Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 24567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 275

Wątek: Outletowa wyprzedaż

  1. #221
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    na ich stronie na dole jest (rabat bądź kupon rabatowy) i tam później wyjaśnienia - należy polubić ich stronę a później jak polubią inni mamy określony % rabatu - ja niestety nie fejsowa
    edit: albo lepiej w prawym górnym rogu
    Ostatnio edytowane przez joasia ; 24-01-2014 o 19:38

  2. #222
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    trzeba wejść na stronę LL i kliknąć na dole "kupon rabatowy" i genruje się kod, trzeba go sobie gdzieś zapisać potem napisać komentarz jakikolwiek i udostępnić go na fejsie, za 25 lajków jest 10% a potem niby za 150 lajków 15% ale ja np uzbierałam trochę ponad 50 lajków i wylicza mi 15 % więc nie wiem jak to jest do końca

    widziałyście, że wrzucili nosidła do outletu?
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  3. #223
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Nie wiem, czy któraś z Was pisała o dokładne w LL. Zastanawiam się, czy zrobili dokładeczkę, czy pospływały chusty w stanie tragicznym i chcą się ich pozbyć.
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  4. #224
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzia_180 Zobacz posta
    Nie wiem, czy któraś z Was pisała o dokładne w LL. Zastanawiam się, czy zrobili dokładeczkę, czy pospływały chusty w stanie tragicznym i chcą się ich pozbyć.
    no właśnie też się nad tym zastanawiam - czy to nie wysyp zwrotów

  5. #225
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Nie wiem jakie chusty były na początku. Może wypowiedzą się osoby, które mniej więcej pamiętają jakie chusty były na wstępie wyprzedaży
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  6. #226
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    na pewno nie było tych majtajów, nie wiem czy były wiosna, lato ale chyba nie. Z tego co teraz znów przybyło na pewno były koronki wszystkie, galeony, róże, pawie indyjskie.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  7. #227
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    sporo tego, ale przyznam, że bałabym się coś teraz zamówić z outletu

  8. #228
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    wiosna i lato były. Elastyk wiem, że w rozm. L, nie wiem, czy w rozm. M był. A tak a propo II gatunku, pozwolę sobie zacytować co napisali na stronie:

    "Produkty z Outletu - drugi gatunek, to produkty, które mają małe estetyczne defekty (zaciągniąta nitka, pęczek, przebarwienie itd). Są to jednak jedynie cechy wpływające na estetykę. Nie mają najmniejszego wpływu na trwałość tkaniny i bezpieczeństwo noszenia. Produkty z Outletu nie podlegają reklamacji. Wymiana lub zwrot są możliwe tylko na koszt własny zamawiającego. Termin oczekiwania na realizację zamówienia na produkty z Outletu może wydłużyć się do 7 dni roboczych".

    I jak się to ma do chusty, którą otrzymała Dita??
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  9. #229
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzia_180 Zobacz posta
    wiosna i lato były. Elastyk wiem, że w rozm. L, nie wiem, czy w rozm. M był. A tak a propo II gatunku, pozwolę sobie zacytować co napisali na stronie:

    "Produkty z Outletu - drugi gatunek, to produkty, które mają małe estetyczne defekty (zaciągniąta nitka, pęczek, przebarwienie itd). Są to jednak jedynie cechy wpływające na estetykę. Nie mają najmniejszego wpływu na trwałość tkaniny i bezpieczeństwo noszenia. Produkty z Outletu nie podlegają reklamacji. Wymiana lub zwrot są możliwe tylko na koszt własny zamawiającego. Termin oczekiwania na realizację zamówienia na produkty z Outletu może wydłużyć się do 7 dni roboczych".

    I jak się to ma do chusty, którą otrzymała Dita??
    Nie wiesz jak? Ma defekt estetyczny- dziure przez cała długość- jak to wyglada?

  10. #230
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    owieczko zapomniałaś dodać "mały defekt estetyczny"
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  11. #231
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    dita--- współczuję :/ ale tak swoją drogą to niezłe jaja by były jakbyś chustę zwróciła, a oni faktycznie wrzuciliby znowu na sklep, a następną osobą,która by ją kupiła to nasza forumka
    wtedy to już nie wiem jak bym to nazwała...
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  12. #232
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Owieczko33, oczywiście to było z mojej strony z ironią. Co za ludzie tam pracują, jacyś tupeciarze. A jeszcze w jaki sposób odpowiadają to jedno wielkie nieporozumienie.
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  13. #233
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Chyba trochę przesadzacie Na całe 12 stron tego wątku jedynie dicie trafiła się chusta rzeczywiście nie zasługująca na miano chusty. Tu nie ma co dyskutować. Ale poza tym dziewczyny były zadowolone, część dostała chusty w których nie dopatrzyła się żadnych wad, w tym ja
    W outlecie LL już przed wyprzedażą było sporo chust, zawsze jest ich tam dużo więcej niż tych z I gatunku.

  14. #234
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    Chyba trochę przesadzacie Na całe 12 stron tego wątku jedynie dicie trafiła się chusta rzeczywiście nie zasługująca na miano chusty. Tu nie ma co dyskutować. Ale poza tym dziewczyny były zadowolone, część dostała chusty w których nie dopatrzyła się żadnych wad, w tym ja
    W outlecie LL już przed wyprzedażą było sporo chust, zawsze jest ich tam dużo więcej niż tych z I gatunku.
    Popieram Sama kupiłam 3 Galeony i wszystkie są idealne.

    Chociaż z chustą dity to wpadka na całego, chusta w takim stanie nie powinna być w żadnym razie na sprzedaż

  15. #235
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greeneddie Zobacz posta
    Chociaż z chustą dity to wpadka na całego, chusta w takim stanie nie powinna być w żadnym razie na sprzedaż
    z tym się zgadzam, wielka szkoda że tak się stało :/
    Ale sugerowanie że być moze teraz wszystkie chusty dołożone do outletu to powroty z reklamacji nie nadające się do użytku to trochę przegięcie.

  16. #236
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    z tym się zgadzam, wielka szkoda że tak się stało :/
    Ale sugerowanie że być moze teraz wszystkie chusty dołożone do outletu to powroty z reklamacji nie nadające się do użytku to trochę przegięcie.
    dlatego tak sobie tylko tu dumamy i piszemy czarne scenariusze
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  17. #237
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    dlatego tak sobie tylko tu dumamy i piszemy czarne scenariusze
    pesymistki

  18. #238
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    z tym się zgadzam, wielka szkoda że tak się stało :/
    Ale sugerowanie że być moze teraz wszystkie chusty dołożone do outletu to powroty z reklamacji nie nadające się do użytku to trochę przegięcie.
    To prawda, ale muszę przyznać, że teraz sama się zastanawiam czy jeszcze ryzykować

  19. #239
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    ja nawet jestem w stanie zrozumieć, że to przeoczyli... jednak sposób załatwienia sprawy mnie oburzył, wg mnie powinni wymienić nawet na I gatunek jak drugiego więcej nie mają, dla dobrej firmy to nie koszty, a opinia i zadowolony klient bezcenne

  20. #240
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    I ja bym się z chęcią na coś bambuskowego namówiła ale po przygodach z tymi galeonami, to nie wiadomo co się trafi


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •