Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Małe me a Milovia

  1. #1
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Question Małe me a Milovia

    Dziewczyny, potrzebuję informacji, czy pieluchy Małe me są identyczne jak Milovia? Wiem, że to ta sama firma
    Mamy starszy model kieszonki (Małe me właśnie) i nam bardzo pasuje, chcę zakupić więcej, ale zastanawiam się, czy wraz ze zmianą nazwy krój kieszonki nie uległ przypadkiem zmianie?
    Ma może ktoś z Was porównanie? Dzięki za pomoc!

  2. #2
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elinn Zobacz posta
    Dziewczyny, potrzebuję informacji, czy pieluchy Małe me są identyczne jak Milovia? Wiem, że to ta sama firma
    Mamy starszy model kieszonki (Małe me właśnie) i nam bardzo pasuje, chcę zakupić więcej, ale zastanawiam się, czy wraz ze zmianą nazwy krój kieszonki nie uległ przypadkiem zmianie?
    Ma może ktoś z Was porównanie? Dzięki za pomoc!
    Według mnie jest taki sam. Nie zauważyłam żadnych zmian, chyba że ostatnimi czasy coś zmienili.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #3
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    ja kupiłam małe me na bazarku i od mojej nowej milovii się różniła tylko tym, że PUL sprawiał wrażenie bardziej gumowego niż plastikowego.

    ale to otulacz był, w kieszonkach się nie rozeznaję


  4. #4
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Ja mam kieszonki i różnica jaką zauważyłam to że przy wejściu na wkład milovia ma lamowkę od wew strony a małe me tylko overlok. Ta różnica jest w wersji z coolmaxem, z polarem mam tylko stare.
    Maluszek 19.11.2012

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    aż poszłam sprawdzić i wyszło mi, że małe me jest jakieś 1,5 cm szersze niż milovia, ale małe me mam z coolmaxem a milovie wszystkie z mikropolarem. U mnie i małe me i milovia mają overlock przy wejściu na wkład. I milovia ma skrzydełka z przodu takie zaokrąglone a małe me szpiczaste bardziej.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  6. #6
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Hehe, też sprawdziłam obie kieszonki z coolmaxem i są takiej samej szerokości, tylko to obszycie wewnątrz je różni, ja małe me kupowałam niedługo przed zmianą marki.
    Maluszek 19.11.2012

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •