Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 275

Wątek: Outletowa wyprzedaż

  1. #181
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Dita, nie pierz jej! Odsylaj jako zwrot towaru
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  2. #182
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    a to przepraszam za błąd. Ktoś mi kiedyś napisał że chusta żakardowa różni się od skośno krzyżowej tylko tym że ma wzór. Czyli ta druga to tylko paski? Takie np Indio nie jest skośno krzyżowe?

    To chyba byłam ja

    Dziewczyny, a jak to jest, na stronie LL pisze, że II gatunku nie mozna reklamować, a Wy odsyłacie. To nie podpada pod reklamację?

  3. #183
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Dita, porażka z Twoimi galeonami.
    Ostatnio chciałam chawlic firmę LL, ale cos widze, że w piórka obrastają . Ostatnio wysyłałam maila z zapytaniem o konkretną chuste z outletu- kilka prostych pytań, na które kiedys, gdy kupowałam dostawałam zawsze odpowiedzi. Teraz dostałam taką odpowiedź, że mi w pięty poszło i zrezygnowałam z zakupu. Odpowiedziałam, że to co mi wysłali kompletnie mnie nie satysfakcjonuje i ktos się zmityngował i odpowiedzi dostałam, ale zniechecili mnie do siebie srodze. A szkoda, bo wraz z napływem fajnych nowosci stawałam się fanką LL, po pierwszej porażce ze "starą" pasiatą LL.

  4. #184
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abcd_2007 Zobacz posta
    To chyba byłam ja

    Dziewczyny, a jak to jest, na stronie LL pisze, że II gatunku nie mozna reklamować, a Wy odsyłacie. To nie podpada pod reklamację?
    Reklamacja i zwrot towaru to dwie rozne sprawy. Zawierajac umowe na odleglosc zawsze mamy mozliwosc zwrotu towaru w czasie 10 albo nawet 14dni od momentu odebrania towaru.
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  5. #185
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Masha, nie mam zamiaru jej prać. Odnośnie kurczliwości pytam się pod kątem innej chusty outletowej, która już teraz jest krótsza niż być powinna i zastanawiam się ile mi się jeszcze skurczy. Ale coś czuję, że obie odeślę. Ogólnie lipa wyszła.

  6. #186
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    dita, mi z bawełnianych galeonów 3,66 czy coś koło tego po praniu zostało jakieś 3,4-3,45, po noszenie 3,5 mniej więcej.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  7. #187
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    dita ale porażka, dziewczyny pisały, że mają bez wad a u Ciebie to chyba jakaś kumulacja "niedoskonałości" :/
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  8. #188
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    Masha, nie mam zamiaru jej prać. Odnośnie kurczliwości pytam się pod kątem innej chusty outletowej, która już teraz jest krótsza niż być powinna i zastanawiam się ile mi się jeszcze skurczy. Ale coś czuję, że obie odeślę. Ogólnie lipa wyszła.
    A no to jak tak to standardowo kurczliwosc wynosi ok pieciu procent
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  9. #189
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    dita, ale Ci się trafiło współczuję
    Moja koronka rozmiar 5 ma po jednym boku 3,96m, po drugim 4m. Nie wiem ile było przed praniem, nie mierzyłam jej Niestety, kieszonkę wiążę na totalnych skosach. Zostawiam ją na plecaki. Moja ma 3 błędy w tkaniu i jedno zgrubienie.

  10. #190
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    dita, ja w pierwszej chwili pomyślałam, że to pierwsze to dwa oddzielne zdjęcia i usilnie próbowałam szukać wady na tym powiększeniu... dopiero potem zauważyłam, że TO jest jednak jedno zdjęcie...
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

  11. #191
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    .....
    Ostatnio edytowane przez lominia ; 08-10-2018 o 13:37

  12. #192
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    oj, cos ta wyprzedaz to niezla wtopa dla LL. sprzedali więcej niż mieli, musieli się pozbyć i pierwszego gatunku i jakichś totalnych odpadów, część klientów odesłali na drzewo. do tego te niewymiarowo cięte chusty... nieźle sobie nagrabili :/
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  13. #193
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    to, ze sprzedali gatunek I zamiast drugiego rozumiem (może być i taka strategia firmy), ale cała reszta - odpady, zbyt krótkie plus zamieszanie to chyba antypromocja..

  14. #194
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Dowiedziałam się, że chusty nie mogę reklamować, mogę ją jedynie zwrócić. Czyli wg LL chusta spełnia najwidoczniej wszelkie wymogi bezpieczeństwa. To, że opłaciło się chustę 4,2 m, która w najlepszym wypadku będzie mieć 4 m też jest ok i zalicza się do polityki jakości firmy.

    To moje pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie. Porażka...

  15. #195
    Chustoholiczka Awatar gazetka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5,042

    Domyślnie

    przyszła moja oliwkowa koronka, zaciągnięta nitka przez większość długości, niefachowiec (czyli ja) by nie zauważył. Zobaczymy jak wyschnie ile straciła w praniu. Jest śliczna! Nawet mój mąż, któremu miałam się nie przyznawać, powiedział 'o, jaka ładna chusta' i od razu mnie przejrzał że to nie pożyczona
    Janka - jesień 2013, Hanka - sierpień 2016, Leon - październik 2019



  16. #196
    Chustonoszka Awatar IzBart
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Krk
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta

    Ja odesłałabym taką chustę.
    ja też .....
    Bart 05.11.10 Iz 29.05.13

  17. #197
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    dita, współczuję :/
    Co do długości chusty, to chyba nie tylko LL ma krótsze chusty, girasol zwykle tez jest chyba krótszy niż mówi rozmiar, czy sie mylę?
    Ale ta dziura to masakra

    gazetka, mój jeszcze naiwnie wierzy że wszystko pożyczam

  18. #198
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    dita współczuję, moim zdaniem powinni przyjąć reklamację, ale jeśli się nie zgodzą, to i tak odesłałabym chustę, za nic nie zostawiłabym chusty w takim stanie

    Teraz widzę jakie miałam szczęście, moje wszystkie Galeony przyszły bez wad.
    Jeśli chodzi o długość, to niektóre firmy tną od serca i chusty są dłuższe, a LL niestety nie.
    Moje 4,2 mają (4,06 i 4,08 po praniu), całe szczęście 3,6 ma 3,63 też po praniu.

  19. #199
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    to, ze sprzedali gatunek I zamiast drugiego rozumiem (może być i taka strategia firmy), ale cała reszta - odpady, zbyt krótkie plus zamieszanie to chyba antypromocja..
    No u mnie też niby pierwszy a wad ma tyle, że druga w drugim gatunku
    wygląda przy niej jak ideał. Mnie wspomaga amst swoimi zdolnościami-czekam na przesyłkę po poprawkach

    na szybko z telefonu
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  20. #200
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    dita, współczuję :/
    Co do długości chusty, to chyba nie tylko LL ma krótsze chusty, girasol zwykle tez jest chyba krótszy niż mówi rozmiar, czy sie mylę?
    Ale ta dziura to masakra

    gazetka, mój jeszcze naiwnie wierzy że wszystko pożyczam
    Mój też. Ostatnio robiliśmy porządek i wszystkie chusty znalazły się w jednym miejscu, o zgrozo! I jak zobaczył, ile tego jest, to się pyta, czy to wszystko moje? Może lepiej niech żyje w błogiej nieświadomości, bo inaczej mi chłopina na zawał zejdzie...
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •