popisze w necie.

  8. #8
    Chustomanka Awatar Kalahim
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    693

    Domyślnie

    Z pewnością masz rację poćwiczę, ale znalezienie doradcy będzie trudne, ponieważ trudno mi znaleźć wolna chwilę między pracą a uczelnią Poćwiczę, ale pewnie w końcu do jakiegoś trafię dalej od dołów kolanowych w którym kierunku ?


  9. #9
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalahim Zobacz posta
    Z pewnością masz rację poćwiczę, ale znalezienie doradcy będzie trudne, ponieważ trudno mi znaleźć wolna chwilę między pracą a uczelnią Poćwiczę, ale pewnie w końcu do jakiegoś trafię dalej od dołów kolanowych w którym kierunku ?
    Poszukaj w necie Doradcy. Wiekszośc przyjeżdża do domu, z lalką, chustami i wiedzą Pamiętam jak mi taka wizyta kiedyś pomogła. Jest tez mozliwośc przez skype- na przykład IzaBK może Ci pomóc w ten sposób.
    A co do pytania- chodzi o to by chusta nie była w dołach podkolanowych- dotknij się tam- to wrażliwe miejsce. Lepiej więcej chusty pod pupą.
    Zajrzyj do tej instrukcji, sama zobaczysz różnicę:
    http://www.storchenwiege.pl/media/do...cak-prosty.pdf

    Powodzenia!

  10. #10

    Domyślnie

    Rajuuu ja też miałam problem ze zrozumieniem co to za wiązanie.
    W którym miejscu Ci się poły krzyżują? Bo powinny pod pupą dziecka, poniżej kolanek w ogóle nie powinny zjechać. Jak przeciągasz połę pod pachą to możliwie najbliżej boczków dziecka, okalasz pupę, krzyżujesz pod pupą i one potem przebiegają na udach. A u Ciebie widzę, że chyba od razu dajesz je pod kolanka i krzyżujesz poniżej kolanek.

    Zobacz sobie jak to wygląda na tym zdjęciu: https://lh4.googleusercontent.com/-C.../Obraz+796.jpg
    (zdjęcie z tego wątku: http://www.chusty.info/forum/showthr...rosz%C4%99-%29 )

    Poza tym góra słabo dociągnięta i pupa za mocno wpadnięta.

    I temat zamieszczony jakiś czas temu. Masz jakieś nowe zdjęcia? Jak idzie wiązanie?
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  11. #11
    Chustomanka Awatar Kalahim
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    693

    Domyślnie

    męczę się strasznie!! jak dojdę do jakiegoś rozsądnego w miarę dociągnięcia to wrzucę kolejną fotkę


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •