Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: brak przesyłki z Ellevilla i... kontaktu :/

  1. #21
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,906

    Domyślnie

    Ale to nie do pojęcia wręcz jak sobie olwewają klientów.

  2. #22
    Chustomanka Awatar mantra
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    660

    Domyślnie

    Pogrzebałam w temacie i na stronie jest informacja że ta tańsza opcja przesyłki (ubezpieczona kosztuje więcej niż chusta) jest nierejestrowana i nie da się sprawdzić gdzie jest... To tak jakby zwykłym listem posłać coś. PRawdę mówiąc, oni mogą sobie spokojnie nie wysłać czegoś i twierdzić że wysłali, bo nie ma żadnych dowodów. Z drugiej strony jest trochę osób którym te przesyłki dotarły... Ciężka sprawa...

  3. #23
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mantra Zobacz posta
    Pogrzebałam w temacie i na stronie jest informacja że ta tańsza opcja przesyłki (ubezpieczona kosztuje więcej niż chusta) jest nierejestrowana i nie da się sprawdzić gdzie jest... To tak jakby zwykłym listem posłać coś. PRawdę mówiąc, oni mogą sobie spokojnie nie wysłać czegoś i twierdzić że wysłali, bo nie ma żadnych dowodów. Z drugiej strony jest trochę osób którym te przesyłki dotarły... Ciężka sprawa...
    nie, no chyba specjalnie nie sabotują wlasnej firmy i podejrzewam, że jednak paczki docierają do większości osób a odzywają sie raczej te, które miały przygody. Aczkolwiek brak kontaktu mailowego jest kiepski marketingowo i tak zwyczajnie po ludzku mało kulturalny...
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  4. #24
    Chustomanka Awatar mantra
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    660

    Domyślnie

    Coś pisali na fb swoim że mieli awarię serwera jakąś dramatyczną, choć brak odzewu mocno jest niepokojący. Zastanawiam się czy ryzykować...

  5. #25
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    8

    Domyślnie

    a któraś z Was zamawiała nie do Polski, tylko do Norwegii? Bo myślę czy ryzykować do znajomych

  6. #26
    Chusteryczka Awatar Gina
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    Bratowa zamówiła chustę jakoś w lutym. Nadal chusty niema
    szuka sposobu załatwienia sprawy. Maile bez odpowiedzi, telefonów również nikt nie odbiera.

    wiem, że chciała zamówić do brata na norweski adres ale cana była bez promocji (wyższa) i zamówiła z przesyłką do PL
    Ostatnio edytowane przez Gina ; 28-04-2015 o 20:34

  7. #27
    Chustofanka Awatar ingrid
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Józefosław
    Posty
    189

    Domyślnie

    Pomyślałam, że dla równowagi opiszę swoje doświadczenia: a są super. Chusta z Ellevilla tydzień po zamówieniu była u mnie w domu. I nie musiałam płacić cła. Kamień spadł mi z serca, bo po postach na forum liczyłam się z kłopotami, a tu taka niespodzianka. A chusta piękna!

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Na wyprzedaży na koniec działalności też był problem z kontaktem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •