Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 275

Wątek: Outletowa wyprzedaż

  1. #201
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    Dowiedziałam się, że chusty nie mogę reklamować, mogę ją jedynie zwrócić. Czyli wg LL chusta spełnia najwidoczniej wszelkie wymogi bezpieczeństwa. To, że opłaciło się chustę 4,2 m, która w najlepszym wypadku będzie mieć 4 m też jest ok i zalicza się do polityki jakości firmy.

    To moje pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie. Porażka...
    Porażka.
    Jak pisałam wyżej- coś im ostatnio sodówka do głowy strzeliła, bo kiedyś na prawde obsługa była miła (choć nie zawsze kompetentna ).
    To co kupiłas to nie jest chusta, to kawałek szmatki, która możesz sobie na oknie powiesić, jako zasłonkę.
    Wielka porazna i minus dla firmy.
    A szkoda, szkoda...

    Cytat Zamieszczone przez gazetka Zobacz posta
    przyszła moja oliwkowa koronka, zaciągnięta nitka przez większość długości, niefachowiec (czyli ja) by nie zauważył. Zobaczymy jak wyschnie ile straciła w praniu. Jest śliczna! Nawet mój mąż, któremu miałam się nie przyznawać, powiedział 'o, jaka ładna chusta' i od razu mnie przejrzał że to nie pożyczona
    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    dita, współczuję :/
    Co do długości chusty, to chyba nie tylko LL ma krótsze chusty, girasol zwykle tez jest chyba krótszy niż mówi rozmiar, czy sie mylę?
    Ale ta dziura to masakra

    gazetka, mój jeszcze naiwnie wierzy że wszystko pożyczam
    Moje wszystkie girasole (a miałam ich kilka i nadal mam 3), były dłuzsze, duuuzo dłuższe- na przykład RDftS 4,6 ma po kilku praniach ponad 5 metrów, ile miał przed praniem nie mierzyłam.

    Cytat Zamieszczone przez masha Zobacz posta
    Mój też. Ostatnio robiliśmy porządek i wszystkie chusty znalazły się w jednym miejscu, o zgrozo! I jak zobaczył, ile tego jest, to się pyta, czy to wszystko moje? Może lepiej niech żyje w błogiej nieświadomości, bo inaczej mi chłopina na zawał zejdzie...
    Moje leża w jednym miejscu od zawsze, ale Pan ostatnio fikną jak się dowiedział, że moich jest równo... 20 + 2 pożyczone + elastyk, który trzymam grzecznościowo do sprzedazy... + MT + 2 kółkowe, ale o tym Mu nie wspomniałam- szanuję Jego nerwy.

  2. #202
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    jak LL oznacza drugi gatunek?
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  3. #203
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Dziewczyny osobiscie uwazam ze powinien powstac watek o tym ( oczywiscie odpowiednio ukryty) w jak blogiej nieswiadomosci zyja nasze drugie polowki, a takze jakiez karkolomne kombinacje wykonujemy by w domu zjawila sie kolejna wymarzona chusta

  4. #204
    Chusteryczka Awatar Madzia :)
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    Dziewczyny osobiscie uwazam ze powinien powstac watek o tym ( oczywiscie odpowiednio ukryty) w jak blogiej nieswiadomosci zyja nasze drugie polowki, a takze jakiez karkolomne kombinacje wykonujemy by w domu zjawila sie kolejna wymarzona chusta
    Jestem za choć u mnie to mąż jakoś bardzo uwagi na chusty nie zwraca za to mój 4 latek za każdym razem: mamo masz nową chustę

  5. #205
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    jak LL oznacza drugi gatunek?
    na foliowym opakowaniu w którym jest chusta jest zawsze naklejka mówiąca o gatunku, to chyba wszystko
    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    Dziewczyny osobiscie uwazam ze powinien powstac watek o tym ( oczywiscie odpowiednio ukryty) w jak blogiej nieswiadomosci zyja nasze drugie polowki, a takze jakiez karkolomne kombinacje wykonujemy by w domu zjawila sie kolejna wymarzona chusta
    jestem za, zawsze to nowe cenne rady do wykorzystania

  6. #206
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    na foliowym opakowaniu w którym jest chusta jest zawsze naklejka mówiąca o gatunku, to chyba wszystko
    a jeśli mam chustę na all kupina a info o tym nie było, to...?
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  7. #207
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    a jeśli mam chustę na all kupina a info o tym nie było, to...?
    to chyba nie da sie tego już sprawdzić Ja na swoim zmierzchu na metce nie mam żadnej informacji o gatunku, tylko ta nalepka była..

  8. #208
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    a jeśli mam chustę na all kupina a info o tym nie było, to...?
    Nie sprawdzisz, ale nie tylko LL nie oznacza II gat. na chustach, Nati też.

    Coś z tą chustą nie tak?
    Ostatnio edytowane przez greeneddie ; 24-01-2014 o 00:31

  9. #209
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,291

    Domyślnie

    czyli wniosek że wiele z tych chust może tam trafić bez odpowiedniego opisu

  10. #210
    Chustomanka Awatar villemko
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    100lica
    Posty
    700

    Domyślnie

    Współczuję, ja bym się trochę wkurzyła dostając chustę nie z defektem estetycznym ale nie nadającą się do użycia

  11. #211
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    martaj ale kupowałaś od LL na allegro, tak? Jak nie było info o drugim gatunku, to jak dla mnie logiczne jest, że powinien być to pierwszy gatunek.

    villemko
    mnie najbardziej przeraża, że LL twierdzi, że ta chusta jak najbardziej nadaje się do użytku i ponownie trafi do sprzedaży. i nie wiadomo na kogo trafi i czy ktoś nie spróbuje w niej nosić.
    Ostatnio edytowane przez dita ; 24-01-2014 o 09:58

  12. #212
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    przez alllegro, podpinam się z pytaniem tu, bo na wierzchu jest a z chustą wszytsko w porządku, zastanawiam się tylko co z ceną jak będzie chciała sprzedać
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  13. #213
    Chustomanka Awatar villemko
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    100lica
    Posty
    700

    Domyślnie

    Może tam pracuję różne osoby i akurat trafiłaś na taką któraza bardzo się nie zna... nie wiem kombinuję

  14. #214
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    tam jedna osoba odpowiada za takie sprawy i powinna się znać na tym... Zresztą nawet jakby było 10ciu pracowników i każdy nie miał bladego pojęcia o co chodzi z chustami, to na pewno takie sytuacje by konsultowali z "górą". Nie ma co gdybać. Jak dla mnie firma wystawiła sobie wizytówkę.

  15. #215
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    przez alllegro, podpinam się z pytaniem tu, bo na wierzchu jest a z chustą wszytsko w porządku, zastanawiam się tylko co z ceną jak będzie chciała sprzedać
    Cena sprzedaży nie jest uzależniona od ceny zakupu, ale od stanu chusty, jej ceny rynkowej, popytu czy tego jak bardzo potrzebujesz gotówki

  16. #216
    Chustomanka Awatar villemko
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    100lica
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    tam jedna osoba odpowiada za takie sprawy i powinna się znać na tym... Zresztą nawet jakby było 10ciu pracowników i każdy nie miał bladego pojęcia o co chodzi z chustami, to na pewno takie sytuacje by konsultowali z "górą". Nie ma co gdybać. Jak dla mnie firma wystawiła sobie wizytówkę.
    Racja,nie ma co ich tłumaczyć

  17. #217
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    martaj ale kupowałaś od LL na allegro, tak? Jak nie było info o drugim gatunku, to jak dla mnie logiczne jest, że powinien być to pierwszy gatunek.

    villemko
    mnie najbardziej przeraża, że LL twierdzi, że ta chusta jak najbardziej nadaje się do użytku i ponownie trafi do sprzedaży. i nie wiadomo na kogo trafi i czy ktoś nie spróbuje w niej nosić.
    Straszne! Aż strach teraz galeony kupić w tych kolorkach, bo a nóz trafi się na "Twoje".
    Jeżeli chusta trafi do totalnej chustonówki, to może próbowac w niej nosić i albo trachnie przy dociąganiu, albo przy noszeniu, nie wiem, która wersja lepsza.... a gdyby ktoś zarzucił maluszka na plecy????!!!!

    Miałam w rękach chustę porozłażoną (Didka) i sprzedająca twierdziła, że w niej nosiła i myslała, że to tak wzór....

  18. #218
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Miałam w rękach chustę porozłażoną (Didka) i sprzedająca twierdziła, że w niej nosiła i myslała, że to tak wzór....
    dobrze, że nie musiałaś za ten unikatowy wzór dodatkowo zapłacić

    uzbierałam 15% rabatu z facebooka ale teraz to strach kupować u LL..
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  19. #219
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    a jak sie zbiera rabat z fejsa?
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  20. #220
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    a jak sie zbiera rabat z fejsa?
    no właśnie
    09.02.2011
    03.04.2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •